Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiolllet

fota w bikini do oceny!!!

Polecane posty

Gość jriojroerjy
Fiollet, tak trzymaj, masz 29 lat i jak widać wielu kobietom tutaj bardzo wadzi, że dobrze wyglądasz. Jeśli mogę Ci coś doradzić, to zacznij może kręcić hula hop (np 30 minut dziennie podczas jakiegoś programu telewizyjnego :)), idź pobiegać albo na rower. Fajnie byłoby wyrzeźbić trochę to ciało :) Powodzenia i pozdrawiam, nie przejmuj się tym chamstwem, śmiało zakładaj kostium i na plażę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fuuuuu
i co z tego że jak Kate?:D a Kate to ma jakies super kobiece kształty? nie ma, ale jest modelkę i takie sa wymogi dla modelki- co nie zmienia faktu że jest deska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jriojroerjy
Kate jest cholernie zgrabna :( Autorka ma warunki. Ciekawe jak ty wyglądasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fuuuuu
ja mam cycki;) wielkość średnia- ale za to są:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jriojroerjy
o fuuuuu, jedna ma większe, druga mniejsze. Rozmiar cycków nie zależy od nas, po co więc te zgryźliwe komentarze? Fiolllet, cierpliwości, na pewno w końcu zauważysz efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja się nie doczepiam gdyż rudy mi się podoba :P niemniej nie jestem zwolennikiem zmieniania koloru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde przeciez fajna laska
w zyciu bym nie pomyslal ze masz 29 lat i dziecko... wygladasz naprawde sexi, nie daj sie wpedzic w kompleksy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jriojroerjy
Tomek, dziewczyna ze zdjęcia ma niezbyt ciekawą figurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fuuuuu
[zgłoś do usunięcia] jriojroerjy o fuuuuu, jedna ma większe, druga mniejsze. Rozmiar cycków nie zależy od nas, po co więc te zgryźliwe komentarze? ja się raczej zastanawiam po co dorosła kobieta robi taki cyrk żeby pytać na forum o swoje zdjęcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie super, fajnie zarysowane mięśnie brzucha, tylko kostium mi się nie podoba :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jriojroerjy
Skoro dla ciebie to cyrk to po co bierzesz w nim udział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fuuuuu
Tomek- dokładnie, kobiecość= biust, talia biodra, ale mogłeś dać jakieś zdjęcie w majtkach:D nie lubię oglądać c*pek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek434
nie lubię oglądać c*pek ale w internecie ciezko znalezc kobiete w majtak .. Wiekszosc jest rozebrana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fuuuuu
bo mnie to fascynuje:D dorosła kobieta, żona(chyba), matka- a wystawia się w necie i prosi o OCENĘ :D po co jej to? zawsze mnie to dziwiło, jak i to że każda ocena niezgodna z jedyną prawdziwą oceną czyli bezgranicznym zachwytem jest od razu zjechana;) a mi się nie podobają dorosłe kobiety które nie mają dorosłej figury, a skoro pani o ocenę wyraźnie prosi to ja oceniam-negatywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fuuuuu
Tomek- możliwe:D nie sprawdzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ueutyeurrt1
Nie mam wielkiej dupy i piersi a uważam, że jestem kobieca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ueutyeurrt1
Nie obchodzą mnie proporcje, czuję się kobieco i już :) Dobrze się ubieram, jestem szczupła i zgrabna, mam niewielkie, acz proporcjonalne i jędrne piersi i jestem bardzo zadowolona :) Dlaczego ktoś ma oceniać, czy jestem kobieca czy nie? Najważniejsze, że podobam się sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej, to ja!
widzę, że każda krytyka wyglądu odbierana jest od razu jako przejaw zawiści. Nie każdemu musi podobać się wychudzone ciało o bliżej nieokreślonych kształtach i autorka chyba tez brała pod uwagę opinie nieco mniej pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmm321
Przecież to ciało nie jest wychudzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fuuuuu
Dlaczego ktoś ma oceniać, czy jestem kobieca czy nie? Najważniejsze, że podobam się sobie widzisz-ty nie wystawiasz się w necie prosząc o ocenę więc nikt nie ocenia, ale niektórzy tak robią:D skoro domagają się oceny-są oceniani, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca zobaczyć
strasznie chcę zobaczyć to zdjęcie ale się wyświetla, że nie znaleziono, czy ono zostało już usunięte? Skasowałam tę spację z linka i dupa...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×