Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fefjdjkfsdjfsd'j

Dziwny świat, dziwni ludzie na nim

Polecane posty

Gość Czasem urojenie
Zapewniam Cie że są. Mi np ciężko żyje się w dzisiejszym społeczeństwie, ludzie mnie raczej nie akceptują. Dlaczego? - bo wole usłyszeć najgorszą prawdę niż kłamstwo, nie obgaduje koleżanek, nie liczą się dla mnie markowe ubrania, nie mam potrzeby byc popularną ani lubianą, wole jednego ale prawdziwego przyjaciela / przyjaciółkę niż 1000 znajomych. W ogóle ciężko mi znaleźć kogos podobnego do mnie takze rozumiem Cie. I przedewszystkim nie znoszę oceniania. Nie lubię oceniać innych ani gdy ktoś z buciorami włazi w moje życie i komentując uważa się za lepszego bo każdy człowiek jest sobie równy jednocześnie będąc innym. Myślę że to brak miłości i akceptacji. Ludzie gonią za tym co wszyscy bo uważają że wszyscy nie mogą się mylić. Inna wersja - nie mają siły /odwagi /ochoty pozbyć się schematycznego zachowania i zacząć żyć na prawdę nie patrząc na to co ludzie powiedzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwddqdw
rtht a uwierz mi że nie robie tego;D do seksu i spraw intymnych mam szacunek. mam niskie libido, może dlatego ze duzo sportu, ale radzę sobie bez masturbacji, katolikiem jestem ale nie zacofanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyyuyuuyuuu
ja bym zechciała :( tylko co z tego,skoro mnie by nikt nie zechciał :P no ale jak nie masz problemu z nieśmiałością to na pewno znajdziesz w koncu kogoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtht
dw przedmiotowe? pozornie. zauwaz, jak ludzie dobieraja sie "byle jak", z "lapanki" to zazwyczaj tez jest byle jak. wymagania moga byc forma romantyczmu. ja np mam sklonnosci do filozofowania i moj facet tez by musial je miec, bo potrzebuje rozmawiac naabstrakcyjne tematy. meczylabym sie bez tego. to chodzi o realizacje potrzeb, dopelnianie sie, czynienia zycia lepszym. z kims calkiem innym zycie to meka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtht
dw, to wspaniale, malo jest takich facetow, teraz wiekszosc jest zezwierzecona... a lubisz filozofowac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwddqdw
Ojca rydzyka nie słucham:) a moje poglądy sa bardziej protestanckie niż katolickie ale nie o religii gadajmy;D ja też się czuje dziwnie w świecie zdominowanym przez te durne gazety. Nie wywyższam się ale chciałbym poznać kogoś podobnego do mnie a jakby to była dziewczyna to było by bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwddqdw
lubię pogadac na wiele tematów;D brak mi rozmówcy, bo ile można gadać z kumplami o imprezach itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyyuyuuyuuu
Czasem urojenie - właściwie to mogłabym sie pod twoją wypowiedzią podpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nominoda
fefjdjkfsdjfsd'j- dziękuje Ci za to co napisałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwddqdw
uyuyuyuy lepiej bądź cierpliwa lepiej dłużej czekać na kogoś zajebistego kto Cię prawdziwie pokocha niż na szybkiego bałwana który równie szybko zniknie;D nie mów że nikt Cię nie zechce, czemu tak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasem urojenie
Ej :-D ja tez nie wyobrażam sobie życia bez gadania o filozofii, sensie życia, psychologii itd :-D to jeden z moich ulubionych tematów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwddqdw
Czasem urojenie jeja to byśmy pogadali, jak ja kocham nawijać, jak gadam z dziewczynami ze studiów na takie tematy to patrzą jak na ćwoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtht
no wlasnie, media robia ludziom wode z mozgu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwddqdw
dlatego ja nie czytam gazet prawie w ogóle tv zero net tylko trochę. telewizja ogłupia kultura masowa ogłupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyyuyuuyuuu
no mój też :D dodam jeszcze religie,sens istnienia.Czyli jest nas jednak troche :D to pocieszające :) co do imprez to ja w ogole nie umiem o nich rozmawiac.Tym bardziej,że na nie nie chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtht
Czasem urojenie, a skad jestes? I jaka plec? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwddqdw
Ale moje kumpele kochają nawijać np o Bitwie na głosy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyyuyuuyuuu
o bitwie na głosy? łee,a co to jest i czym to sie je? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasem urojenie
Uyu takze mamy cos wspólnego :) tylko kurcze szkoda że w realu nie spotykam takich ludzi... Ja moge gadac o wszystkim i o niczym ale muszę z kimś nadawać na tych samych falach. Bo ja jestem raczej tez skryta i żeby ktoś stał się przyjacielem potrzebuje czasu, słowa nie wystarcza, bo w dzisiejszych czasach nie mają praktycznie żadnej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwddqdw
no nie mów że nie słyszałaś:D przecież telewizja wydaję kupę kasy żebyś miała w świadomości co to jest bitwa na głosy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak można rozmawiać o imprezach? Zawsze podziwiałem ludzi którzy potrafili przez kilka godzin nawijać o imprezie i mimo że kilka razy to słyszałem to nadal nie wiem jak to możliwe żeby o niczym i paru pawiach przez tak długi czas gadać... Ale zwale to na karb dużej ilości alkoholu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyyuyuuyuuu
a książki lubicie czytać? bo ja uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtht
wielbiciele filozofii pelni nienawisci do popkultury, ujawnic sie :D skad jestescie i jakiej plci? :) śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyyuyuuyuuu
w sumie to tą nazwe słyszałam,ale nie wiem o czym to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwddqdw
myśliciel999 uwierz że można, czasem tyle się dzieje na imprezach;D ja tam uważam że zabawa jest dla ludzi, tylko że niektórzy nie potrafią się dobrze bawić i psują zabawę innym;D a książki to średnio lubię czytać, wolę sport;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyyuyuuyuuu
ja nie jestem pełna nienawisci do niczego ;) na co mi nienawiść,to takie niszczące... a ja jestem z małopolski to tak na początek powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdwddqdw
o co sądzicie o teorii spiskowej NWO? ma trochę racji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nominoda
książki? UWIELBIAM :D i z pewnością nadrabiam w średniej krajowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×