Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama czerwcowa 2011

terminy na czerwiec :)

Polecane posty

Gość olamary
hej!Mój Kubuś obraca się już na boki i z pleców na brzuch, moja pediatra mówi, że jak się obraca z pleców na brzuch to dobrze, a jak w drugą stronę to nie za bardzo bo znaczy to tyle że nie potrafi utrzymać równowagi leżąc na brzuchu!My teraz jesteśmy u teściów w tamtym tyg. cały tydzień u moich rodziców:)Fajnie jest mały dużo na dworze i powietrze świeżutkie bo na wsi:)Też już dajemy kaszki i bardzo mu smakują!Pozdrwiam dziewczynki piszcie co tam u Was i Maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, z ostatniej chwili - Bartus ma gorączkę. Dostał nurofem i spadła temperatura. Teraz siedze na internecie i zastanaiwam sie czy to juz ząbki, czy moze trzydniówka ... bo nie ma ani kaszlu ani kataru. Zobaczymy jak nocka i chyba jutro pokazę go pediatrze. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
Hej Czerwcowe Mamusie jak tam Wasze maluszki?Bella jak tam Bartuś zdrowy?Mój Kubuś ostatnio protestował przy mleczku nie chciał pić i wyczytałam, że niektóre dzieci tak mają po tym jak poznają inne smaki i teraz mały jak wstaje ok.6 to dostaje mleczko, potem ok.10 kleik ryżowy z jakimiś owocami ze słoiczka, potem ok. 14 zupka jarzynowa, albo jakaś marchewka z ziemniaczkiem- uwielbia zupki i marchewkę z różnymi dodatkami, a zauważyłam że nie za bardzo mu podchodzą owoce np. jakbłka, jabłka z bananem czy jabłka z brzoskwinią nie za bardzo dlatego mu mieszam z kleikiem i fajnie zjada:)Próbowałam mu dawać kaszkę ryżową z jabłkiem, ale mu jakoś nie podchodziła cały czas mu się po niej odbijało, dlatego teraz dostaje kleik ryżowy i do tego te owoce ze słoiczka, chyba niedługo spróbuję jakieś inne kaszki kukurydzianą, albo manną ale muszę poczytać od kiedy można je podawać.Jak tam u Was z rozszerzaniem diety?Pozdrwiam czerwcówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×