Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wawka35

pilnie potrzebuję rady, dotyczy ZUS !

Polecane posty

Witam, bardzo prosze o informacje, jesli ktos wie, gdzie i jak mam zgłosić w ZUS osobe, która od wielu lat niesłusznie pobiera rentę, choc jest zupełnie zdrowa??!!? Dzwoniłam do ZUS, ale oni nie są zainteresowani tym faktem, spotykam sie z czyms w rodzaju ignorancji... Rozmowa z nimi to jakas porażka! Dlaczego?! Prosze pisać tutaj lub na adres: kolin1998@vp.pl, licze na podpowiedź, dziekuję, K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronek z poświęconą palmą
do US też kablujesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ci to da ze tej osobie zabiorą rente? lepiej Ci sie zrobi ze nie bedzie miala kasy? rany co za ludzie :O kablowanie nie popłaca, a Ty kasyu i tak nie dostaniesz tylko dlatego ze komus zabiora wiec daj sobie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bronek z poświęconą palmą oraz: szał ciałłłł To jest kablowanie??!!! To, że gośc bierze 1.600zł miesiecznie z naszych ( nie tylko moich składek) przez 30 lat rente, która mu sie nie nalezy??? Że żyje na koszt mój i państwa?? !!! czy wy rozumiecie co piszecie??? Ilu takich jest w Polsce?? dziesiątki czy setki tysięcy?? Narzekać, że do lekarza sie dostac nie możecie, to potraficie, ale przymykac oko na wszechogarniające złodziejstwo, to OK???? Masakra! dziekuję za rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuchwała333
ja popieram autorkę,duzo osob tak robi mają kase i jeszcze pobieraja jakies renty,zasilki a osoba chora w przypadku mojej mamy chora na bialaczke nic sie nie nalezy bo to jej nie zwalania z pracy ma 56 lat i kiepskie wyniki.popierdolony kraj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: zuchwała 333: Dokładnie tak jest! tez znam osoby, którym naprawde należą sie pieniadze za zły stan zdrowia i nie dostają nic. Sama nie chciałabym, sie znaleźć w takiej sytuacji, i szlag by mnie chyba trafił, gdybym nie dostała renty, gdy WIEM, ŻE NIEKTÓRZY MAJATEK NA TYM ZBIJAJĄ! Ten gość naciąga państwo na wszystkich frontach od 30 lat! Robi to bezczelnie i wyjątkowo cwanie; nie zgadzam sie z tym. Prosze o rade jak skutecznie odebrac mu ta rentę!? I tak to zrobię, ale myślałam, że może ktoś mi podpowie; w końcu to we wspólnym interesie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia duhnam
a skad wiesz, ze nie jest chory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym wiedziała, że jest chory, to czy chciałoby mi się fatygowac ZUS na kontrolę, skoro wiedziałabym, że okaże się, że naprawdę zasługuje na tą rentę?? na pewno by mi sie nie chciało, zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze powiedz mu najpierw w opczy co o nim myslisz i o jego machlojkach? :D ojjj znam ja mnóstwo takich pseudo naprawiaczy swiata... donosy po urzedach, skargi i szperanie sąsiadom w zyciu to chleb powszedni... moze boli Cie ze tamten ma lepszy samochod albo drozsze wczasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie popieram oszustów
ale skoro znasz tą osobę od kilkunastu lat i chcesz na nią kablować. Tego tez nie popieram. Broń nasz Boże od takich znajomych :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuchwała333
Autorku to nie moja sprawa ,ale myślę ,że ta osoba zalazła ci za skórę,ale to nie o to chodzi w tym temacie.Jesli próbowałas ,zgłaszać do zusu ,a oni nie reagowali proponuje ci zgłosic to wyzej do jakiejs placówki czyli do tych ,co maja zus pod sobą.Dobrze ,by było gdybys miala jakis dowód ,ze ta osoba jest zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia duhnam
szal cial nie moze powiedziec w oczy. napisala, ze zna ta osobe wiele lat. Znajomy, przyjaciel, czlonek rodziny. Jak juz zabraliby mu ta rente to autorka falszywie pocieszalaby zapewnie tego delikwetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuchwała333
to tak ,jak w opiece społecznej mojemu kuzynowi alkocholikowi dali 300 zł na czynsz i 400 zł zapomogi,a kolezance tzn.Sąsiadce przyznali 350 zł na 3 osoby w tym czynsz 700 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olivia ___ no i wlasnie o to mi chodzi :O brzydze sie takim postepowaniem jeszcze gorzej niz oszukiwaniem panstwa :O to po prostu wstretne a wiem o czym mowie bo sama na wlasnej skorze odczulam co oznacza taka sąsiedzka lustracja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszkaaa
urząd skarbowy,policja jesli masz na to dowody ,to przeciez kradziez okradanie panstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda z wami gadać. Na tym m.inn polega ciemnota polskiego społeczeństwa! Nieświadosć konsekwencji ! Brawo! Życzę wam wszystkim, którzy stoja za "nie kablowaniem w tej sytuacji", żeby was spotkała sytuacja,że nie dostaniecie renty gdy zdrowia wam zabraknie, a sąsiad dostanie za frico to, co wam sie nalezy! Ciekawe, jak bedziecie śpiewać!!! Polska nigdy nie wyjdzie z ciemnogrodu, bo żyja tu zahukani Polacy, którzy tylko narzekac potrafią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego źle nam życzysz? ja Ci życze zeby na Ciebie nigdy nikt nie kablował jak sie dopatrzy że za dobrze wyglądasz jak na swój status :O życzę Ci także abyś nigdy nie musiała sie użerać z "życzliwymi"" i nie trafiala na ludzi tak fałszywych jak Ty, którzy znają czlowieka od kilkunastu lat i robią wywiad na kafe jak najskuteczniej zmontowac na niego donos :P nie zycze Ci tego zdecydowanie... zamiast siedziec na forum zrob lepiej przegląd po znajomych moze ktorys ma za drogi zegarek jak na sklepikarza albo jada w restauracjach? no skąd oni na to mają? pewnie z Twoich podatkow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×