Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

polecam, fajne są; jeśli polubiłaś judasów to solowe dokonania roba też powinny Ci "podejść" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
do anuli trzeba podchodzic od tylu. wie ze jest tak do dupy ze nie ma odwagi spojrzec w twarz naiwniakowi ktory zaryzykowal zapinanie jej od tylu. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
anula ty przede wszystkim to do ust bierzesz, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
zygam toba anula normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Promyczku :) a spokojnie, oby cały tydzień był taki:) a u Ciebie? właśnie się z Aniulką edukujemy muzycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję, bardzo miło :) nawet pogoda mi nie odebrała humorku :) a gdzie reszta, ravija, green? (green to już tutaj nie widziałam od wieków, gdzie się podziewa?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klimatyczna też fajna :) musze sie zabrać za jego solowe płytki :) cześć promyczku :) green faktycznie, kilka dni zrobiła sobie wolnego od nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija pewnie będzie, a co do green, no cóż... nie wiem nie wypowiadam się... chce to się pojawi, nie to trudno, trzeba ją zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczku, nie wiedziałem że jesteś fanką cięższego brzmienia :) może jakoś Twój nick tutaj mnie zmylił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zrobiłam sobie dłuuuuuuuuugi spacerek miejsko - leśny i doszłam do wniosku, że świat jest piękny :) nie wiem, gdzie to zapowiadane wszędzie wszechobecne chamstwo, bo ludzie wokół są na prawdę mili, uczynni i pomocni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ja weteranka woodstockow jestem :P a wyglad - coż, faktycznie na to nie wskazuje, ale zawsze wychodziłam z założenia,że nie muszę manifestować sympatii muzycznych poprzez swój wygląd :) chociaż i tak się wszyscy zawsze potrafili zorientować, nie wiem w jaki sposób - po oczach?:>:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klimatyczni chyba mają to cos :) ja jakoś potrafię poznać czy ktoś lubi cięższą muzę czy nie :) i nie wiem skąd, to się po prostu chyba ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę nikogo dyskryminować, ale ja często poznaję czy ktoś jest "w klimacie" po zdaniach, które tworzy i wartościach, które wyznaje :P Amatorzy umca umca zazwyczaj mają to umca umca w głowie - zresztą trudno mieć cokolwiek innego, jak w takiej muzyce nie ma żadnego tekstu i przesłania, które można interpretować :P (chociaż muszę przyznać, że tańczyć lubię :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację :) umca umca jest straszna :D chociaż potańczyć czasem można :) tak dla relaksu ;) jednak klimatyczni ciągną do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka, lepiej się przyznaj, że w aucie umca umca Cię rajcuje :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo swój swego zawsze rozpozna :P A po którymś woodstocku ojciec dyrektor (:P) wyprodukował filmik z błotnych kąpieli woodstockowiczów z pokładem Owsiaka, że metal itd to przyszłość tego narodu - Rydzyk był tak oburzony w tym swoim propagandowym filmiku :P Ale Owsiak miał rację, jak się spojrzy na biografie ludzi, którzy zrobili w tym kraju karierę, to wszyscy są z kultury glanów i czerni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przede wszystkim klimaciarze to porządni ludzie :) z wartościami, kulturą osobistą, zalet mają mnóstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×