Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Gość Ana Lena
U nas od początku ciąży w tych sprawach nic... nie mogę się przełamać, szczególnie po tym plamieniu. Zresztą libido też niemal zerowe. Mąż do sprawy podchodzi ze zrozumieniem i zadowala się, hmmm... innymi formami pieszczot. Ale dumna z siebie nie jestem, bo obawiam się, że mi szybko ten lęk nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczełam dzis 15 tydzien. Jedyne co mi dolega to sennosc ale to chyba bardziej przez pogode:) Tez bym chetnie zajzała do mojej dzidzi ale do nastepnego usg musze poczekac jeszcze ze dwa tygodnie( Tak sie wlasnie zastanawiam moze po wypłacie pójde sobie odplatnie zobaczyc co tam u fasolki słychac. Ostatnio jak tak poszłam to dostałam zdjecia w 4D:) Moze teraz juz by lekarz dojzał co tam dzidzia ukrywa miedzy nózkami. Myslicie ze juz by było cos widac? Drogo nie jest bo tylko 110zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojah
U nas, na usg w 12tyg (11tc6d) pan już orzekł,ze dziewczynka i tak zostało. Zatem z pewnoscią będzie widać, o ile dzieciaczek pozwoli się podejrzeć. Przypomniało mi się,ze któaś pytała o cytologie - 2 jest jak najbardziej prawidłowym wynikiem. Ja umówiłam się na test PAPP-A na wtorek na 16. a wyniki mają przyjść pocztą. Choć właściwie już nie wiem po co idę robić te testy, kiedy oba usg wyszły dobrze :-) Miałam jeszcze coś napisac,ale mam taki weekend zawirowany,ze ledwie moge oddech złapać. I Ana Lena - bardzo trzymałam kciuki i cieszę się,ze tym razme macie tak świetne wieści. Zasłużyliscie Kochani!!! :-) DoniaJulia - oj, wymęczysz tego swojego faceta hihilll ale chyba bedzie zadowolony:-) Miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe z tym sexem to różnie, w tamtym tygodniu co dzień miałam ochotę, a w tym nie mam w ogóle.... ciekawe co będzie w następnym, w końcu jutro poniedziałek :) a z usg wolę nie przesadzać, chodzę wtedy gdy trzeba, na początku mi lekarka powiedziała, że jakieś badania udowodniły, że na początku ciąży robienie zbyt często usg może szkodzić, nie wiem czy to prawda, ale wolę dmuchać na zimne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojah
USG przez brzuch nie szkodzi w ogóle, ponoć czeste i długie usg dopochwowe może odrobine zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Hej, chciałam tylko napisać że póki co nie mam netu więc nie mam jak pisać. Ale mam nadzieję że się to dziś zmieni. Pozdrawiam P.S. Jak dobrze że tu same dobre wieści. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 11
Cześć dziewczyny - to jak zaczynamy nowy tydzień! Ja byłam dziś juz na badaniach - standardowo krew i mocz. Jutro wyniki i wizyta u lekarza. No i wreszcie długo wyczekiwane usg. :) Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ja tez dzis byłam na tych badaniach i tez jutro wizyta u gin. Niech mi daje skierowanie na usg bo ja pogryze:) Juz sie doczekac nie moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 11
Gosiaczek 126 - no ja też juz jak na szpilkach siedzę. od tygodnia nie mogę sobie z tym poradzieć. Juz miałąm iść prywatnie... ale kasy brak i tylko to mnie powstrzymało. No ale jutro o tej porze będę juz wszsytko wiedziała. Byle do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczynki ja dziś zaczełam 10 tydzień ciąży :) juz odliczam dni do USG jestem taka ciekawa jak moj maluszek się miewa jak dużo urósł urosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
ja muszę czekać do soboty ale za to idziemy razem na wizytę więc mąż poogląda sobie dziecko. :) Ciekawa jestem czy będzie już wiadomo jaka płeć. W końcu jakby nie było to wypada już 15/16tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja już bym chciałą wiedzieć czy to chłopiec czy dziewczynka :) ale mam wrażenie ,że to chłopiec bedzie :) hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie to też 15 tydzień i w sobotę jak sobie tak siedziałam w domu to miałam wrażenie że cos mnie tam smyra w brzuszek od srodka :) ale sama nie wiem czy nie za wcześnie na czucie ruchów, tzn wiem że któraś juz pisała że czuje ale ja sama nie wiem czy to napewno było to, wcześniej w 18 tyg czułam jak się wierci więc teraz nie wiem czy to nie za wcześnie ale faajne to było uczucie mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimela
