Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozgniecione_truskawki

Staramy sie po raz pierwszy :)

Polecane posty

Dzisiaj ok. 10 rano zmarł mój Kochany Dziadziuś. Smutne te święta pociszesza jedynie to że w wigilię był z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monida bardzo mi przykro, wielkie wyrazy wspolczucia, myslami jestem z Toba i Twoja rodzina. Jednoczesnie Justinka bardzo sie ciesze ze juz jestes po zabiegu i bardzo mocno trzymam kciuki. Dziewczyny zycze Wam duzo zdrowia, szczescia i spelnienia marzen w nadchodzacym Nowym Roku2014. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo mnie nie było, wyjechaliśmy na czas świąt...Monidka, tak mi przykro... :( nie wiem co powiedzieć,w takich chwilach niewiele słów pomoże, czas leczy rany... życzę Ci wytrwałości....bo to niełatwy czas..jestem z Tobą myślami kochanie :* stronklub dwie wcześniej,szarlotka podawała swój email, na który wysyłane były namiary na facebooka, ale to teraz najmniej ważne,zajmij się teraz sobą i swoją rodziną. Na resztę przyjdzie czas potem... dziewczyny, wszystkim Wam i każdemu z osobna,niektórym po raz kolejny, składam spóźnione ale z całego serca życzenia, cierpliwości,to dla nas wszystkich...i mnóstwo miłości. Kocham Was jak nie wiem co :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justinko....a wiesz co, wszystkim nam życzę naszej małej siostrzenicy Justinki Junior :) A Tobie upragnionych dwóch kreseczek i całej euforii radości :* trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki w tym Nowym Lepszym Roku życzę Wam Radości, która dostrzega piękno małych rzeczy Nadziei, która nie gaśnie kiedy marzenia wydają się zbyt dalekie Spokoju, który koi kiedy wszystko wyprowadza z równowagi Wiary, która daje oparcie kiedy bezradność przerasta I Miłości, która jest sensem życia. Buziaki dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polna rosa
dziewczyny może któraś mi odpowie jestem po przejściach, długich staraniach aż w końcu udało mi się zobaczyć 2 kreseczki w 34 dc moja beta hcg 67 a dziś w 36 dc hcg 305 ???bardzo się ciesze że wzrosło ale czy taki duży przyrost oznacza że jest wszystko w porządku???????? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polna rosa
tak w tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kurat bety nigdy nie robilam, ale moze ciaza jest mnoga? :) Bo rozumiem, ze usg jeszcze nie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, w związku z tym, że się nie znam :), bo mój przyrost był równiutko 200% to zasiegnęłam opinii internetowej :) pomijając różne anomalie, o których tu piszą, a wiadomo, że piszą, bo w necie to nawet jak jest dobrze to jest źle :), to w większości wspominają o ciąży mnogiej :) Nawet znalazłam jakąś wypowiedź gina, który mówił o bardzo silnym zarodku. A moja droga, Ty nie masz możliwości zadzwonienia do lekarza i zapytania ewentualnie? Byłaś jakoś stymulowana? Hormony może? Pytam, bo wtedy ewentualnie ta ciąża mnoga może... W każdym razie, przede wszystkim nie martw się, rośnie a nie spada, a to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polna rosa
usg mam mieć 15 .01 . sama nie wiem mnoga mogła by być żeby tylko wszystko było w porządku ...bo wzrost co 48 h jest 66 % minimum a u mnie jest ponad 300% mętlik mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polna rosa
dzwoniłam do gina mówił żeby się nie denerwować nie robić już bet tylko czekać na usg też powiedział jak Ty Szarlotko dobrze że rośnie to najważniejsze....sama nie wiem ale dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj, do 15 juz niedaleko, wiec mysle, ze wtedy wszystko sie wyjasni, ale logicznie rzecz biorac moze to byc ciaza mnoga :) Witam Charlotte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polna rosa
właśnie nie byłam stymulowana ale piłam ziółka ojca sroki nr 3 i brałam castangus możliwe żeby była mnoga?? aż nie chce mi się wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, no to luzik :) Lekarz powiadomiony, więc nie ma nad czym dyskutować :) Wiesz, lekarz wie więcej niż laski na forach, które straszą że to i tamto :) Skoro powiedział, że najważniejsze że rośnie to problem z głowy i proszę, nie szukaj na forach, bo tam się zaraz dowiesz, że to może być ciąża pozamaciczna umiejscowiona w dużym palcu u nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, od ziółek może i nie mnoga, ale jeśli natura tak to sobie wymyśliła, to już wtedy mnoga jak najbardziej :) Zresztą, mnoga czy nie, na bank jest wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polna rosa
