Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozgniecione_truskawki

Staramy sie po raz pierwszy :)

Polecane posty

Od niedawna staram sie o swoje pierwsze dziecko, jest to trzeci cykl. Mamy nadzieje na dziewczynke :) Zapraszam wszystkie kobietki, ktore staraja sie o dzieciatko :) Bez wzgledu na to czy to pierwszy raz czy sa juz szczesliwymi mamusiami. Zawsze warto sie wesprzec i podyskutowac z kims kto jest w podobnej sytuacji i zasiegnac rady kogos bardziej doswiadczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam również :) Ja także się staram o pierwszego dzidziusia. Przed nami właśnie piąty cykl. Myślałam, że sprawa będzie dużo prostsza, a tu przykra niespodzianka. Jestem strasznie niecierpliwa, tracę powoli siły, nerwy, cierpliwość. Boję się, że jest jakiś duży problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwujcie się i nie myślcie negatywnie a w jakim wieku jesteście? Ja przed pierwszą ciążą robiłam sobie wszystkie badania można pójść do internisty powiedzieć o co chodzi i zrobić podstawowe badania oraz hormony tarczycy (są bardzo ważne), i do ginekologa i poprosić o skierowanie na hormony płciowe. Koniecznie toksoplazmoza, cytomegalia, różyczka (jeśli się nie przechodziło)..... Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam lat 27, cytomegalia, toksoplazmoza... wszystko robiłam. Byłam u ginekologa i endokrynologa, tarczycę badałam. Mimo wszystko nadal się nie udaje. Mąż też się badał i też ok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierz olej z wiesiołka, od @ do owulacji czyli do 14 d.c. zależy jakie masz cykle, magnez z wit. B6, aspargin, starajcie się co 2 dni częściej nie zalecają i oczywiście bym robiła testy owulacyjne na Twoim miejscu. Olej z wiesiołka rozrzedza wydzielinę mi się udało z olejem w drugim cyklu, natomiast mojej siostrze w pierwszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej ułatwia plemnikom dojście do celu :) Zresztą poczytaj na necie doświadczenia kobiet stosujących oeparol czyli olej z wiesiołka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesiołek brałam, nie pomógł, testów owu używałam, nie wychodziły. Pobiegłam do gina, przestraszona, że nie mam owulacji. Gin potwierdził, że jest, pęcherzyk pęka w 15. dniu cyklu. I mimo wszystko nie wychodzi. Staramy się tyle ile trzeba wydaje mi się, folik biorę od 5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uchorek
a to co piszecie ja sama probowalam nasze badania sa 100% super wszystko wpozadku i co 6 lat juz sie staramy i juz wszystkiego probowalam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uchorek
kochana ja mialam wszystko robione co tylko mozliwe uwierz mi czasem czulam sie jak krolik doswiadczalny wszystko jest wpozadku i co najlepsze maz ma bardzo ruchliwe plemniki a i tak sie nie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może macie blokadę po prostu jakąś :) ja piłam winko jeszcze do kolacji, to nie zaszkodzi a zwiększa endometrium czyli miejsce w którym zagnieżdża się zarodek, poza tym dużo ryb, Olej Lniany!!!!! zawiera omega -3, bakalie itp. Może być wszystko w porządku jednak słabe "cienkie" endometrium nie pozwala zagnieździć się zarodkowi powinno być od 8 do 14 mm właściwe. Ja miałam 6 mm i byłam w ciąży biochemicznej raz :( Tzn. za wcześnie zrobiłam test byłam w ciąży, jednak zarodek nie miał możliwości aby się zagnieździć na stałe :( i dzień po spodziewanej @ "wydaliłam" z krwią miesiączkową :( Kobiety często nie są świadome nawet że są w ciąży. Byłam u 2 lekarzy i potwierdzili tą możliwość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam o laparoskopię, bo sama się będę do niej szykować. Nie wiem czego się spodziewać. Co mówią Ci lekarze? W jakim jesteś wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinka mi gin powiedział, że endometrium mam idealne i dawno nie widział tak idealnego przyrostu z tak ładnym pęcherzykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uchorek
endometrium mamy 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uchorek
kochane my nic z musu za wszelka cene nie robimy wlasnie to nie blokada a zmiana klimatu my mieszkamy nad oceanem mamy 5 minut spacerkiem, my mieszkamy w skandynawii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uchorek co Ci mówią lekarze na to wszystko? Napisz jeśli możesz jak mniej więcej wyglądała Twoja laparoskopia. Szykuję się w przyszłym cyklu i mam megastresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) ja pewnie jestem najstarsza, bo30+:P Ale późno spotkałam tego Własciwego i dopiero od 4 m-cy staramy sie o dzidzię. Kończy mi się@ i kolejny miesiąc starań, mam nadzieję, że zakończy się sukcesem, acz zdaję sobie sprawę, że wiek... badania OK, nie wiem tylko, bo każdy lekarz inaczej mówi, czy badania na toksoplazmozę, cytomegalię, mam robić przed zajściem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczny slonecznik witamy :) Badania dobrze jest zrobić przed zajściem, wiele kobiet co prawda nie robi, ale powinno się - toksoplazmoza, cytomegalia, różyczka... Który to Twój cykl starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany!!!!
po co wam to? osrane pieluchy, beczenie, potem wydawanie kasy na książki i inne duperele,same kłopoty, lepiej się w to nie pakować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany!!!!
a co? nie mam racji? za dużo wyrzeczeń, żeby na to iść,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki może przyjmijmy zasadę, że olewamy takich nieszczęśliwców, którzy niezainteresowani, a z braku czasu siedzą i piszą. Malwinka ile miałaś lat jak urodziłaś pierwsze bejbi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest indywidualna sprawa, jeśli Cię nie stać albo nie czujesz instynktu macierzyńskiego :) który każda normalna kobieta w wcześniej czy później posiądzie, to TWOJA SPRAWA I TYLKO TWOJA, dla opieka nad dzieckiem to wspaniała sprawa :) UWIELBIAM TO i to jesy mój priorytet :) Pracuję to jest na drugim miejscu. Rodzina bez dzieci to nie rodzina. :) Masz inne zdanie powtarzam to Twoja sprawa i nie mieszaj tutaj :)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZAROTKA OLEWAMY!!!!!! Ja się wypowiedziałam ale ostatni raz... Miałam 30 lat urodziłam 3 tg. przed 31 urodzinami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×