Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jeta1

Poznałem cudowną kobietę - ideał...,ale za późno ;/

Polecane posty

skoro to jest taka super ekstra bomba laska super bogata i wykształcona to nie ma jakis znajomych w realu ?:D nie ma wielbicieli ? :D powinna spędzać wieczory na bankietach biznesowych :D autor kituje coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwilowo sama
Autorze, świetnie Cię rozumiem. Też mam narzeczonego na misji i poznałam na pewnym portalu fantastycznego faceta. Spędzam z nim na skype masę czasu, tyle , że my nie mamy dziecka, więc mam lepiej od Ciebie. Narzeczonego chyba zostawię, bo ten facet jest przystojniejszy i inteligentniejszy od narzeczonego. Nie wiem tylko, czy już teraz zerwać zaręczyny, czy dopiero jak wróci. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta sprawa wg mnie
pewnie laska się jara tym że jakiś dzieciaty koleś jest o krok od zdrady z jej powodu... są laski które mają jakiś psychiczny defekt który sprawia że uwielbiają sie wikłać w "trudne związki" czyli albo z żonatymi, albo jakieś dziwne toksyczne relacje w których partner je na zmianę zapewnia o gorącym uczuciu lub gnoi.... bez takich akcji im nudno i nie czują że żyją pełnią życia mam kumpelę która od 13 lat co chwilę jest w jakimś burzliwym "związku" z żonatym facetem, minimum 20 lat od niej starszym....myślę że ona sądzi że związek z wolnym równolatkiem to pójście na łatwiznę, za mało adrenaliny by czuć że to miłość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta sprawa wg mnie
i to samo myśli autor.....jego związek mu się wydaje do dupy, bo ma wszystko na tacy: gotową rodzinkę: partnerkę już zdobył, mają córkę...no i zero pomysłu co dalej a laska z netu to wielka niewiadoma, jak pięknie zapakowany prezent, nic tylko odkrywać i się ekscytować tym co być może....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. nie na podstawie innego zdania niz moje ,ale na podstawie sposobu jego wyrazania wnioskuje ,ze zycie was nie rozpieszcza- plujecie jadem na odleglosc 2. to ty ciagle mnie wyzywacie... na jakiej podstawie? myslicie ,ze inni faceci, ktorych znacie sa lepsi /inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrakuda..
"na jakiej podstawie? myslicie ,ze inni faceci, ktorych znacie sa lepsi /inni?" :D:D:D to prowokacja, zaden inteligentny , rozgarniety facet w wkeiu 32 lat by tak nie pisal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta sprawa wg mnie
czyli znowu próbujesz racjonalizować: inni żonaci też mają "przyjaźnie internetowe" no bo takie czasy nie ? trzeba mieć jakąś odskocznię od żony, domu.... inni faceci są tacy sami...więc ja nie jestem zły.... psychologia tłumu...jeśli inni kopią leżącego to pewnie nie ma w tym nic złego i ja zrobię tak jak oni gratuluję inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można na podstawie rozmów przez neta podsumować że : DLACZEGO JEJ WCZEŚNIEJ NIE SPOTKAŁEM? KOBIETA IDEAŁ :D najpierw trzeba sie spotkać, zobaczyć na żywo,pobyć ze sobą uważam że brak seksu z kobietą spaczył twój mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje wypowiedzi autorze są nielogiczne i uznaje to za prowokację :D że pisze kobieta i sie dobrze bawi :D napisałeś , że poznałeś kobietę ideał ale JUŻ ZA PÓŹNO skoro NIC nie czujesz do swojej partnerki i piszesz że omyłkowo z nią wpadłeś to wynika z tego że i tak w życiu będziesz musiał poznać jakąś kobietę ponieważ NIC nie czujesz do matki swojego dziecka zamierzasz być z nią ze wzg na dziecko całe życie ? :D to niemożliwe więc dlaczego piszesz , że JUŻ ZA PÓŹNO ? brak LOGOKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem to ,po tym jak z nia rozmawiam oraz o czym... z moja kobieta nie mam tyle wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta sprawa wg mnie
żal mi dzieci, które rodzą się z tak nieodpowiedzialnych i niedojrzałych ojców.... przesrane już na starcie nie mieć oparcia w ojcu...bo ojciec jest zbyt zajęty obmyślaniem jak "żyć szczęśliwie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale faceci to egoiści w większości więc nie ma się co dziwić. Kobiety nie zostawiają swoich dzieci. Bywają wyjątki oczywiście, ale faceci robią to nagminnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kultowa A.
człowieku nad czym Ty się zastanawiasz znalazłeś ideał i siedzisz w domu. Matuchno co się w tymi chłopami porobiło. Działaj bo życie masz tylko jedno, a za późno jest dopiero po śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×