Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

oj robaczki, ale nastukaliście. Stroje stroje hmm... ja lubie buty na obcasie i spódnice i lubie troche falbanek ale bez przesady. Na szczescie do pracy nie musze zakładac bluzek zapinanych pod szyję, pamiętam,będąc na stażu ile zgorszenia siałam moimi bluzkami z dekoltem :classic_cool: Ja dalej piję tylko herbatkę :) Jack uciekł, Green pobiegła na spotkanie no to do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem uffff spotkanie bardzo pozytywne. Jestem zadowolona, sprawy załatwione. Chyba sie zabiorę za coś mniej wdzięcznego z mojej listy zadań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija - zgorszenie dekoltem? Dekolt może zgorszyc jedynie zazdrosne baby, nikogo więcej :) Reszta tylko może mieć lepszy dzień. Mi wczoraj w pracy kolezanka powiedziala, ze jestem za wysoka na obcasy i co mialabym odpowiedziec? Ze ona jest za niska na baleriny? hehehe ludzie i te ich osobiste wycieczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz...panowie byli zadowoleni, gorzej z paniami. A co do wysokości...ja mam nawet dobry wzrost i na szpilki i na baleriny, choć prawda jest taka, że jak ubiore buty z obcasem 10 cm to jestem wyższa lub równa do sporej ilości męzczyzn, a ja potrzebuję wyższego ode mnie ;) Ale do Twojego wzrostu nawet z obcasem i platformą nie dobiję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przecież nie o to chodzi - w końcu jestem jaka jestem, a dlaczego mam się ograniczać przez to :) no a z tym dekoltem to wiedziałam, że to żeńska część zazdrościła. kobiety są dla siebie często najgorszymi wrogami, szczególnie jak nie ma między nimi żadnej nici sympatii. Dlatego dobrze mieć sprawdzonych przyjaciół a resztę tylko tolerować, bo co innego pozostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brum brum zawijam się z moimi falbanami do mojego czarnego wechikułu i spadam na miacho, miłego wieczorka wszystkim. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) ale się nam pogoda zrobiła, no, no:) prawdziwe lato normalnie :) ravija, jak tam dzień upłynął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) lato prawdziwe, można odczuć jak się stoi w korkach :) ciekawe jak długo tak będzie :) jak dzionek dziewczyny i chłopcze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Aniulka:) u mnie dzień jak co dzień, sporo pracy, na szczęście już dziś nic nie robię:) Aniulka to się nie kiś w korkach tylko spacerek sobie zrób, taka pogoda to aż żal w aucie/tramie/busie siedzieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć V :) a Ty dzisiaj na kafe byłeś w godzinach pracy, ulalala :) hihi praca trochę daleko od domu, wiec korzystam z autka, ale muszę obadać trasę rowerową, chociaż tu gdzie mieszkamy, to sam wiesz jak z tym jest niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no widzisz, jakoś mi się udało dziś w godzinach pracy zaznaczyć swoją obecność tutaj:) ale to chyba był wyjątek :) wiem, jak jest; nic na to nie poradzimy, na szczęście ja mam do pracy 8 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ja w pracy wpadam i czytam co wypisujecie, ale nie za bardzo mam możliwość, żeby pisać... muszę obadać taką mozliwość na phonie ;) woo to super, szczęściarz :) ja 8 km hihi :) ale pogoda super, akurat na spacerki :) a do lata jeszcze daaaleko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie z tego co wiem to lato będzie lada moment :) a ja się z niedługo wybieram na bieganie, jak tylko słońce zajdzie:) pisz pisz, nawet z fona ciekawie tu będzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już powoli zachodzi, więc szykuj spodenki do biegania :D ja zaraz biorę czworonoga i idę na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
anula, ty desperatko wreszcie jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
i juz o meskich gaciach myslisz? chcialabys sie dobrac co do meskich gaci. zygam tym twoim hihi - kiedy przestaniesz byc taka desperatka anua co hihi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
to mocno gacie przylutuj bo anula ci je sciagnie! jest taka napalona bo dzisiaj noc jeszcze nie ssala, hihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
hihi - jakas ty zabawna anulo desperatko hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
anula hihi gdzie jestes? szukasz krzakow na dzisiejsza noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
jestem anula hihi wyjaca po nocach za gachem desperatka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizzzjannaaaaaaaa
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
nie, ciagle licze, ze uswiadomisz sobie jaka jestes beznadziejna jak jestes taka desperatka. zygac sie chce na te twoje hihi i teksty o gaciach i krzakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
ale jestes juz tak zdesperowana z braku chlopa ze sie chyba nie doczekam az zaczniesz byc madrzejsza jak tamte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×