Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawo natury!

W seksie to kobieta ma zadowalać mężczyznę, a nie odwrotnie!

Polecane posty

Gość alejedssds
Nie jestem frajerem, by sie dac doic kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
Zdesperowana Domowa Żona a po co was zadowalac skoro wystarczy 20 sekund i jestescie zadowoleni? kogo chcesz zadowolic w owe 20 sekund ? kogo ? popukaj sie w głowe zanim napiszesz jakieś głupoty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
Cóż z tego, że siłę w mięśniach masz wiekszą (a może niekoniecznie wieksza ode mnie) jak rozumek mały. Może znajdź sobie równie zadufanego w swojej płci kolegę, wyjedźcie razem na bezludna wyspe i latami oddawajcie sie rozkoszy narzekania na nieporadność kobiet. Nikt kasy z Ciebie doił nie będzie a jak wrócisz do domu to okaże sie o zgrozo, że twoja połówka przezyła bez Ciebie. Ja znam wielu mężczyzn którzy nie potrafia połowy tego, co ja z tzw. męskich zajęć, a chyba z 70% facetów nie potrafi obsłuzyc pralki! Wybitne jednostki wystepują wsród obu płci, chyba nikt nie udowodnił, że najlepszym na swiecie kucharzem jest facet. My robimy co trzeba i nie piejemy z zachwytu nad każdą pierdołą która uczynimy. Za to jak mojemu mężowi zdarzyło sie raz na 3 lata umyć okna albo podłogi to cały dzien gdakał nad tym jak kura co własnie jajo zniosła i trzeba go bylo chwalic, głaskac a wieczorem loda zrobić. A to co napisała nei to świeta racja, gdzie jedna baba nie może, tam w kupie damy sobie radę bez Waszych muskułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
"Wybitne jednostki wystepują wsród obu płci" Oczywiscie ze tak, tylko ze tych wybitnych jednostek plci meskiej jest wiecej niz takowych kobiet. Co prawda to nie wasza wina. czysta biologia, ale fakt faktem. Tak jak nie wina facetow jest to ze maja slabsza intuicje, ale w ogole jej nie maja. Co do kucharzy, to zobacz jakiej plci sa szefowie kuchni, najznakomitszych resteuracji itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
"Nikt kasy z Ciebie doił nie będzie a jak wrócisz do domu to okaże sie o zgrozo, że twoja połówka przezyła bez Ciebie. " Przezyje, bo bedzie mogla sobie znalezc innego faceta. Gdyby wszyscy facei wyjechali na bezludne wyspy, to dopiero wowczas bysmy zobaczyli jakie to niezaleznie, samowystarczalne sa kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
Juz Ci mówiłam dlaczego... kobiety tyle nad soba nie gdacza jak cos zrobia to zrobia. A facet ze swoim omletem bedzie sie całemu swiatu przechwalał. A wybitni projektanci mody w wydaniu męskim to w wiekszości pedały wystepujące w zwiazku ze swoim partnerem w roli kobiety ;) Pokaz mi jednego do cholery projektanta, który wyglada jak typowy samiec alfa ociekajacy testosteronem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż się prosi o machnięcie paru feministycznych farmazonów. Przypominam, że kobiety dopiero od niedawna mają możliwość uczęszczania do szkoły, bez przymusu zamążpójścia tuż po jej ukończeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Wlasnie feministycze farmazony. Od kilkudziesiecu lat kobiety maja taki sam dostep do nauki a nadal prym w nauce wioda faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
Jezu... czeka mnie chyba rychła smierć bo nie mieszkam z facetem od jakiegos czasu i nie mysle nastepnego jołopa do domu wprowadzać. Własnie jestem na wczasach, nie ma pogody to siedze na cafe i cholera... jestem tu bez chlopa! Ale nie czuje, że smierć sie zbliża... będe wracac pociągiem, jak sie okaże że konduktor i motorniczy to faceci, to znaczy, że bez mężczyzny nie jestem w stanie przeżyć. Od dziś będę jezdzic pociagiem tylko wtedy, gdy motorniczym bedzie kobieta, albo przyjadę sama samochodem, dam rade 10 godzin jechać, w koncu miękkim mnie tatko nie zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
