Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wszibianka

Gdzie najlepiej na Erasmusa?

Polecane posty

Gość wszibianka

Moja uczelnia ma podpisane umowy z: Włochami, Hiszpanią, Bułgarią, Węgrami, Słowacją i Holandią. Gdzie radzicie jechać? Osobiście skłaniam się ku Bułgarii albo Węgrom, bo tam po prostu na więcej mi starczy takie stypendium, ale może warto pojechać i do Holandii albo Włoch. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placek i jacek
Łoł, co to za uczelnia? U mnie tylko włochy i Czechy. Lepiej tam, gdzie fajne zabytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszibianka
No WSZiB, jak sama nazwa wskazuje ;) A zabytki to prawie wszędzie są. Jakoś do Włoch mnie nie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belzebubaaaaaaaaaa
w bułgarii jest fajnie, morze czarne jest boskie :) poza tym, to słowianie, łatwiej się dogadasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giniaminia
Ja wybrałam Słowację z kilku powodów: kraj ładny, do domu nie daleko, utrzymać się też nie będzie jakoś bardzo ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kichanka
najlepiej tam, gdzie walutą nei jest euro :) wtedy stypendium wystarczy.. no i zrób sobie wywiad, która uczelnia jest najbardziej otwarta na erazmusowców i ma dla nich ciekawą ofertę. Najlepsze są takie uczelnie, które mają duużo erazmusowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszibianka
Łoooł, dzięki za odpowiedzi. Chyba macie rację, skłaniam się ku Słowacji. Dzisiaj gadałam z koleżanką, która tam była i ona mówi, że miała tam akademik za 200 złotych (!!!) i jedzonko tanie, więc podróżowała tanimi lotami z Bratysławy do Maroka, Hiszpanii itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
ale ona na tej Słowacji była przed czy po wprowadzeniu euro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszibianka
Dobre pytanie, była dwa lata temu, to jest 2008/2009. A więc zaliczyła końcówkę koron i pół roku euro. Ale ona jest hurraoptymistką, więc nawet, jeśli jej coś nie pasowała, to pewnie przymknęła oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może warto zamiast zajmować się Erazmusem, może waro byłoby się zastanowić nad tym czym tak właściwie jest Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×