Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maagduśka

roczne dziecko wali głową w ścianę

Polecane posty

hej mam pytanie, była u mnie ostatnio znajoma ze swoją roczną córeczką i ku mojemu zdziwieniu dziecko to uderzało swoją głową w ścianę, oczywiście nie były to uderzenia mocne ani takie żeby coś sobie zrobić, nie wiem czy jest to normalne bo nie mam doświadczenia w tej kwestii, a matka tego dziecka w ogóle na to nie reaguje, czy to się zdarza u takich dzieciaków ????? i chociaż to nie wyglądało że ona robiła sobie tym krzywdę ale zabawa moim zdaniem to też nie była, ogólnie to zdrowe i grzeczne dziecko! proszę o odpowiedzi jeżeli ktoś coś wie na ten temat oczywiście bo bardzo mnie to nurtuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz27lllllllllll
robocop:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK TO SIE ZDAZA MOJ OBECNIE 5 LETNI SYN MAJAC JAKIES 14 MIESIECY TEZ TAK SIE ZACHOWYWAŁ MARTWILO MNIE TO ALE ZANIM ZACZEŁAM GO DOKŁADNIEJ OBSERWOWAC ABY DOWIEDZIEC SIE CO JEST PRZYCZYNA TAKIEGO ZACHOWANIA ON PRZESTAŁ TO ROBIC. A BYŁO JESZCZE COS MAŁY MAJAC 10 MIESIECY CHODZIŁ W CHODZIKU , ROZPEDZAŁ SIE W NIM I Z CAŁYM IMPETEM UDEZAŁ W ŚCIANE,DRZWI I WSZTSTKO INNE CO SPOTKAŁ NA SWOJEJ DRODZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona też uczyła się chodzić w chodziku i to może ten chodzik sprawia że dzieci mają takie pomysły :( strasznie słabo to wygląda i zniechęca mnie trochę do tego dziecka chociaż ogólnie to aniołek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs Asperger
Takie walenie głową o ścianę może być (zaznaczam, że nie musi) objawem autyzmu lub Zespołu Aspergera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65566r
ma bachor autyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no autyzm to wiem ale ona na pewno nie jest chora dlatego pytam czy inne dzieci też potrafią mieć takie pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podobno miałam ciągoty do wkładanie głowy między szczebelki - zazwyczaj się w nich zaklinałam. Po jaką cholerę mi to było, to nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×