"A wybitni projektanci mody w wydaniu męskim to w wiekszości pedały wystepujące w zwiazku ze swoim partnerem w roli kobiety Pokaz mi jednego do cholery projektanta, który wyglada jak typowy samiec alfa ociekajacy testosteronem." Ale to nie ma nic do rzeczy. Pedal nie bedzie bardziej kobiecy od prawidzej kobiety. Najlepszymi projektantami mody sa faceci(czesto homo) bo geje maja duzo wieksze poczucie piekna, estetyki od faceta hetero a maja inteligencje faceta. Kobiety maja duze poczucie estetyki ale juz nie sa tak inteligetne jak faceci dlatego sa gorszymi projektantamoi mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
moim skrooomnym zdaniem Ja nie mowie ze kobieta musi miec faceta, musi z jakism mieszkac by przezyc. Ale sprobuj rok przezyc nie korzystajac z zadnej pomocy faceta, jaka by ona nie byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
Taaaaa, a jakie Ty masz wybitne zdolności świadczace o tym, ze jestes lepszy ode mnie? Nie zasłaniaj sie Einsteinem tylko sam własną wiedzą zabłysnij mądralo. Wypisz co potrafisz cwaniaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
Hahaha, taaa, ciota lepsza od kobiety bo ma jądra, mimo, żą ja facet od tylu posuwa... nie wkurzaj mnie. Własnie dlatego homoseksualista odniesie sukces jako projektant, bo ma nasze, kobiece wyczucie estetyki i stylu, a to, że przy okazji ma jadra i penisa ułatwia mu start w zawodzie i bycie docenionym. Od zarania dziejów to kobieta była waszą muza do tworzenia czegokolwiek. Dyskretnie Wami kierujemy i pozwalamy, by nasza inteligencja, wiedza i talenty pod Waszym nazwiskiem pojawiały sie na swiecie pod postacia "waszych" dzieł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prym w nauce wiodą faceci? Moja koleżanka miała najlepsze wyniki na swoich studiach informatycznych. Chciała współpracować z(o ironio) Applem albo Windowsem, była naprawdę świetna. Lepsza od wielu facetów. Potwierdzały to nagrody, dyplomy, itede. Pisała programy, które autentycznie ułatwiają pracę, dajmy na to w biurze. Miała pomysły na nowe aplikacje. Nie przyjęto jej, bo...no, dlaczego? Bo nie miała penisa. Ze swoimi zdolnościami musi teraz uczyć tępych studentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
"Dyskretnie Wami kierujemy i pozwalamy, by nasza inteligencja, wiedza i talenty pod Waszym nazwiskiem pojawiały sie na swiecie pod postacia "waszych" dzieł." hahaahaha dobry zart. W teleturniejach, wszelkich kunkursach tez kobiety pozwalaja na wygrywanie, zbieranie laurow przez facetow? hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Od zarania dziejów to kobieta była waszą muza do tworzenia czegokolwiek Czesto tak, bylo, zgoda, ale nie zawsze i to nie zmienia faktu ze wiecej ejst geniuszy wsrod facetow niz wsrod kobiet. W szachach tez prym wioda faceci? W szachy tez zakzywano kobietom grac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
"aaaaa, a jakie Ty masz wybitne zdolności świadczace o tym, ze jestes lepszy ode mnie? Nie zasłaniaj sie Einsteinem tylko sam własną wiedzą zabłysnij mądralo. Wypisz co potrafisz cwaniaku..." Czy ja cos pisalem o sobie? Moge byc 100 razy glupszy od Ciebie, co nie zmieni faktu ze wiecej jest geniuszy(i kompletnych debili) wsrod facetow anizeli wsrod kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