no właśnie już nie czytam bo tylko mnie to denerwuje ale dziękuje Wam za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co sie denerowac w tej chwili, najlepiej nic nie czytac, relaksowac sie i cieszyc ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj to może być faktycznie także mnoga, czego ci serdecznie życzę- ja poskłądałabym sie ze szczescia :) - a moze być tak że taki po prostu wzrost. 66% minimum to prawda, ale rozpiętość wzrostu jest ogromna wogóle więc spokojnie. Ja przy pierwszej ciąży miałam wzrost o 100% codziennie a zarodek był jeden. NIe ma reguły. Póki co skacz z radości z dwóch kresek :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa..przypomniało mi się że moja kumpela z pracy miała jeszcze większy wzrost niż ja,ona miała o jakieś 150% codziennie. A córa jedna :) a czego ci życzyc??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polna rosa
dzięki Magdulek obojętnie mogą być dwa ważne żeby maluszek bądz maluszki był/były zdrowy/we ciesze się ogromnie ale też niepewnośc przezemnie przechodzi żeby wszystko było dobrze ciesze się i boje na zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj no to trzymamy kciuki przede wszystkim za to żeby wszystko było ok :) ilość nie ma znaczenia, choć tak jak mówię z całego serca życzę jednak dwóch bijących :) wydaje mi się że dla długodystansowych staraczek że tak nas pięknie nazwę to taka dwójka to niesamowita nagroda, tzn każda nasza pociecha to nagroda najcudowniejsza ze wszystkich :) ale taki najcudowniejszych nagród chciałoby sie więcej :D wszystko bedzie dobrze, zobaczysz, wzrost piękny, więc nic tylko się cieszyć :) koniecznie daj znać po wizycie jak sie miewacie. A jak sie czujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polna rosa
dziś miałam ukłucia rano ale przeszły. poza tym nic nie czuje czasem mam tylko takie napięcie w brzuchu a tak to nic trochę mi się chce spać ale nic poza tym tak się boje..to moje wyczekane , wymodlone dziecko czekam na tą wizytę 15.01 jak na zbawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana,gdybyś powiedziała, ze się nie boisz pomyślałabym że brak c***iątek klepki :D każda z nas jeśli szło o fasolinka czy to już o dzidzia poza brzuchem stała i stoi na rzęsach naprzemian z radości i niepokoju :) musiałabyś poczytać nasze historie, a jest tego trochę :) ja sama jestem tu chyba z dwa lata albo lepiej i Get, Szarlotka,Monida, Mika i Justinka były ze mną od samego początku, z czasem doszły pozostałe dziewczyny. Uwierz mi że każda ma swoje na koncie, wymodlone bardziej lub mniej, choć raczej wszystkie się ze mną zgodzą że bardziej, bo żadnej nie udało się ot tak po prostu. Więc myślę,że każda świetnie rozumie to co piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki wpadłam tylko napisać, że niestety się nie udało;( do tego odstawiłam wczoraj męża do szpitala na ten zabieg na zylaki. Przed poludniem zadzwonił lekarz, że o 19 ma byc na oddziale i zamieszanie, z pracy się zwalniałam wszystko na hura do tego czekałam na wynik testu mówie Wam, że wczoraj miałam dzień pełen emocji i to niekoniecznie dobrych. Zaraz lece do pracy a pozniej do męża do Wrocka. Trzymajcie kciuki i dodajcie mi sił bo mam stresa. Całuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale straszna pogoda już bym wolała śnieg i mróz. Polna rosa- magdulek ma rację każda z nas bała się o swoje małe szczęście i to jest jak najbardziej normalne. Justinka-bardzo mi przykro ale nie poddawaj się. Ściskam cię mocno. A gdzie jest mika? Pewnie z maluszkami ma tyle zajęć że na neta nie ma już czasu. Kurcze dziewczyny nie mogę was namierzyć na fejsie podpowiedzcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justinko tak mi przykro ....:( mam nadzieję, że się nie poddacie, stoimy za wami murem z naszymi kciukami, twoja fasolka jest tu bardzo pożądana...Choć powiem,że miałam nadzieję, że tym razem karta się odwróci...gadałaś już z Gizlerem?? Jakie etraz plany? Coś wam poradził? Monidka, znalazłam maila szarlotki: kamilaka1983@wp.pl Wyślij tu swoje namiary, Justinka i Eowin tak zrobiły, Szarlotka zaraz cię znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka napisałam do Ciebie maila z namiarami mam nadzieję, że szybko mnie namierzysz:-) A czemu tu taka straszna cisza? My właśnie przeszliśmy grypę żołądkową (ze wszystkimi objawami) i jesteśmy w trakcie wyżynania się trójek :O Bartek jest coraz słodszy przytula się, obejmuje za szyję całuje i bez przerwy woła mama :D no kocham go strasznie:-) Coraz więcej gada i strasznie psoci, a my rozpieszczamy go bez pamięci;-) Na szczęście na codzień (kiedy my jesteśmy w pracy) zajmuje się nim moja mama i wprowadza mu trochę "rygoru". Zaczynam na poważnie myśleć o rodzeństwie dla Bartunia, macie może jakieś sprawdzone sposoby na dziewczynkę:) Piszcie dziewczyny bo smutno bez Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×