Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

W każdym razie padła propozycja erotyczna. Rodzaj testu- jak to jest z inną. Gadaliśmy kiedyś na temat seksu itd., on zna moje podejście do "tych" spraw, wiedział, że się nie zgodzę, choć ciekaw był mojej reakcji :o Czemu mam cholera takiego pecha, faktycznie muszę się poświęcić innym rzeczom, bo jednak, jak się okazuje, głupota jest liczyć, że w kwestii uczuć, poznania kogoś na poziomie... miłość, szczęście itd., coś się zmieni. Chyba stanę się emocjonalną ateistką. Ale dzisiaj jestem zła, jeden z tych, którzy wg mnie jest w porządku, oddany, wierny, okazuje się ... Wiem, że to nie powinno przekreślać mojego obrazu miłości, mężczyzn, ale jakoś dzisiaj jestem ciut rozgoryczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vedome
pojawiam się i znikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ravija przykro mi, nie lubie takich sytuacji, znasz kogoś, szanujesz a potem nagle taki wyskok i bum... pogmatwane to życie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć V :) oj ciężko dzisiaj, koleżanka chora więc robiłam na dwa etaty ;) a jak u Ciebie? :) strój na iron maiden gotowy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie oki :) wróciłem własnie niedawno :) poniedziałek momentami dość spokojny ;) strój prawie gotowy, kupiłem koszulkę okolicznościową na koncert i czekam aż przybędzie do mnie :) mam jeszcze inne ale tam będzie też Lemmy Kilmister i spółka z Motorhead, więc wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulala :) czyli wszystko gotowe, tylko odliczać dni :) superkowo, będę czekać na relację :) a na riverside sie wybierasz? niedługo będą u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka, tak wszystko mam, muszę jeszcze tylko glany odszukać, bo dawno nie gościły na mych stopach :) transport już zapewniony, więc klawo będzie całą drogę :P :D nie miałem w planach riverside... słabo znam repertuar, to rock progresywny a ja lubię klasyczny hard & heavy :) taki z nurtu NWOBHM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi no tak, glany :D moje stoją, i są używane kilka razy w roku ;) własnie ja też riverside'a nie znam za bardzo, ale pójdę :) zobaczę co to się dzieje teraz w muzyce polskiej ;) przynajmniej dziś mam taki plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
anula ty desperatko dalej probujesz cos zarwac? zal mi cie dziewczyno, zero szacunku do siebie. i to hihi. dziwne ze o krzakach nie pisalas ostatnio, hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze chciałem z kumplem ja judas priest wyskoczyć bo są 10 sierpnia w Katowicach :) teraz jestem sam to mogę jechać, nikt mnie nie ogranicza i wydaję tylko na siebie :P jak byłem w związku z wydawałem na nią, więc teraz nikt mi nie zabroni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
hihihi, no pewno ze nie znasz, hihi. jakby ci napisal ze to jego uubiony zespol to byc juz pisala ze ich kochasz, zal mi cie naprawde. taka zalosna desperatka z ciebie. nie meczy cie takie slinienie sie i laszenie do kazdego, kto ma cos w gaciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz :) jak lubisz to powinienes jezdzić obojętnie czy jesteś z kimś czy nie :) jak normalna dziewczyna, to zrozumie, że chcesz z kumplem poszaleć na koncercie :) a jak bedzie klimatyczna to może i z Tobą powinna jezdzić :) w zalezności co kto lubi :) oj judas priest lubię lubię :) a cen nie sprawdzałam nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
no dalej anula, kreuj sie teraz na taka co by tak robila i bedziesz idealna, a tamta to byla zla kobieta i ty ja godnie zastapisz a jego pocieszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
anula ty wszystko lubisz co on lubi. przestan sie juz robic na taka zalosna desperatke bo zygac sie tylko chce. nie dziwne ze jestes sama i nikt cie nie chce, hihi. kto by chcial taka zdesperowana, sliniaca sie za kazdymi portkami kukle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
przestan sie juz tak podlizywac tylko od razu rozchyl nogi. bedzie prosciej i szybciej. i nie wyjdziesz na taka desperatke jak teraz. i moze jeszcze cos zarobisz? bedziesz miala na mydlo, bo teraz widac, ze go nie uzywasz. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
dalej desperatko, wymyslaj koejne zalosne umizgi - kopiuje je sobie zeby potem sie z nich smiac jak opowiadam kumplom historyjki jakie to niektore dupy sa zalosne i zdesperowane. w tej kategorii anula rzadzisz! hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
anula a moze zaciagniesz w krzaki moich kumpli? nie maja forsy, to chociaz ciebie by mieli? oni sie z toba przemecza i zaplacisz im za ich czas a ty bedziesz miala dobre ruchanko w krzakach o ktorym tak stale marzysz. co ty na to desperatko? tylko sie umyj zebys nie capila na pol polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
a jak tak lubisz piosenki to tez ci beda spiewac. pryszczata na ryju i tlusta w pasie, ale chuj z tym w nocy nawet anula dobrze pcha sie. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
ty lubisz ostre rzniecie od tylu w nocy w krzakach. nawet placisz za to zeby cie traktowac jak szmate taka jestes zdesperowana zeby miec chlopa. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz, że rzadko tego słuchałam :) w sumie nie znam jego solowych kawałków za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×