Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawo natury!

W seksie to kobieta ma zadowalać mężczyznę, a nie odwrotnie!

Polecane posty

Gość moim skrooomnym zdaniem
Przykład z zycia wziety. Poslij faceta po papier toaletowy... kupi pierwszy lepszy z brzegu, bo papier to papier. Że mu makulaturowy zafarbuje tyłek na niebiesko i slipki przy okazji to nie jego problem, pralka sama pierze... a fiuta sie nie wyciera, co sie nie strząsnie to wsiąknie w majty... ale jak sie ta pralke włącza? Skarbie..... majtek nie mam...! Mozna inaczej... kupić 8 rolek za 9,99, niewazne, ze ten sam w sklepie obok kosztuje 6,60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
"Czyżbyś żył w zamknięciu? Tak, wybiera się facetów kosztem lepszych kobiet. " To sie zdarza, nie mowie ze nie, ale takie sytuacje w poaznych, wielkich firmach sa RZADKOSCIA. Firma taka ma za duzo do stracenia by robic takie bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
"Przykład z zycia wziety. Poslij faceta po papier toaletowy... kupi pierwszy lepszy z brzegu, bo papier to papier. Że mu makulaturowy zafarbuje tyłek na niebiesko i slipki przy okazji to nie jego problem, pralka sama pierze... a fiuta sie nie wyciera, co sie nie strząsnie to wsiąknie w majty... ale jak sie ta pralke włącza? Skarbie..... majtek nie mam...! Mozna inaczej... kupić 8 rolek za 9,99, niewazne, ze ten sam w sklepie obok kosztuje 6,60." Aha, o takiej wydajnosci mowisz kobiet.... heheh,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta wojna na argumenty i kontrargumenty nie ma sensu. WRACAJĄC DO GŁÓWNEGO TEMATU. To facet ma zaspokajać kobietę. Dlaczego? Bo dla niego sam fakt, że wkłada fiuta do dziury jest równoznaczne z przyjemnością, a dla nas nie. I że mu na to pozwalamy. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
hahaha, no widzę, że statystyki nadal lepsza bronią niz twoja wiedza... no dobra, pytanie konkretne, jaka farbe kupic do przedpokoju, żeby można ja bylo umyć, jaki podkład zastosowac, jaki pędzel/wałek do tego typu farby? a gładź? jak rozrobic, jaka ma mieć konsystencję, jak sie to kładzie, z jakiej firmy najlepsza? Bo kufa przedpokój chce wyremontowac i zastanawiam sie, czy przydałbys mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
A o takie pierdoło, że potrafimy wywazyc jakość i koszty... u Was zazwyczaj wydajność kiepska a koszty wysokie!!! A dlaczego? Bo my kobiety robimy najpierw rozeznanie rynku a potem wydajemy kase, a Wy wydajecie kase a potem sie okazuje, że ten zakup do doopy potrzebny i trzeba kupic cos innego. Wydajecie kupe kasy a efekt marny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
"To facet ma zaspokajać kobietę. Dlaczego? Bo dla niego sam fakt, że wkłada fiuta do dziury jest równoznaczne z przyjemnością, a dla nas nie. I że mu na to pozwalamy. Amen." Nie jest rownoznaczne z przyjemnoscia to po pierwsze. Po drugie to facet jest strona aktywna w seksie, ktora sie bardziej meczy, wiec to kobieta powinan sie cieszyc ze facet chce cos robic, bo jak nie bedzie nic robil to niczego nie bedzie! TY, jako kobieta mozesz lezecz i czerpac przyjemnosc, facet musi pracowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
"A dlaczego? Bo my kobiety robimy najpierw rozeznanie rynku a potem wydajemy kase, a Wy wydajecie kase a potem sie okazuje, że ten zakup do doopy potrzebny i trzeba kupic cos innego. Wydajecie kupe kasy a efekt marny." hahaa, Chcesz poweidziec ze kobiety sa bardziej oszczedne od facetow? haha Wydajecie mase kasy na ubrania i buty, macie cala szafe tego a jak przyjdzie co do czego to nie macie sie w co ubrac! Facet ma pare par butow i jakos nigdy nie narzeka ze nie ma w co sie ubrac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, Skromna. Nie wydaje Ci się, że on zwyczajnie czerpie przyjemność z takiego "udowadniania" nam, że jesteśmy gorsze? Lepiej nie karmić trolla. Przeczytał gdzieś na kafe o wielokrotnym orgazmie u kobiety i wydaje mu się, że to od razu powód do gnojenia nas. Kolego, nie masz pojęcia jak ciężko kobiecie osiągnąć orgazm w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