ja też z niecierpliwością czekam na jutrzejsze usg. Wyniki podstawoych badań mam ok. Niestety wizyta dopiero na 18:30 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Rimela jutro to już tuż tuż. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie ;) ja dziś ostatni dzień lek na bakterie w moczu, od jutra probiotyk przez 10dni i powtórka badania. A za tydzień we wtorek w końcu usg prenatalne co do sexu to na początku tak do 8 tyg miałam ochote i sex był bardzo fajny i bardzo przyjemny, za to ostatnie 2 tyg to cięzko z tą ochotą - teraz i tak zakaz przez leczenie tych bakterii, no ale i tak bardziej kusi mnie sen niż sex ;) może w II tymestrze ochota powróci Zaczęłam czytać w "Oczekiwaniu na dziecko" i naprawde super książka, polecam ;) drugi tom to "Pierwszy rok zycia dziecka" - podobno też świetna i bardzo pomocna szczególnie dla niedoświadczonych mam. Bo gazety w stylu "M jak mama" mnie osobiście denerwują - pełno reklam i sponsorowanych artykułów a nie obiektywnych porad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
Dziewczyny wytrzymacie.....a co ja mam powiedzieć??? moja pierwsza planowana wizyta i już umówiona u położnej dopiero 14.07...i to i tak powiedziała że to jeszcze za wszcześnie....a to już bedzie 13 tydzień... gdyby nie te skurcze i prywatne badanie w szpitalu to chyba bym zwariowała.... a moje pierwsze planowe usg...na 18 tydzień..ale jak do niej pójdę to zacznę kombinować, żeby wcześniej zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do seksu to tez ostatnio nie mam ochoty za bardzo ale jakos nam to aż tak strasznie nie przeszkadza.. w pierwszej ciąży tez tak było przez pierwsze 3 miesiące mało co miałam chęć a potem jak mnie naszło... hehe tylko brzuch troche przeszkadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rimela to już jutro wytrzymasz :) Iti ja też nie cierpię tych gazetek niestety więcej tam reklam niż czegoś pożytecznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Mjak Mama w pierwszej ciąży czytałam namiętnie a teraz to wogóle mnie to takiej literatury nie ciągnie, chętnie przeczytała bym jakąś dobrą książkę nie związana z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimela
wiem wiem dziewczynki, zresztą nie mam wyjścia i musze wytrzymać :) ale im bliżje tym bardziej się ciągnie, a 7 tyg bez wizyty to wiecznoeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziatek Ty doświadczona mamuśka to też inaczej, dla mnie to pierwsza ciąża i jedna wielka niewiadomo, pomimo ze mam już trochę po 30-tce ;) ale co zrobić, tak los chciał, ze młodą mamusią już nie będę przynajmniej ciałem :P bo duchem to an pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti ale w obecnych czasach wiekszosc młodych mamusi jest po 30. wiec sie nie przejmuj ja sie tez czuje jak młoda mamusia bo mam dopiero 26 a ze to drugie to jestem młoda mamusia z doświadczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki to moje pierwsze dziecko będzie i uważam się za młodą mamę uważam ,że 26 latek to odpowiedni wiek jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ponad 4 lata walczyłam o tę ciąże, wiele się wydarzyło po drodze bo po 3,5 latach niepowodzeń i porażek rozstaliśmy sie z moim byłym facetem a w ciąże zaszłam z nowym partnerem po kilku m-cach starań i naszczęście obyło sie bez klinik, leczenia itd, szczerze nie chciałabym do tego już nigdy wracać - walka o dziecko to coś wykańczającego no i tak mi zeszło ze 24 latka w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he ale się odmłodziłam ;) miało być 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie widze ze dzisiaj same terminy i beda dobre wiadomosci., fajnie a ja co mam powiedzies wizyta dopiero 27 lipca ale i tak ide szybciej niech mi robi usg genetyczne,, czekam bo to muj 11tc a dzidzia 5 dni temu miala 3,5cm a robi sie jak ma 4cm, tak slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira my idziemy "łeb w łeb" ;) dobrze, że uda Ci się usg zrobić wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek i jak po wizycie ???? Ja mam dopiero na 15 a ty chyba mialaś mieć rano ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×