Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Gość luizzzzzzzzjannnnaa
pamietacie mnie ejszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ale się zaroiło normalnie :D luizzzzzzzzjannnnaa pewnie,że tak :) masz może płatki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wrzosik :) a dobrze, wróciłam ze stolycy :D inny świat hihi ;) oooo kto to się pojawił :) część luizzzzzzzzjannnnaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizzzzzzzzjannnnaa
kurcze... neta nie mialam tyle dni... :O mam płatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może stwierdziła, że nie ma tyle, by zaspokoić moje potrzeby :D , może zabrakło mleka :D możliwości jest wiele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizzzzzzzzjannnnaa
mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może dziś zjem wyjątkowo w małej miseczce, o takiej \_/ :) luizzzzzzzzjannnnaa wystarczy? nie będzie to kłopot? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzosik, mu się chyba nie znamy :) bardzo mi miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkania miałam, służbowo, chciałam na kafe się nawet udzielać ale mnie zagadali :P a że wstałam o 5 rano, to o 21 już byłam zgonik i zasnęłam... a w wawce jak zawsze ruch, korki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na naszym temacie mało się dzieje. Fajnie,że Cię tu znalazłam .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizzzzzzzzjannnnaa
sypne od serca kto głodny ************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam ,że macie coś do jedzenia:) Co to za płatki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi, że coraz częściej będę miała :) na razie rzadko..ale w najbliższym czasie mam już kilka kolejnych, ale to takie jedno, dwudniowe :) ale to połączenie pyrkowa z wawą to brrrr.... pociąg jedzie z prędkością 10 km/h, coś strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostrego zabrakło, i temacik upadł :) ale tu fajnie :) hihi fajne tematy i wymiany poglądów :) ale na mój pierwszy topik wrócę też, to nie tak, że nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizzzzzzzzjannnnaa
aniulka to czym Ty jezdzisz? ja czasem wybieram tlk i 10km/h nie jedzie ;) p.s. a gdzie nocujesz, jesli mozna spytac? szukam czegos ponizej 150, ostatnio bylo ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trochę się najeździsz :) To prawda Ostroznego zabrakło i dziewczyny uciekły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak prywatnie to tlk :) jak służbowo to intercity ;) i coś remontują bo bardzo zwalniał.. a ostatnio nie spałam więc się nie orientuję teraz, ale kiedyś była promocja w mercure i tam spałam, chyba za 110 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pociągi zwalniają, bo jest remont odcinka na ...no ...zapomniałem :) ale jest remont i taka sytuacja jeszcze potrwa. luizzzzzzzzjannnnaa syp syp, ja wciąż czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest :) po remoncie niby ma pociąg prawie że frunąć po torach :P ale jakoś nie wierzę :) wrzosik płatki są i różne napoje :) Jack znaczy Vendom częstuje swoim popisowym daniem czyli deską serów jak masz ochotę :) plus winko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem mogę poczęstować, będzie tak jak ostatnio, że tylko sera skubnęły, wina łyk upiły a później sam musiałem resztę pozjadać i popić :) Aniulka jak wyremontują torowisko to pociągi pasażerskie będą jeździły na zmianę z towarowymi bo to jest jakaś ważna trasa ze wschodu na zachód aż do Francji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak czytałam, że węgiel będzie przepuszczany przed pasażerów :) bosko :D a serka ja chętnie bym dzisiaj skubnęła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×