Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Gość ripmen
wlasnie anula szkoda twoich nerwow spadaj w krzaki bo noc sie zbliza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
tak, opowiedz anuli jak sie spociles a najlepiej zachowaj dla niej smierdzaca koszulke. to ja podnieca i wtedy ssie jak odkurzacz! hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
ale co ja ci bede to mowil. sam widzisz jaka z niej desperatka, slini sie na ciebie jakby miala wscieklizne hihi. slini sie na kazdego co ma w spodniach konar i dwa jajka hihi. co nie anula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizzzjannaaaaaaaa
mialam kurs 1 pomocy... oby nigdy sie to nie przydalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
luizjana nie wiem. oby sie nie przydalo, ale jak anula sie tu rzuci z ta wscieklizna to kto wie. jak kogos pogryzie? nie wiadomo czy jest szczepiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luizzzjannaaaaaaaa warto znać podstawy, nigdy nic nie wiadomo, ale masz rację - oby nie trzeba korzystać z tej wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
gdzie sie podzialas anula? to ja specjalnie do ciebie pisze desperatko a ty milczysz? nie lubisz sluchac prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
tak anula u ciebie to motto zyciowe - nie korzystac nigdy z wiedzy i rozumu. ty korzystasz z tego co masz nizej pod pepkiem, co, hihi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo witam wszystkich! ach dzis byl dobry dzien a teraz mam nadzieje bedzie mily wieczor. dzis znow z fona pisze i do tego susze lakierek na paluszkach wiec wybaczcie ale moge pisac z literowkami 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
hihi jakie to ciekawe hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Green :) jak pogoda dopisuje, to wszyscy w super humorkach :) oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
tak anula, ty jestes siodmym niebie jak pogoda dopisuje bo mozesz wachac meski pot w tramwaju i sie ocierac o spocone parujace klaty, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizzzjannaaaaaaaa
3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
cze luiza! do jutra! trafisz po smordzie jak anula będzie, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
anula co tak milczysz, hihi? nikogo nie ma, dziewczyny maja swoje ciekawe zycie, nie to co ty to mozesz skupiac na sobie cala uwage jak ty to lubisz, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda dopisuje to prawda chociaz u nas ma jutro padac. ale ja mam humorek bo zalatwilam sprawy-grubasy w pracy a pozniej skoczylam na miacho i tez bylo fajnie. dzien wykorzystany pozytywnie i na maksa. a jutro w planach dluuugi spacer po ciekawych zakatkach szczecina chyba ze deszczyk bedzie za duzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
anula to moze tez tam jedz? wykapalabys sie w koncu, hihi co? bo w tym upale smrod bedzie tylko coraz wiekszy.hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
hihi, niech pani tak nie mowi, bo anula juz dostaje slinotoku na sama mysl o facecie bez koszulki i jego lazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Green? haha masz rację zrobiłem sobie takie małe SPA, w końcu ja tez chyba mogę, prawda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
hociaz nie, najbardziej to z niej cieknie na mysl o facecie bez gaci, hihi. wtedy obmysla juz plan ssania, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
anula przybiegaj szybko i sie plaszcz! twoj obiekt desperacji przybyl! szybko, bo jeszcze zacznie rozmawiac z dziewczynami i jak sciagniesz na siebie cala uwage!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jack SPA dobre dla kazdego :) paznokietki stracily czerwien holenderskich tulipanow i zyskaly przepiekny kolor fuksji ;) w razie gdyby jutro padalo bede miala cos energetycznego przy sobie, hmmm na sobie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
anula szybko, bo ci zwieje okazja! przybiegnij i sie plaszcz, dalej! pusc ta swoja gadke o krzakach, gaciach i hihi. noc sie zbliza i w sam raz masz okazje do zapelnienia krzakow! hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziesz tak wypatrywać tego deszcze to w końcu nie spadnie:) Aniulka, wybiegałam się jak zwykle :) fajne uczucie byc zmęczonym ;) a teraz przydałoby się coś wrzucić na ruszt :) luzjany nie ma więc mogę zapomnieć o płatkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka gdzie sie podziewasz? i ravija sie nie odzywa, ani promyczek, co sie porobilo, pogoda wygrywa z kompem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green, to wina naszego pomarańczowego przybłędy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×