Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona mama !!1

dziewczyny szybko pomocy-wysoka gorączka u dziecka!

Polecane posty

Gość przerażona mama !!1
Może jak ona zaśnie,a myślę,że zaraz już będzie spała to ją okryję tylko lekkim kocykiem,ale chcę, żeby zasnęła,bo wykończona już jest i mówi,że ją główką boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona mama !!1
myślę,że jakbym ją teraz rozebrała i jeszcze otworzyła okno to by chyba się zatrzęsła z zimna . i zapłakała. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona mama !!1
co ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona mama !!1
Dziewczyny chyba jadę z małą na pogotowie,ona płacze cały czas,trzęsie się,nie chce zasnąć,a i jest rozpalona coraz bardziej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudernicaaaa
leciutko ja ubierz do spania. neich juz spi pod ta kolderka,jak chce,zeby krzyku nie bylo. naloz jej cos na ktoki rekawek i krotkie spodenki.jak moja corka obudzila sie z wielka goraczka 39 i 8 kresek chyba miala wtedy, to bez zastanowienia podalam nurofen i rozebralam wtedy do pampera!!!! pozniej zalozylam bluzeczke na krotki rekawek i leciutkie skarpetki.tak zasnela i goraczka przeszla. miala chyba wtedy poltora roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochładzanie ciałka wodą a wydawanie dziecka na przewianie to różnica. Skoro jest jej aż tak zimno że nie możesz jej dać do tej wody to chociaż te okłady rób i czekaj. nic więcej ci się tutaj nie pomoże. Jeśli boli ją główka to masz może amol? mogłabyś jej go odrobinke wmasować w skronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona mama !!1
o amolu to samo mi mówiła moja mama,już jej wtarłam troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona mama !!1
39,5 przed chwilą miała . Ale to taki termometr bezdotykowy . Może lepiej zwykłym jej zmierzyć pod paszką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona mama !!1
a może temperatura rośnie od płaczu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudernicaaaa
a pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona mama !!1
niewiele ale pije . teraz pije ciepłą herbatkę z cytryną i miodem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudernicaaaa
a masz taki na podczerwien? najlepiej mierzyc za uszkiem, w tym miejscu co masz kolczyk:) poza tym bierz normalny termometr i mierz jej pod pacha. ja zawsze mierze i za uchem i pod pacha, a czasem i za jednym uchem i za drugim i pod dwiema pszkami:) nie pytajcie... sama nie wiem czemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona mama !!1
kurcze 39,5 od paszką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudernicaaaa
niech pije czesto,nie musi pic duzo. wazne,zeby bylo to czesto nawet w malych ilosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona mama !!1
dobranoc ;* Dziewczyny ja dłużej czekać nie będę,bo ona jest zmęczona ale i wyczerpana. Nie wiem,ale może w szpitalu dostanie jakiś zastrzyk i ją osłucha lekarz,może to coś poważniejszego ( oby nie ! ) . Ubiorę ją i pojadę na pogotowie . Trudno,ale to dla jej dobra . Dziękuję za pomoc,jutro się odezwę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudernicaaaa
tak za uchem. tez nie wiedzialam,kolezanka mi poradzila, a jej, jej babcia:) ile czasu mienlo jak podalas jej pyralgine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona mama !!1
o 19.30 jej podałam pyralginę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli juz nie ma dreszczy, to mozesz jej zrobic kapiel ochladzajaca. Temperatura wody jak temnperatura ciala- obecna, z goraczka-, jak mala w wodzie to dolewaj zimnej wody do otrzymania temperaturay 36,6 stopni. Wczesniej miala dreszcze, wiec ta kapiel nie pomogla., Jesli juz nie jest jej zimno, to kapiel ochladzajaca pomoze. Dreszcze zawsze wystepuja przed goraczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zroznicowana
Trzymam kciuki,odezwij sie koniecznie jak bedziesz mogla,ale na pewno wszystko dobrze sie zakonczy musi innej opcji nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie głupie z tą kąpielą
jestescie głupie z tą kąpielą, bo co wyziębiać ciało?? Potem wyjdzie do lekarza i się przeziębi. Podać lek przeciwgorączkowy, który działa napotnie i wygrzać po kołdrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no one no one no one
ja zawsze daje ibum na zmiane z nurofenem i pomaga, ale w takiej sytuacji, gdy tak wysoka goraczka utrzymuje sie od kilku godzin nie zwlekalabym tylko pojechalabym na izbe przyjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie rozumiem tego
schładzania dzieci w kąpieli mam dwoje i nigdy czegoś takiego nie praktykowałam. Sama jak mam temp w życiu nie wlazła bym do chłodnej wody tylko 10 swetrów zakładam. a dziecku można większą dawkę leku dać na obniżenie gorączki i czekać. Co za pomysł wkładać dziecko do wody jak mu jest faktycznie zimno brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie głupie z tą kąpielą
miła jak zawsze --------- z tego co widzę jesteś wyjątkowo glupia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×