Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

jestem jestem :) ale im mniej piszę, tym mniej pomarańczowy wirus Wam przeszkadza, więc się ograniczam z pisaniem :) ja robię herbatkę - kto ma ochotę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack co zrobic, pogodynka w fonie sie nie myli a pokazuje deszczyk. zreszta w szczecinie deszcz potrzebny. a jaka kuchnie dzis serwujesz? ja Ci nie pomoge dzis kulinarnie bo manicure sie zniszczy ;) moze masz jakies winko? wczoraj bylo pyszne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka pisz nie ograniczaj sie. ja pomaranczy nie czytam hehe, widzw tylko wieksze przestrzenie miedzy naszymi wpisami. aniulka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka, ja poproszę :) a jaką masz? :) Green, chyba dziś nic ciekawego nie wymyślę na ta kolację, wczoraj jadłem pizzę a dziś nie robiłem zakupów, więc pewnie taka to będzie kolacja z tego co zostało: ser smażony, kabanosy oooo jest i twarożek i cebulka i 2 pomidory to się jakoś poratuje, a winko mam jeszcze, to samo co wczoraj bo dużo go było i nie wszystko wypiliśmy :) ravija, nie chciała choć ofiarowałem jej cały dzbanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka, dziś chyba są te półfinały, prawda? a kiedy finał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
hihi, anula nie ssij tak bo mnie wessiesz! hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiszpańska mandarynka :) bosko pachnie :) ciekawe jak smakuje, bo jeszcze nie piłam :) dziś chyba tak, półfinały, włączyłam i akurat nasza reprezentantka śpiewała, ciekawe co to będzie, chociaż raczej kariery jej nie wrózę... ale kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winko hura eurowizji nieeeee jakos nie przepadam jack resztki w lodowce calkiem sensowne, moze jakis makaronik do tego? chociaz znow wloszczyzna bedzie wialo hihihu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
no wlasnie a gdzie promykowa? jeszcze jej nie poznalem,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
anula juz nie rob z siebie takiej meczennicy! przeciez wszyscy wiedza ze przylazisz tu tylko kiedy czujesz meskie gacie, a tak siedzisz cicho, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
anula eurowizja? to ja juz wole jak siedzisz cicho i ssiesz, hihi. lepiej sie jednak nie odzywaj, oszczedzisz sobie wstydu. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis trudno ocenic kto zrobi kariere i dlaczego sie to uda. talent rzadko jest wyznacznikiem. ale prawdziwe perelki mozna znalezc chociaz chyba nie na eurowizji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie przepadam, ale wpadłam przypadkiem, wysłuchałam i zapomniałam ;) przez kolejny tydzień w gazetach będzie pewnie o naszej kolejnej porażce.. to co Jack, winko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
no, to fakt - jestes porazka anula. polska bedzie przepraszac za ciebie jutro w wyborczej.hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
jack duzo tego wina ci radze. im wiecej wina tym mniej bedziesz widzial anule jak tarmosi cie w krzakach. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja sobie oszczedzam tzw kultury masowej z tv gazetami i radyjkiem. co wazniejsze newsy wysluchuje przy kawie w pracy podczas dyskusji wspolpracownikow hihi taka swojska relacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
hihi,piszcie szybciej hihi, bo juz wole czytac te wasze zalosne rozmowki niz czekac az cos napiszecie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
dobrze pani robi. uniknela pani zarazenia desperacja jak anula. na nia juz jest za pozno niestety. szuka chlopa na gwalt. trzeba sie przed kolezankami wreszcie pochwalic w koncu, co nie anula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka, proponowałaś mi herbatkę :) winkiem mogę Cię poczęstować, green tez dostanie oczywiście :) idę szamać, bo już głodny jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrobimy tak :) U - na herbatkę od Aniulki a tu \_/ i \_/ dla was winko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko, to i kolacją mam się dzielić :) oczywiście mogę, ale nie jest wystawna :) może wam nie będzie smakować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
tylko umyj sie anula! ale te dzisiejsze dziewuchy sa - wystarczy machnac palcem a juz leci sie rozbierac i rozkladac nogi, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack takie zapasy masz w lodówce, że wszyscy skorzystamy ;) proszę herbatka - U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×