To kobiety powinny zaciagac do lozka facetow, bo maja z seksu (dobrego) duza wieksza przyjemnosc (wielokrotne i roznego rodzaju orgazmy) od facetow, zdecydowanie mniej sie mecza - jedyna pozycja meczaca dla nich to jezdziec - a wiele *** kobiet jej unika, chcac aby to facet caly czas sie pocil. Facet ma takze gorzej pod wzgledem psychicznym, bo kobieta zawsze moze a facet nie zawsze(poza tym facetowi musi stanac - kobieta nie ma takiego problemu, a jak mu juz stanie to facet musi sie pilnowac aby za szybko nie wystrzelil i jest to baaardzo stresujace), to facet ma sie pokazac ze jest dobrym kochankiem i doprowadzic na szczyt kobiet, podczas gdy orgazm u faceta wywolac ta zadna sztuka. Kobiety maja wiecej stref erogennych i duzo wrazliwsza (7 razy wrazliwsza) skore od mezczyzn przez co z seks jest dla nich duzo wieksza przyjemnoscia. Seks dla kobiet jest duzo wieksza przyjemnoscia niz dla facetow bo: - kobiety maja duzo silniejsze orgazmy od facetow - kobiety moga miec kilka rodzajow orgazmu, facet tylko jeden i to slaby - kobiety moga miec wielokrotne orgazmy, faceci nie - orgazmy kobiet sa nie tylko silniejsza ale takze duzo dluzsze niz orgazm faceta, przec co kobieta znacznie dluzej odczuwa duza przyjemnosc - kobieta ma 7 razy wrazliwasza skora od faceta, przec co kazdy dotyk dla niej jest duzo wieksza przyjemnoscia niz dla faceta, dla faceta dotyko kobiety to tylko dotyk, dla kobiety dotyk faceta to juz jest przyjemnosc sama w sobie - kobiety maja 5 razy wiecej stref erogennych od facetow, u kobiet stanowia one az 15% a facet tylko 3% - kobiety maja jeden organ, ktorego jedyna funkcja jest dawanie kobiecie przyjemnosci - lechtaczka, faceci takiego narzadu nie posiadaja - lechtaczka jest duzo bardzoej wrazliwym narzadem od meskiego penisa - po orgazmie u faceta automatyczynie i bardzo szybko spada cale napiecie,cala atmosfera, ochota na seks(facet musi odczekac),u kobiet tak nie ma, to napiecie po orgazmi u kobiet spada bardzo powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Kolego, nie masz pojęcia jak ciężko kobiecie osiągnąć orgazm w ogóle. U kobiet orgazm jest w glowie, jesli kobieta nie potrafi osiagnac orgamzu to przede wszystkim jest to jej wina. Musi sie tego nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
generalizujesz... kobiety to nie zawsze wielbicielki kiecek za 6000/szt podobnie jak faceci którzy kupia sobie piaty motor bo poprzednie cztery miały tylko do 170 KM, a to za mało. Ja potrafie wyglądac sexy mając na sobie ciuchy nie przekraczające 250 zł. Daj odpowiedz na pytanie które zadaje od 6 postów w kwestii twoich męskich zdolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Dalem Ci juz odpowiedz. Naucz sie czytac ze zrozumieniem. Tak w ogole to ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
Deka, a ja mam ochote zgnoić dziada, przeczytał ze 2 artykuly w necie i mysli że pozjadał wszystkie rozumy ;) A ja uwielbiam pokazac takim popierdółkom gdzie ich miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skromna, weź mnie nie ignoruj. Ty tego nie widzisz? To prawol, który ma wiedzę o kobietach z kafeterii. Ja pierdykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Kobieto, autorem tych tekstow jest ja! A wiedze mam wieksza niz Ci sie wydaje, lublinianko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To kobiety powinny zaciągać facetów do łóżka." Kurrrwa, maszkaronie, gdyby to było takie proste, faceci nie gwałciliby kobiet i nie istniałaby prostytucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
Ty sie naucz czytać... zadałam Ci pytanie remontowe - to domena mężczyzn bo kobiety ponoc sa cieniuchne i ani słowa z Twojej strony w temacie... pierdole, sama sobie zrobie ten remont bo ty sie nie nadajesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, cienki bolku, nam w seksie nie chodzi o te zasrane orgazmy, lecz o bliskość z partnerem. A o tę ciężko niekiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
hehe, cokolwiek ten gnypek wyczynia i usiluje udowodnic, to ja mam rozrywke kontrargumentując, bo za oknem chmury no i racje mam... ale zaraz zaczne ziewac bo argumenty mu sie wyczerpały i wkolo macieju powtarza ta samą mantrę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Kurrrwa, maszkaronie, gdyby to było takie proste, faceci nie gwałciliby kobiet i nie istniałaby prostytucja. Mysl, kobieto to nie boli. Faceci ida do lozka z kobietami nie tylko z powodue przyjemniosc ale przede wszystkim popedu. Jesz cos przede wszystkim ze jest glodna a nie ze cos lubisz jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
A najbardziej mnie rozpierdala argument " faceta seks bardziej męczy" a z czego ty zrobiony jesteś... z papieru toaletowego, że po jednym wytarciu cipki nadajesz sie tylko do spuszczenia w kiblu? 5 mined odpoczynku powinno wystarczyc i dawaj rypac... do rana... w koncu od czego masz więcej mięśni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Jakie masz te kontrarguemnty? Bo ja nie widze ZADNEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
"A najbardziej mnie rozpie**ala argument " faceta seks bardziej męczy" a z czego ty zrobiony jesteś... z papieru toaletowego, że po jednym wytarciu c*pki nadajesz sie tylko do spuszczenia w kiblu? 5 mined odpoczynku powinno wystarczyc i dawaj rypac... do rana... w koncu od czego masz więcej mięśni!" To nie zmienia faktu ze seks dla facetow jest bardziej meczacy! Potrafisz to pojac, zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×