Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Marzenko, co do szyjki do jestem obeznana, ponieważ w pierwszej ciąży miałam mieć szew, ale się nie udało (szyjka zbyt otwarta), a w drugiej szew miałam założony od 18 tc. Teraz chodzę do ginka, który zakłada pessara. Jest to o tyle lepsze, że nie wymaga usypiania i pobytu w szpitalu. I dziękuję za słowa otuchy. Rozsan, kochana Ty moja, jeśli chodzi o skypa, to rozmawiać mogę tylko u mamy. Mój laptop działa na systemie awaryjnym, więc nie mam dźwięku ani kamerki. Mogę tylko pisać. Ale mój nick podaję: doniajulia. Robię sobie dawkę na poprawę humorku. Wzięłam reklamówki z małymi ubrankami po moich córach (takich do pół roczku). Aż mi oczy się powiększyły ja zobaczyłam ile tego jest. :P Zrobiłam sobie kawę mrożoną z bitą śmietaną i posypałam startą czekoladą. oczywiście o brzusiu nie zapominam, więc gotuję ziemniaczki, zrobię później te fajne kluseczki z dziurką. Do tego usmażę kotlety serowe (bomba kaloryczna, gruby plaster sera panieruję jak normalny kotlet i smaże z dwóch stron), i jeszcze sałatka pomidorowa z cebulką. Tak sobie myślę, że to chyba wszystko przez brak sexu.... :P no proszę, mały znak że kawka zaczyna działać. Mój Osasu, cały czas nie może pojąć, jak w takim drobnym ciele, tyle energii. Muszę się wybrać na spacer z aparatem. Uwielbiam fotografować. Miałam kiedyś konto na foto.onet ale jakoś zniknęło, a chciałam wam moje fotki pokazać. tzn te które ja robię. I piszę wiersze :) znacie jakąś fajną stronkę gdzie można tworzyć albumy ze zdjęciami. Byście sobie pooglądały i poczytały. Dziękuje Kochane jeszcze raz. Jesteście super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
DoniaJulia--nic nie szkodzi, już wysłałam ci zaproszenie do akceptacji, jak odbierzesz to powiem a raczej napiszę ci o szczegółach mojego planu...a tą mrożoną kawką zrobiłaś mi niezłego smaka...oj ty nie dobra..hehe PS. dlaczego komputer chodzi Ci na awaryjnym?? nie potrafisz sobie poradzić z naprawą systemu??? mój facet siedzi w komputerach i się doskonale na tym zna, więc pisz co jest nie tak a on kroczek po kroczku Ci wytłumaczy co kliknąć żeby komputer działał jak nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsan, sama dokładnie nie wiem co się stało. Po prostu jak raz chciałam włączyć kompa to wyszło info tuż przed końcem ładowania systemu. Robiłam już przywracanie plików systemowych, ale teraz to juz nawet to nie działa. Zaraz zrestartuje kompa, to ci napiszę co wychodzi. Podejrzewam, że będzie trzeba system na nowo stawiać. Problem w tym, że nie mam żadnych płyt do niego. Zaraz napiszę znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
DoniaJulia--hmm... ja w komputerach jestem cienka, ale jak bedziesz miała kiedyś chwile wieczorkiem , prosze weś laptopa do mamy i przez skeypa Moj Bartek ci wytłumaczy kroczek po kroczku jak to naprawić, a systemem sie nie martw i na to jest sposób. ja też mam wgrany skrakowany system i działa jak oryginał...nawet mam wszystkie licencje... więc jak bedziesz mieć czas i mój bartek będzie w domu to się tym zajmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thoja dzięki za przepis. DoniaJulia - znow mi smaczka narobiłas, zwłaszcza na te kluseczki. Jak je robisz? Gdy bedziesz miała chwilkę czasu i ochote mogłabys podac przepis?:) U Ciebie wszystko sie ułozy, musisz byc dobrej mysli. Jestes silna kobieta , wiele juz przeszłas z tego co piszesz takze i teraz dasz sobie rade. Pieniadze sa wazne, ale wiadomo, ze nie najwazniejsze. Teraz jest gorzej, ale to sie zmieni, wyjdziecie razem z tego dołka. Masz coreczki, kochanego faceta, dzidziusia w drodze, mame takze usmiechnij sie bo masz wszystko!!! Wlasnie, poprawiaj sobie humor takimi małymi przyjemnosciami jak np.Toja dobra kawka, cos słodkiego, dobre jedzonko. Niedługo wyjdzie słonce i dołek zniknie. Trzymaj sie! A zdjecia chetnie obejrze takze pochwal sie szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Rozsan. To jakoś się zmówimy. A póki co napiszę jakie info wychodzi, to możesz przekazać ukochanemu "Microsoft Visual C++ Runtime Library This application has request the Runtime to terminate it in an usual way" A teraz myślę, gdzie