Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona mama !!1

dziewczyny szybko pomocy-wysoka gorączka u dziecka!

Polecane posty

Gość przerażona mama !!1
też mama- PYRALGINĘ PODAŁAM BO TO ZALECA MI LEKARKA PRZY WYSKOKIEJ GORĄCZCE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiiiiiii
po chuj tu durna matko siedzisz i wypisujesz posty zamiast zadzwonic na pogotowie, dziecku sie nie daje pyralginy!!! jebniete matki zamiast do lekarza to na forum wypisują... niech was bóg pokara za tą głupote!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona mama !!1
PYRALGINĘ ZALECA LEKARKA !!!!!!!!!!!!!!! pO CO MAM ZADZWONIĆ NA POGOTOWIE ? Byłam w nocy z nią na pogotowiu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona mama !!1
i nie obrażaj mnie,bo nie tego potrzebuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ave Cesar
-----> moniii - prośba do Ciebie. Nie rozmnażaj się. Na świecie jest dosyć agresji. Nie potrzeba już więcej agresywnych osobników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie rozumiem tego
moniiiii czy jakoś tam wypad a moze bańki bezogniowe córce postaw ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój miał 2 miesiące temu wirusa z wysoka gorączką. Dawałam nurofen pełna dawkę, jak temperatura rosła - zazwyczaj po 2 godzinach, dawalam paracetamol. I tak na zmianę. Trzymało 4 dni i przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieli my rację
no i mieliśmy rację żeby wygrzać gorączkę patafiany :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domipolek
ja też przy bardzo wysokiej temperaturze podaję paracetamol na zmianę z ibuprofenem. mam teraz akurat milifen i ostatnio sie sprawdził, a jest tańszy od innych syropów na gorączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady bronka
tez stosowałam milifen, nie tak dawno bo parę dni temu córka dostała gorączki. działa tak samo nurofen ale jest tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah zejde zaraz
Myślicie ze dziecku jeszcze nie zeszła ta gorączka? Minęło półtora roku zaledwie od napisania postu hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mi się korzysta z MultiTemp, w końcu mam w domu termometr który jest w stanie zrobić badanie w parę sekund i wynik jest dokładny jednocześnie. Dobrze że teraz takie termometry robią bo przy małym dziecku jednak bezdotykowe badanie to jest naprawdę spore ułatwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Ja  jestem zadowolona z dwupaku   BabyTemp+kompres   warto taki zestaw gorączkowy mieć w domu...w końcu każdy przynajmniej raz w roku ma gorączkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada
Dnia 27.12.2018 o 16:13, Gość sara napisał:

Ja  jestem zadowolona z dwupaku   BabyTemp+kompres   warto taki zestaw gorączkowy mieć w domu...w końcu każdy przynajmniej raz w roku ma gorączkę ;)

Przy małym dziecku taki komplet jak BabyTemp+kompres żelowy mini będzie przydatny wyjątkowo często. Ze swojej strony mogę tylko polecać każdemu rodzicowi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraa
Dnia 30.10.2018 o 17:02, Gość gość napisał:

Dobrze mi się korzysta z MultiTemp, w końcu mam w domu termometr który jest w stanie zrobić badanie w parę sekund i wynik jest dokładny jednocześnie. Dobrze że teraz takie termometry robią bo przy małym dziecku jednak bezdotykowe badanie to jest naprawdę spore ułatwienie.

Hejo! Każdej młodej mamie polecę MultiTemp. Takie badanie przez podczerwień jest bezpieczniejsze i druga rzecz że można zmierzyć podczerwienią temperaturę na każdym objekcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darik

Tez polecam Multitemp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwa

Dla tych co poszukują termometrów bezdotykowych mogę powiedzieć, że korzystałam z kilku modeli i rzeczywiście warto zainwestować w dobry sprzęt od sprawdzonego producenta,. Bo w innym przypadku często można się przejechać i pomiary nie są dokładne, nie będą wiarygodne. Obecnie mam w domu model firmy Geratherm nonContact i ogólnie działa dobrze, jestem zadowolona także z możliwości dokonania pomiaru przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość king

Sanity – dużo urządzeń, które na pewno fajnie się sprawdzą, medyczny sprzęt bezpośrednio od polskiego producenta – warto do ich propozycji zajrzeć, myślę że będziesz zadowolony – urządzenie takie jak termometr FastTemp w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 10.09.2019 o 13:05, Gość wwa napisał:

Dla tych co poszukują termometrów bezdotykowych mogę powiedzieć, że korzystałam z kilku modeli i rzeczywiście warto zainwestować w dobry sprzęt od sprawdzonego producenta,. Bo w innym przypadku często można się przejechać i pomiary nie są dokładne, nie będą wiarygodne. Obecnie mam w domu model firmy Geratherm nonContact i ogólnie działa dobrze, jestem zadowolona także z możliwości dokonania pomiaru przedmiotów.

tez polecam nonContact

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×