Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paulaavon !

Prostownica Remington S7902 - opinie

Polecane posty

Ja posiadam, bardzo dobra, nie "ciągnie" szybko się nagrzewa i świetnie prostuje włosy, jestem z niej b. zadowolona 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chce kupic
też chciałabym sie dowiedzieć. dziewczyny pomózcie ! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 678987678909876
ja mam chyba ten sam model i ejst rewelacja ;p mamm krecone wlosy nagrzewa sie w 30 sek naprawde:p i swietnie prostuje terazmyje glowee co2- 3 d ni a nie codzien bo wogole sie nie przetluszczaja i sa ladnie wyprostowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiabrbK
Straszna jest ! Nie spełnia oczekiwań, ciągnie i pali włosy. Ogólnie używałam jej pod pachami i na nogach, nie było najgorzej no ale w każdym razie zawodzi moje wygórowane Oczekiwania. jestem przekonana że pomogłam. Pozdrawiam C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajsiedajsie
Oj dziewczyno, słabo trafiłaś. Nie kupuj prostownicy ! W dzisiejszych czasach używa się żelazka ! w gruncie rzeczy ja używam dwóch żelazek ale to szczegół ;) polecam też gorące grzałki od piekarnika, Gwarancja Efektu albo zwrot pieniędzy ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajsiedajsie
Oj dziewczyno, słabo trafiłaś. Nie kupuj prostownicy ! W dzisiejszych czasach używa się żelazka ! w gruncie rzeczy ja używam dwóch żelazek ale to szczegół ;) polecam też gorące grzałki od piekarnika, Gwarancja Efektu albo zwrot pieniędzy ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zUzAnnAbiedon
Kochane! dajcie sobie siana z tym modelem! Jest "nie dorobiony" mam na mysli to iż jest zrobiona z nie trwałego materiału, pali końcówki i w ogóle na waszym miejscu bym się wstrzymała i kupiła dysk twardy od Sony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×