wrzucić fotki które robię i moje wiersze, abyście mogły zobaczyć i poczytać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie miało być THOJA - przepraszam, nie wiem co sie stało bo napisałam dobrze. Jeszcze raz przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek, kluseczki bardzo proste. Po ugotowaniu ziemniaki muszą ostygnąć, później dodaję jajko. Mąki ziemniaczanej dodaję na oko. I daję jej o połowe mniej niż normalnie, zamiast tej połówki dodaję mąkę pszenną. Zarabiasz ciasto. Jeśli dodasz tylko ziemniaczaną, kluski będą tradycyjnie lekko gumowe. Jak dodajesz pół na pół z mąką pszenną to wychodzą bardziej delikatne. Później formujesz kuleczki, spłaszczasz i w środku palcem robisz dziureczkę. Lubię ten przepis, ponieważ jak zostaną ziemnaki, mozna takie kluseczki zrobić i zamrozić nawet. Można je jeść na słodko (z masłem i cukrem) lub podawać zamiast tradycyjnych ziemniaków lub też z masłem i cebulką smażoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh:/ nie wiem co się dzieje z moim internetem, ze mi to tak zmienia. Naprawdę piszę dobrze, a wychodzi cos takiego :/ Juz drugi raz. DoniaJulia jak zamiescisz gdzieś fotki i wiersze to podaj linka. Fotki mozna na Garnku, ale wiersze to nie wiem... A moze załozyłabys bloga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia przepis prosty, ale mi te kluseczki nie wychodza delikatne i dlatego nie robie ich zbyt czesto. Zrobie teraz wg Twoich wskazowek. Na naszym weselu były takie kluseczki z sosem do miesa, niby proste danie, ale kazdy sie nimi zachwycał bo były takie pyszne. I jeszcze ten sosik, ach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
DoniaJulia---WOW wyślij je gdzieś, może do redakcji gazet, może ktoś bedzie zainteresowany współpracą z toba?? kurcze ślicznie to wygląda...może jakieś kwiaciarnie były by zainteresowane takim kartkami doczepianymi do miłosnych wiązanek...podzwoń, zareklamuj się troszkę, masz talent i jeszcze możesz coś na nim zarobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Rozsan, zawstydzasz mnie :D. zaraz podam linka do zdjęć, które robiłam. Wrzucam na garnek.pl, bo na fotosiku mam za mało miejsca już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi dodać do garnka wszystkich fotek, bo przyczepia się do rozmiarów. Ale coś wykombinuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
DoniaJulia---jesli pozwolisz wyrażę swoją opinię, ponieważ kiedyś w clubie muzycznym wraz z kilkoma aktorami teatralnymi robiłam wystawę zdjęć, troszkę lizłam od nich wiedzy, nie które z tych zdjęć nadają się na wystawę, do gazety czy też na widokówki...jest kilka w których sie za dużo dzieje, lub nie dzieje się nic...ale ogólnie wrażenia pozytywne, więc poszperaj może ktoś chciałby nawiązać z tobą współpracę??? a i jescze mała sugestia spróbuj zdjęć czarno-białych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoniaJulia ja teraz nie mam dostępu do komputera, a na komorce zdjecia mi sie nie otwieraja. Gdy tylko bede mogła wszystko przeczytam i obejrze. A moze fotki wrzuc do jakiegos internetowego fotoalbumu, na pewno gdzies cos takiego istnieje. Pozdrawiam i do poklikania:) PS. Było juz na temat rozstepow, a mi zaczynaja pojawiac sie pajaczki na udach :/ Znacie na to jakis sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wpadłam sie tylko przywitać, własnie wróciłam do domu z tygodniowego "urlopu" u mamusi, urlopu od męża rzecz jasna :) ale juz mnie zdążył wkurzyć w ciągu godziny jak jestem. wrr.... mam nadzieje że u was wszystko dobrze bo u mnie z dzidzią jest wszystko ok. widzę że stron naleciało że ho ho :) nie dam rady chyba nadrobić, a przynajmniej nie dzisiaj bo mój mężunio nie może sobie 10 min dać rady sam z dzieckiem i pozwolić mi spokojnie sprawdzić pocztę chociaż. buziaki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Wróciłam po wczasowaniiu, troszkę odpoczełam teraz 3 dni w Warszawie i znwou nad morze:P nie wiem jak znów przezyje podróż, bo kiepsko ja zniosłam teraz, strasznie sie umeczylam:( Pogoda w kratke na tydzien pobytu tylko jeden dzien słoneczny po 30 C, ale mi tak bardzo pogoda nie rpzeszkadzala bo i tak opalac sie nie mogłam a i upalami sie nie meczyłam:) Podczytałam Was troszkę ale nie wszystko naskrobałyscie tyle stron jak mnie nie było, ze nie nadąrzam:) Witam wszystkie nowe dziewczynki które zapisały sie do nas pod moją nieobecnosc:) Gratuluje wszystki znania już płci maluszków, ja musze czekać na połówkowe usg czli jeszcze 3 tygodnie:) heh Mam nadzieje dziewczynki ze wszystkie maluszki zdrowo rosną i nikt nie wypisał sie z naszej tabelki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mig_otka
