Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Gość ripmen
hehe, gdyby tylko lachonek wiedzial ze tu jestes, hehe. ta desperatka anula juz by tu skomlala o troche uwagi i zabierala ja innym, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę tak: mam podzielną uwagę:P dziękuję za maila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no ja też mam spotkanie cały czas, ale też jestem wielowątkowa. Moje nie nudne, ale podzielna uwaga rulez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
a kiedy przyjdzie ta trzecia z dziewuch? promykowa czy jak jej tam? jeszcze jej nie poznalem, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubrałam dziś białą spódnicę do kostek :) prawdziwa country girl :) kamizelka dzinsowa, włosy spięte z tyłu hehehe nie mój styl, ale w pracy się podoba :) Ale w samochodzie jest słabo z taką falbaną hihihi, szczególnie przy wsiadaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki jest Twój styl Green, jeansy i marynarka? buciki na obcasie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, taki miejski szyk chyba :) obcasy też, bardzo bardzo lubię, chociaż mam 180 cm wzrostu na boso, więc w obcasach bardzo się wyróżniam, no ale to nie moja wina, że taka wyrosłam :) Ja lubię sukienki, baaaaardzo bardzo, tylko raczej krótsze. Fajne spodnie a'la męskie, które są w sumie bardzo kobiece. Marynarki, albo skórzane kurteczki,raczej minimalizm. Falbanek i kwiatów w nim mało :) A dziś proszę, zwiewna i powiewna długa biała spódnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie, ładnie:) a mój styl jest łatwy do przewidzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, dress code zawodowy :) ale w sumie po godzinach mogłaby ponosić Cię fantazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to opowiadaj, jakie to masz wtedy fatastyczne formy wyrażania siebie strojem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, naprawdę różne :) w zależności od pogody od spodni na kant po jeansy, do tego marynarkę sztruksowa i kowbojki na nogach, a jak bardzo ciepło to i sandały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green, musisz się trochę uzbroić w cierpliwość:) niej jestem w domu więc i odpisywać nie mogę w czasie rzeczywistym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istne szaleństwo ;) chyba zrobię sobie jeszcze kawy - i jak tu walczyć z nałogiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack - wiem wiem, czy ja narzekam? Mi do narzekania zawsze daleko. Poza tym ja też jestem w pracy i za pół godzinki będę miała spotkanie, podczas którego nie użyję nawet mojej podzielnej uwagi. Ja się cieszę, że wogóle udało Ci się znaleźć chwilę podczas dnia żeby popisać, tym bardziej, że wiesz, jak ze mną jest wieczorami. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaką pijesz? bo ja to wybredna jestem kawkowo :) proszę czarna do uzupełnienia o niezbędne ulubione ingredjencje ;) U- taka filiżaneczka z espresso dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
ja tez juz ide kochaniutkie, hehe. bede wieczorem, jak lachonek zacznie wylazic ze swej pieczary i szukac kolejnego kandydata na nocne ssanie w krzakach, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję, pycha:) nie jestem wybredny jeśli chodzi o kawy ale jestem częstym bywalcem Starbucksa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green, też za chwilę będę musiał lecieć, więc pewnie do wieczorka...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo zazdroszczę Ci !!!! zawsze w Londynie okupuję ich kafejki, uwielbiam siedzieć i gapić się na tłumy :) W Berlinie też są na szczęście. Do Szczecina jak to zwykle bywa, jeszcze nie dotarli. Mamy za to nasze swojskie Coffe Heaven, też ok, szczególnie kawy dnia są niesamowite. Lubię czytać felietony właścicielki CH, która pisze dla pisma Trendy - od razu czuję się jak w Ameryce Płd hihi - rzeczywiście chyba powinnam się tam wreszcie wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack miłego dnia, ja dziś mam miłe plany na wieczór, ale postaram się coś tam z fona napisać. 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro miłe, to może sobie ich nie zmieniaj, tzn. skup się na tym miłym "czymś/kimś" :) a do Nas odezwiesz się później ;) miłego popołudnia :) papapapa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie będzie żadnych zmian - plan planem i zostanie wykonany. Ale z fona zawsze mogę później coś tam wystukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×