"Moja koleżanka miała najlepsze wyniki na swoich studiach informatycznych. Chciała współpracować z(o ironio) Applem albo Windowsem, była naprawdę świetna. Lepsza od wielu facetów. Potwierdzały to nagrody, dyplomy, itede. Pisała programy, które autentycznie ułatwiają pracę, dajmy na to w biurze. Miała pomysły na nowe aplikacje. Nie przyjęto jej, bo...no, dlaczego? Bo nie miała penisa." Juz ja widze jak Windows odrzuca genialna kobiete informatyka a bierze duzo gorszego faceta. Takie firmy jak Windows, biora NAJLEPSZYCH niezaleznie od plci! Inaczej sie ma sprawa na uczelniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kobieta, moronie, jest wychowywana na matkę, zwłaszcza w naszym durnym kraju, od dziecka pokazuje jej się określony wzorzec. Dlatego my po prostu nie mamy jak robić kariery. Na dodatek mamy zajmować się domem. Wy służycie tylko zapłodnieniu, toteż możecie se robić co chcecie, nie macie instynktu nakazującego podobać się mężczyznom i mieć dzieci. Dlatego zajmujecie się czym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawne, bo to właśnie dano jej do zrozumienia. Że nie potrzebują pani informatyk, bo nie ma jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
A mnie własnie o to chodzi, żebys sam soba sie popisał cwaniaczku... nie zasłaniaj się zdobyczami innych facetów, bo to wcale nie jest powiedziane, że to wyłącznie dzieło testosteronu. W mojej firmie tworzono pewna aplikację, faceci pisali kody a ja i inne kolezanki opisywałysmy im jak to ma działac. Wszelkie laury dostały sie facetom, może i słusznie, bo wyszło cacuszko, ale gdyby nie nasza drobiazgowość, dążenie do perfekcji, miesiące "kłócenia sie o pierdoły" to wyszłoby z tego gówno a nie program. Faceci sa leniwi, bez bata niczego do porzadku nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
"Faceci sa leniwi, bez bata niczego do porzadku nie zrobią." Sa leniwi ale bardziej wydajni od kobiet, ciekawe co nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
"Zabawne, bo to właśnie dano jej do zrozumienia. Że nie potrzebują pani informatyk, bo nie ma jaj." Czy Ty jestes taka naiwna ze wierzysz w to? W takie tlumaczenie kolezanki? Windows nie pozwala sobie na takie zagrana, to bylby strzal we wlasna stope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
Nie sa bardziej wydajni! Cokolwiek zrobi facet w ciagu 3 dni kobieta z ta samą wiedza merytoryczna zrobi w jeden dzień. I co z twoimi umiejetnościami, nadal nie masz niczego czym jestes sie w stanie pochwalic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
"Dlatego my po prostu nie mamy jak robić kariery. Na dodatek mamy zajmować się domem. Wy służycie tylko zapłodnieniu, toteż możecie se robić co chcecie, nie macie instynktu nakazującego podobać się mężczyznom i mieć dzieci. Dlatego zajmujecie się czym innym. " Tak tak, szef wybiera przecietnego faceta kosztem duzo lepsej kobiety, skazujac ta ostania na role kury domowej. Ladne bajeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
"Nie sa bardziej wydajni! Cokolwiek zrobi facet w ciagu 3 dni kobieta z ta samą wiedza merytoryczna zrobi w jeden dzień. I co z twoimi umiejetnościami, nadal nie masz niczego czym jestes sie w stanie pochwalic?" Wszelkie badania, statystyki pokazuja ze faceci sa bardziej wydajni od kobiet. Chociazbu dlatego ze sa bardziej dyspozycyjni, nie maja okresu, nie zajmuja sie pierdolami tak jak kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Windows nie pozwala sobie na takie zagrana, to bylby strzal we wlasna stope" Microsoft, kurde, ta FIRMA NAZYWA SIĘ MICROSOFT, a nie Windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Wiem ze sie tak nazywa, z pospiechu tak pisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×