Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawo natury!

W seksie to kobieta ma zadowalać mężczyznę, a nie odwrotnie!

Polecane posty

Gość alejedssds
Dekalogowata Mysl to nie boli! W obu przydadkach seks zamiast przyjemnoscia jest katorga, na dodatek w przypadku gwaltu jest to takze ogromnie przerazajacie przezycie psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, a właściwie czemu nie, to mogłoby być ciekawe. Wypieramy się tego, co niekoniecznie jest prawdą. Poza ty z tej naszej pseudoprzyjemności robisz swą broń, a to nie jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Ale to jst prawda. Jaka bron robie niby? Na czym ta bron polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Dekalogowata, nie czepiaj sie slow. wiem ze to za delikatnie okreslnie na szkodliwosc gwaltu, ale ZADNE slowo nie odda tego co czuje osoba zgwalcona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie powoli gubie w tym temacie :D zrobimy tak.. pierwsze pytanie ( glupie ale co tam ) masz dziewczyne? drugie, jestes w stanie skozystac z kobiety lekkich obyczajow? a moze dziki seks na lonie natury? wyrwij jakas laske i sam sprawdz czy seks rzeczywiscie to taka udreka dla faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, idźmy za ciosem. Dajmy na to, że ma być tak, jak mówisz. Kobieta robi przyjemność mężczyźnie, tylko ona. Co robi kobieta, co mężczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałem kiedyś historię o jednym kolesiu, który nie był w stanie zaspokoić swojej partnerki, bo był chorobliwie zazdrosny o jej orgazmy. Zawsze, kiedy zaczynała dochodzić, jego brała taka kurwica, że nie był w stanie dokończyć. Ta dyskusja trochę przypomina mi taką akcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
Hmmm a ja chyba jestem dziwnym przypadkiem... u mnie statystyczna liczba receptorów na łachtaczce zmienia sie zaleznie od umiejetnosci kochanka ;) Powiem wiecej... liczba receptorów na całym ciele sie zmienia, od zera do 50 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HMMMMMNplus
W seksie to kobieta ma zadowalać mężczyznę, a nie odwrotnie! NO TAK WŁAŚNIE MAM -OBSŁUGUJ E JAŚNIE PANA I TYLE TAKA MOJA KOBIECA DOLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
Drogie panie , piszecie tu o jednej czesci tylko meskiego grona , jest jednak i inna , ta o sibie jak dba , tak bez was obejsc sie doskonale potrafi , a chetna na sex znalesc to nie jest zaden problem dla ogarnietego faceta , a pralka , to faktycznie pierze sama ! wszak nosi nie bez przyczyny nazwe - automat ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Nie mam dziewczyny, nie jestem w stanie skorzystac z panny lekkich obyczajow. Szanuje siebie, bym mogl potem wymagac szcunku do swojej osoby od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
Chwile mnie nie było... przyzwoity facet to jest taki, który do kobiety w łóżku podchodzi indywidualnie a nie statystycznie. gdybys był dostatecznie wyedukowany praktycznie a nie teoretycznie, to z marnych 15 % u kobiety zrobilbys 40 i wydmychalbys sam te swoje pieprzone statystyki w kosmos. Z mojego doswiadczenia wiem, że 3 % o ktorych piszesz u facetów to mit... 3 % to chyba wystarczy na sam czubek penisa... gdyby tak bylo jak mówisz to kobiety miałyby statystycznie orgazm częsciej niz facet z tym swoim marnym 3 %. Ile kobiet sam "osobiście" przetestowałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Gdzie ja napisalen ze jestem prawiczkiem? Gdzie? Vzy TY umiesz czytac czy nie?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
Matacz, na samochód z automatyczna skrzynia biegów tez mówi sie automat a bez kierowcy jakos kurna nie pojedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
. gdyby tak bylo jak mówisz to kobiety miałyby statystycznie orgazm częsciej niz facet z tym swoim marnym 3 W ogole nie myslisz. To ze kobiety maja wiecej stref ergonnych to jeszcze nie oznacza ze latwiej dochodza! Orgazm u faceta jest automatyczny, u kobiet wyuczony! Poza tym pamietajmy ze kobieta nie musi miec orgazmu zeby miec przyjemnosc z seksu, tak samo jak facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Nie zostalem zgwalcony, jestem facetem i to postawnym facetem. Gwal na facecie to wielka rzadkosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
nie musiales pisac, wyczytalam to pomiedzy wierszami To zle wycztalas. "wyczytujesz" to co chcesz wyczytac, a nie to co pisze. Wczesniej wycztalas ze jestem mlodym facetem co tez sie okazalo nieprawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Lady Love Co z tym spotkaniem? Czyzbys sie bala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postawny głupolu, racz odpowiedzieć na pytanie, które powtórzę. Co robi w twoim wyśnionym świecie facet, a co kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz bo powazny, dojzaly facet nie plecie takich bzdur ale kiedys ci przejdzie, zakochasz sie poczujesz co to seks tak naprawde z ta wymarzona kobieta i rzucisz te statystyki w daleki kat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
ale kiedys ci przejdzie, zakochasz sie poczujesz co to seks tak naprawde z ta wymarzona kobieta i rzucisz te statystyki w daleki kat Czy TY nie rozumiesz ze to nic nie zmieni.Seks dla zakochanje kobiety bedzie przyjemniejszy i mniej meczacy niz dla zakochanego faceta! Taka jest natura! Seks bedzie dla obojga wielkim przezyciem, przyjemnoscia ale dla kobiety bedzie wieksza przyjemnoscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×