Dziewczyny czy któraś z Was brała Duomox? Od 2 ostatnich badan wychodzą mi bakterie w moczu i gin. przepisała mi ten antybiotyk.. Jakieś doświadczenia napewno jest bezpieczny dla maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam ten lek na pęcherz. lekarz powiedział ze bezpieczny. 5 dni brałam rano i wieczorem po jednej tabletce plus kazał mi brac jakas oslony plus jesc jogurty. łykaj szybko bo szybko sie rozpuszcza w buzi i ocgydne w smaku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie wstdzilo wiec pewnie bedzie dziewczzynka "), nie wazne z reszta oby zdrowe!! czarna1992____19______01.01_____ Bielsko Biała____ ? madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? kika79________ 31_____ 02.01_____ Rzeszów________? Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______dziewczynk a martini657______23____03.01______Warszawa_______? Madzia_m i_____ 21_____ 04.01____ Warszawa_______? inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? Aguniek0121___27______05.01______Lublin__________? moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______chłopiec Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ Chłopczyk Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? kizia__mizia___ 25_____ 10.01_____ Wrocław_______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? Ivona82_______29_____11.01______Zachodniopomorskie-chłop czyk m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____ goha24 ----------24----------14.01--------lubelskie Oświęcim_______90%Dziewczynka Aless__________32_____15.01_____ Kraków________ ? Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kokosznel _____ 22_____ 15.01______ Rzeszów_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____17.01______ Wrocław_______ ? -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? EdZiA ________ 25_____18.01______Głogów_________? Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? zoooja________ 23_____21.01______ Podkarpacie____ ? alexxxxx_______28_____21.01______ zachodniopomorskie agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Agus83________28_____22.01______Konstancin-Jeziorna_chło pczyk Alka28_________28_____23.01_______Warszawa_____? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy _________? Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? rozsan ________25_____27.01______ Szwecja-Uppsala_? Yeeta86_______25_____27.01_______Łódź edkar2________32_______?_________ Kraków________? Natalucha_____ 22_____ 28.01_______trójmiasto _____? polajanka______30_____ 28.01_______Dolny Śląsk_____? mon1czka25____28______31.01_______Ostrowiec Św._______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzuniaw1
cześć dziewczyny, Aniela6 - ale duży masz brzuszek! mój nic nie rośnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donia a to zdjęcie tej rzeczki to pierwsze to nie czasem w Porąbce zrobiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Aniela6 - mój jest też taki wielki :) Donia- zdjęcia śliczne miłej niedzieli życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane:) Ebel - przepraszam, że nie pisałam, ale miałam gości :) Mieszkam w śródmieściu:) A Ty? Hmm może będziemy razem rodziłu:P Cama_85- cieszę się bardzo że wszystko jest ok... na pewno przybędzie jeszcze wód:) a dzidzia -hmmm... kawał malucha:) hihi Co dziś gotujecie na obiadek ? U mnie dziś standard- ziemniaczki, schabowy i cebulka marynowana. Wczoraj obżerałam się pierogami ruskimi-mniam. Kochana babcia mi pomogła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne brzuszki:) ja swoj wstawie jak przegram fotki i sie wreszcie za to wezme:) Ja dzis na obiadek rosolek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×