Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fefjdjkfsdjfsd'j

Dziwny świat, dziwni ludzie na nim

Polecane posty

Gość rtht
ja dolnoslaskie, kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtht
mysliciel, mozna. filozofia malo co moze, jesli nie idzie za nia ekonomia masy chwytaja hasla, malo rozumieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwddqdw
a jest kilka? chodzi mi o new world order;D powstanie światowego rządu żeby nas zniewolić chociaż i tak jesteśmy zniewoleni. ja jestem z lubelskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasem urojenie
Dziewczyna, niecałe 18 lat, świętokrzyskie, a wy? Heh ale w necie to wiecie :-D jedno można pisać a drugie robić. Tutaj każdy jest och i ach, praktycznie same chodzące ideały, a rzeczywistość jest jaka jest ;) słowa jeszcze o niczym nie świadczą :-P ja tez przecież moge zmyslac bajki nie z tej ziemi ;) mój znajomy świetnie to kiedyś podsumował gdy wyszlo na jaw pewne kłamstwo takiej jednej kumpeli - "w każdym z nas jest trochę z Andersena" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyyuyuuyuuu
niestety myślę,że ma :( nawet nie trochę..kiedyś bardzo sie tym dołowałam,po obejrzeniu wezwania do przebudzenia i czytaniu artykułów na ten temat i myslałam o tym dużo...ale teraz doszłam do wniosku,że nie będę sie tym zamartwiać,co ma być to będzie :) jeśli nawet został mi rok życia - to nie chce go wykorzystać na zamartwianie sie tym,co sie dzieje..jasne,nie zawsze mi to wychodzi,ale staram sie,żeby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtht
NWO przesadzona w wielu aspektach, ale jezeli obrac ja z niektorych idiotyzmow, to mozna zaczac sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyyuyuuyuuu
probowałam uswiadamiac ludzi - tylko jakos nie chcieli o tym słyszeć.Przyjaciolka uznała,że mam paranoję.Że jakieś teorie spiskowe szerzę,że może mam schizofrenię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwddqdw
o dokładnie uyuyuyu wezwanie do przebudzenia;D ameryka to szatan;D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyyuyuuyuuu
szkoda tylko,że ja w necie moge być bardziej soba niz w realu,łatwiej mi tu gadać,zawsze trafie na "swoich" ;) tak jak teraz.A ideałem nie jestem,zapewniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtht
hmm...przydalby sie taki bank anonsow ludzi wrazliwych, lubiacych filozofowac, nie ogladajacych tv etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwdwddqdw jest kilka jak najbardziej. Przeczytaj "doktrynę szoku" 500str. Ale z nazwisk i imion pewne powiązania są pokazane. Obala kilka teorii o rządzie światowym jak i pokazuje że takowy już istnieje. To pozycja która chyba najładniej to pokazuje co się dzieje na świecie i czemu. Jak i łatwo zauważyć że rząd światowy jest mało opłacalnym posunięciem. W sumie chodzi o przyziemne interesy pewnej grupy. I dla nich brak silnej centralnej władzy jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwddqdw
no ja siebie też za ideał nie uważam ale brak mi kogoś z kim można nawijać, zwłaszcza w dobie nk i fejsbuka czemu zawsze jest tak że tacy jak my muszą byc gdzieś rozsiani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nominoda
uyyuyuuyuuu-to pozwol ze ja sie pomartwie za Ciebie,bo juz tak cholera mam ze wszystko mnie martwi.Nigdy z niczego nie potrafilam sie cieszyc,wiec uwazam to za rownowage w swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasem urojenie
Cześć Capit :-D hehe :-D kurcze trochę mi ucieło nick... Miało byc czasem urojenie, czasem paranoje ;) pamietasz co nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyyuyuuyuuu
ee to ja wole nie czytać ;) dość już mam tego co mi to da,że zacznę płakać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwddqdw
Nwo w wielu aspektach przesadzone ale nie ma odwrotu od tego, niestety smutny los nas czeka, i tak jesteśmy zniewoleni kto ogladał film " wszystko za życie "? tam koleś był wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwdwddqdw nie ma co dramatyzować NWO jest odwróceniem uwagi od prawdziwych zagrożeń. I kapitalizmu katastroficznego... Czyli pompowaniem prywatnych kieszeni z podatków. Ale to tez pierdolnie jak odpowiednio przygną ludzi do ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasem urojenie
Tez nie jestem ideałem i nie lubię tv :-D kurde a myslalam że tylko ja i capit jestesmy takie potrzelone hehe :):) co nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwddqdw
a co powiecie że lansuje się w mediach fałszywe teorie? np odnośnie badań naukowych, życia społecznego? narzucanie demokracji siłą itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtht
falszywe teorie odnosnie zycia spol.? na przyklad jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasem urojenie
NWO... Temat rzeka. Ale uważam że to moze byc prawda niestety... Ale nie chce mi się tej myśli rozwijać. Bardziej mnie interesuje co faceci robicie na babskim forum :) (z ciekawości) bo zwykle tu siedzą tylko tacy co uzalać się i nawalać na dziewczyny potrafią a na takich chyba nie wygladacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwddqdw
ja nie siedze na necie często wiec wziałem pierwsze lepsze forum i napisałem co mnie boli i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwddqdw
rtht fałszywe teorie to bardziej mi chodziło o badania naukowe, a nie życie społeczne, a co do życia społecznego to i tak wszyscy wiemy jak one jest zakłamane i obłudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtht
dw, napisz plis o tych teoriach, strasznie mnie to ciekawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwddqdw
no dobra tylko wiesz nie jestem naukowcem ale interesuje mnie tematyka życia po śmierci, śmierci kliniczne i to że wg wielu makroewolucja nie ma racji bytu wiec dlaczego się ją lansuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasem urojenie
Żeby nie było - nie pytałam złośliwie tylko z ciekawości. A co do badań to wg mnie fałszują prawie wszystko. Z ptasią i swinska grypa na czele i z tymi cholernymi szczepionkami. Ps up gdzie zniknęłas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwddqdw
Ale co do ewolucji sporów religijnych to można dać sobie spokój bo to najcześciej najbardziej zacięte boje się toczą;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×