Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Osz Ty pieronie, chowasz się :P Zarzuć tematem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nie ma potrzeby, tak sobie fajnie dyskutujecie, aż miło poczytać :) ja nie lubię tego lansu na GB i NK, to takie przekłamane a i te rekordy kto ma więcej znajomych hehehee, śmieszne to jest dla mnie ...może jestem staroświecki ale też wolę kontakt z żywym człowiekiem niż net...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija chętnie zajrzę, bo humorek czasami słabiutki więc przyda się na odstresowanie :) a ja już prawie wszystkie konta z serwisów pousuwałam, na niektórych nawet nigdy nie miałąm ;) bo im więcej kont, tym wiecej fałszywych kolegów i koleżanek, kórzy mnie kochają w necie ale w realu czasu dla mnie nie mają :) wiec po co mi takie znajomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyny plus jest taki, że ja odszukałam dawno niewidzianych znajomych :) rzadko wchodze na fb..bo średnio interesuje mnie, kto użera się ze strażą miejską ( i stuka tą informację w trakcie, na telefonie) albo kto pije czekoladę czy herbatę owocową :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, dla mnie NK była fajna, też znalazłam dużo dawno niewidzianych osób :) ale potem jak dodali te dodatkowe funkcje i ulepszenia, to ble.. nie było już tak fajnie.. przerzuciłam się na FB ale to chyba też zły wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Aniulko...przegięciem jak dla mnie jest wstawianie zdjęć co dopiero narodzonych dzieci :o dzidziuś się urodzi, lekarze zbadają i zaraz pac, zdjęcie na portal :o A właśnie na tej wiocha.pl sa zdjęcia z fb i nk. Jakie ludzie wstawiają....aha i jeszcze fotka.pl czasem to żałosne co tam można znaleźć. Jack, kiedy nas zapraszasz na romantyczną kolację? marzą mi się świece, biały obrus, wino i jakies jedzonko dobre, muzyczka.... Aniulka, co myślisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, dzieci to są hiciorem FB... coś strasznego... a z kolacją to super pomysł ;) ale to Jack ugotujesz nam coś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne :) ja zaproszę i żadna z Was nie przybędzie :) z Promyczkiem już przerabiałem znajomość wirtualną na realną i wyszło tak, że nic nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproś Aniulkę, Ona jest na miejscu ;) A ja...no kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack na razie możemy wirtualnie sobie coś smacznego zjeść... a realnie :) kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym ja mieszkała bliżej to myślę, że umówiłabym się z Wami na spotkanie, i jakies jedzonko przy okazji, Ale cóż..ja daleko, więc jedynie moge sobie pogadać./popisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) oj dziewczyny :) mógłbym Wam tu tyle opowiadać :) ale przejdźmy do kolacji :) na start mała przekąska: deska serów, oliwki i wino? której co i ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jaki temat mógłbyś nam opowiadać? :) co do kolacji, jak tylko będzie smaczne to zjem wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serki takkk, oliwki hm... no ewentualnie ;) winko - ciut ciut ;) bo rano będzie szumiało w główce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę pogadać na każdy temat :) zarówno o ciuchach jaki i podróżach (pozdrawiam Green w tym miejscu i obiecuję poprawę ;) gotowaniu, technice, życiu społecznym, polityce :P itd. tylko czy Wy wytrzymacie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dam rade...choć dzisiaj już niedługo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam gdzieś słownik, :P no dawaj, bez ociągania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy google tłumacz ma łacinę w językach do wyboru :D muszę sprawdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Jack chce, żebysmy zasnęły hihi ach te baby...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi nie nie, Jack wymyśla pewnie coś trudnego, żeby nam tłumacz wysiadł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack, jak mi się komp zawiesi to ja Cię znajdę! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×