Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

ale ja też! :) i nie myślałam o przelotnej jednorazowej przyjemności, tylko o wykorzystaniu DNA, które będzie dostępne przez dłuższy czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, szalejecie :D Jednakże jestem ukontentowana z racji wydarzeń na owym forum tematycznym :p może coś mądrego napisałam, ale przy Was wymiękam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ravija, że wiesz, kiedy sie pojawić :P Aniulka właśnie pokusiła się o portret psychologiczny moich dzieci, które maja być wg niej bystre i wygadane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje DNA jest zbyt cenne, żeby je rozdawać na lewo i prawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje się nie będzie marnować, a innych? nie interesuje mnie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ja tylko stwierdzam, że z takiej potyczki słownej może być coś więcej ;) i że dzieci byłyby fajniutkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, jak będziesz tak skąpił, to może się okazać, że już nie zdążysz albo nie będzie już z kim się podzielić :P A ja sobie poradzę :D Poszukam kogoś innego z katalogu, żeby dzieciaczki miały druga połowę chromosomów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, nie ma nic bardziej interesującego niż słuchanie takiego małego mądrali ;) A takiemu maluchowi z krzyżówki :P Promyczka i Jacka to na pewno nie zamykałaby się buzia ;) od razu poszedłby do "Mam talent" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale widzisz Aniulka, V skąpi i nie chce się dzielić :P Nie wiem czy to ogólnie taka postawa, czy nie chce się dzielić ze mną (podejrzewam, że to drugie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczku przyjdzie taki czas i taka osoba, i V się na pewno podzieli :) i to nie raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczku hehe Byleby nie skończył jak ten Strauss- Kahn z MFW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety, tylko jak będzie podobne do mnie w dzieciństwie, to chyba juz powinnam przypominać sobie wiadomości ze szkoły żeby móc odpowiedzieć na te setki pytań i teorii :P Moi rodzicie opowiadali mi, że przechodzili przy mnie wtórną edukacje i w końcu jak miałam 5 lat zapisali mnie do biblioteki żeby miec troche świętego spokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Wy:) za kogo Wy mnie macie? :) ja Wam kiedyś pokażę, tzn. dam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dasz? co dasz? :P oj promyczku to szykuj się już na powtórką edukację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka, ja ze śmiechu tez nie mogę, no śmieje się jak małe dziecko :) Promyk, Ty to musisz tu częściej wpadać, żeby humor poprawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadać częściej żeby słuchać jak zamierzasz chlapać tym swoim DNA na prawo i lewo i dzielić się z dziewczynami, a mi skąpić?:> Nie, dziękuję - poszukam sobie innego dawcy do produkcji małych geniuszy dla ONZ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ proszę :) mnie coś pobolewa w brzuszku więc herbatka dobra ;) a gdzie ravija? gdzie Jack? Morfeusz już ich zabrał ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmyłam z paznokci Cherry, maluję Nude ;) nie plotkowac a herbatka dla mnie? kto ma jeszcze parę kropelek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×