Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Gość martini657
Ja miałabym problem ze szkołą rodzenia, bo nie jestem zameldowana w Warszawie... poza tym pewnie będę miała cesarkę dziewczyny, czy wy wiecie jak to jest z becikowym? kiedy się starać itd.? bo każdy mówi mi co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martini, becikowe to dopiero po narodzinach dziecka, ponieważ musisz mieć akt urodzenia dziecka. Moja przyjaciółka urodziła 2 tyg temu i w piątek składała papiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoniaJulia- fajnie że wszystko dobrze , może lekarz ma racje że lepiej zapobiegać niż czekać czy coś się stanie, będziesz czuła się bezpiecznie :) martini - no a jaki masz problem z becikowym ? Składa się wniosek po urodzeniu dziecka , lekarz musi , przed porodem albo już po dać zaświadczenie że pierwszy raz byłaś u lekarza przed skończeniem 10 tygodnia. Tak się zastanawiam , jakbym urodziła jeszcze w tym roku to chyba nie potrzeba tego zaświadczenia ? To tak z ciekawości się zastanawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini657
dzięki ja wam powiem jedno... na razie nie przejmuję się wózkami itp., bo mam... ogórki kiszone :) ale mnie na nie wzięło, myślałam,że to stereotyp, a jednak nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoniaJulia - to Twoja dzidzia albo taka duża będzie albo jesteś w późniejszym tygodniu, 16 cm to jakoś tak ok 19-20 tygodnia, lekarz nic nie mówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika, ja jestem w 17 tc, więc wymiary prawidłowe. Dziecko w tym tygodniu może mieć od 12 do 17 cm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to ja już nic z tego nie rozumie :P wszędzie piszą że dziecko w 17 tygodniu ma do ok 13 cm , a taka różnica 5 cm ( od 12 cm do 17 cm ) to dość dużo jak na takie maleństwo , ale co tam ważne że zdrowo rośnie :):):) Liczby to liczby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
Dziewczyny jak u was z relacjami z partnerami,??? my dziś kłótnia chociaż przepraszał...i wiem że zrobił coś żeby było dobrze nam obojgu. To jednak uniosłam się nie wiadomo czym postawiłam na swoje i się tego trzymam chociaż doskonale sobie zdaję sprawę ,że on ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini657
rozsan jak hormony buzują to kłótnie muszą być, mój czasami nie rozumie że niektóre rzeczy bardziej na mnie działają,że jestem bardziej wrażliwa i draliwa- dwie rogate dusze się spotkały :) ale przynajmniej się nie nudzimy a takie kłótnie są zdrowe dla związku więc głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
I dalej chodzi za mna i przeprasza...już znajomi dzwonią co się dzieje??? Poszło o tak błachą sprawe, a ja dalej w nerwach i nie potrafię ustąpić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini657
nie musisz tego robić :) jeżeli nie chcesz- to po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsan- ale skoro uważasz że on ma rację , jeszcze do tego przeprasza to po co to wszystko ??? Szkoda się denerwować , stresować dzidziusia . Po prostu porozmawiaj z nim , będzie Ci lepiej na duszy , zrób to dla maleństwa :):):):) Nie ma się co pchać w jakieś kłotnie , złości , lepiej się przytulić :):):):) Masz za raz napisać że tak zrobiłaś , policz do 10 i do dzieła :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
kika79---masz rację, tylko chyba jakiś chochlik we mnie siedzi i mi na to nie pozwala.... teraz przyszedł z pracy , i jak nigdy zmywa naczynia...chodzi jak zbity psiak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzuniaw1
ja też dziś byłam u lekarza i moje dziecko ma ledwo 10cm ;( ja nic z tego nie rozumiem, jestem niby w 17 tygodniu a wielkość dziecka odpowiada mniej więcej 15 tygodniowi ;( lekarz ten sam i usg robione na tym samym sprzęcie pytałam lekarza czy jest dobrze powiedział, że jest super i żebym się nie martwiła cieszy mnie jedynie to, że od poprzedniego razu urosło dwukrotnie i mam szczerą nadzieję, że dziecko zwinęło się jakoś po prostu bo jest takie małe...... oczywiście termin porodu przesunął się do przodu, nawet nie mówię na kiedy mam w porównaniu z tym wyliczonym z miesiączki, niedługo się okażew, że nie urodze w styczniu tylko w kwietniu a moja ciąża będzie trwać nie wiadomo ile wytłumaczy mi ktoś to? i ja też się z mężem kłócę, tyle, że on nie myśli mnie przepraszać, a to nawet szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czytam Was od samego początku. Ostatnio przez remont i inne domowe sprawy trochę mało zaglądałam na forum i się trochę przeraziłam - jestem około 100 stron do tyłu z czytaniem - ale macie tempo:) No to chociaż się dopisze do tabelki czarna1992____19______01.01_____ Bielsko Biała____ ? madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? kika79________ 31_____ 02.01_____ Rzeszów________? Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? wiosna7575____30______02.01_____Szczecin________? Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______dziewczynk a martini657______23____03.01______Warszawa_______? Madzia_m i_____ 21_____ 04.01____ Warszawa_______? inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? Aguniek0121___27______05.01______Lublin__________? moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______chłopiec Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ Chłopczyk Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? kizia__mizia___ 25_____ 10.01_____ Wrocław_______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? Ivona82_______29_____11.01______Zachodniopomorskie-chłop czyk m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____ goha24 ----------24----------14.01--------lubelskie Oświęcim_______90%Dziewczynka Aless__________32_____15.01_____ Kraków________ ? Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kokosznel _____ 22_____ 15.01______ Rzeszów_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____17.01______ Wrocław_______ ? -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? EdZiA ________ 25_____18.01______Głogów_________? Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? zoooja________ 23_____21.01______ Podkarpacie____ ? alexxxxx_______28_____21.01______ zachodniopomorskie agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Agus83________28_____22.01______Konstancin-Jeziorna_chło pczyk Alka28_________28_____23.01_______Warszawa_____? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy _________? Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? rozsan ________25_____27.01______ Szwecja-Uppsala_? Yeeta86_______25_____27.01_______Łódź edkar2________32_______?_________ Kraków________? Natalucha_____ 22_____ 28.01_______trójmiasto _____? polajanka______30_____ 28.01_______Dolny Śląsk_____? mon1czka25____28______31.01_______Ostrowiec Św._______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek25
Witam was :) Wiosna:) widzę,że tak samo jak ja jesteś ze Szczecina-Fajnie:)) ja już na nogach kawusie pije i zajadam ciasteczka:) mójemu dziś sie skonczył urlop... cały miesiac 24 h bylismy razem no i teraz ledwo wyszedł a ja już tęsknie:))hihih Rozsan mi też hormony szaleją... jestem wrażliwa ;) Wczoraj z mamą mojego robiłam pierogi (łącznie wyszło ponad 100-;) )no i ona musiała na chwile wyjść. mój z łaską mi troche pomógł bo mu powiedziałam. potem poszedł i ja zaczełam dalej wałkować....hmm i tak lepie i sie zastanawiam co on robi... wyszłam z kuchni patrze a on sobie siedzi zamiast pomóc ... ale mi gula skoczyła... powiedziałam swoje ,przykro mi było aż łezki poleciały;)) ale w ciązy to ja nad tym nie panuje;)) zaczął mnie przytulać latać za mną;) no i ja troche pofochałam i potem już było oki:)) nie moge się denerwować dla dzidzi:)) ogólnie to ja się nie szczypie jak coś mi się nie podoba to ja mówie;)) Miłego Dnia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek25
coś pisałyście o wózkach. ja ogólnie to już mam ochote kupować:)) zwłaszcza ciuszki:)) ale jeszcze nic nie mam:)) na początku tak nie miałam ale teraz to jak coś zobacze to mi się oczy aż świecą:))) miałam kupować nowy(chce wielofunkcyjny) ale po rozmowach z bliższymi wiem ,że mają racje no i kupie jednak nowy:)) już się rozgladałam to na obecną chwile można kupić ładny używany już do 500 zł:)) ogólne zakupy tak mysle,że zaczne gdzieś w listopadzie:)) żeby nie robić na ostatni dzwonek;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek25
miało być,że kupie jednak używany:D:D: hehe o czym ja mysle;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i życzę miłego dnia Trzeba pamiętać, ze każde dziecko, nie ważne czy w życiu płodowym czy poza brzuszkiem rozwija się indywidualnie. Jedyne co łączy wszystkie dzieciaczki to funkcje podejmowane przez ich organy. Długość i waga jest różna. :) Ja o płodzie lubię czytać z tych linków http://www.pampers.pl/pl_PL/kalendarz-ciazy/17-tydzien-ciazy#your-baby http://fajnamama.pl/17-tydzien-ciazy/ http://www.i-am-pregnant.com/Pregnancy/calendar/week/17 http://www.babycenter.com/6_your-pregnancy-17-weeks_1106.bc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja tylko na chwilkę bo nie mam dostępu a właściwie czasu na neta. Trochę was będę podczytywać, bo robimy wypad ze znajomą i bandą łobuzów nad jeziorko mam nadzieję że pogoda dopisze. W tym roku zamierzam korzystać z wolnego i skoro jest działeczka nad pięknym jeziorkiem to będę tam siedzieć ;) , nie ważne jaka pogoda będzie :P Edzia - ja mieszkam na starówce więc nie daleko, może uda nam się spotkać :) pozdrawiam wszystkie mamy bardzo serdecznie i samych pozytywnych myśli życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Jaka tam pogoda was od rana przywitała ?? :) u nas słoneczko grzeje :) aż się chce iść na spacerek :) tylko niezabardzo samej :) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
Witam was kobiety, w Szwecji tez zapowiada się przesliczny dzień. A u mnie dalej burzowo w związku, ale tylko z mojej strony nie wiem co mi siadło na nos, jak widze że się stara chodzi i przeprasza....a ja dalej stawiam na swoje. Już nawet powiedział że jak mnie to uspokoi to juz nigdy się nie wybierze naprawiać tej ,,pieprzonej,, łódki, i jak chce to nawet w tej chwili może jechać i ją zatopić na moich oczach...a to jego oczko w głowie kupe lat na nią odkładał kase. Więc ja dalej jestem mega nerwowa, kika79--- mam zamiar cały dzień się wyluzować to , może na wieczór mi przejdzie i mu wybaczę.Ale o wolnym czasie spędzonym na łodzi nawet nie chce słyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini657
hej dziewczyny a mi usta spuchły od tej opryszczki. jadę dzisiaj do pracy zawieźć zwolnienie, ale nie chce mi się :) ja wózeczek chyba odkupię od znajomych, a co do ciuszków to poczekam aż będę znała płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje kochane:* Cama_85- U mnie ciemno na dworze i chyba zbiera się na deszcz:(To niesprawiedliwe:) Ebel- a gdzie jedziesz nad jeziorko? hmm niech zgadnę- Lgiń? Zazdroszczę:) Dziś mam zamiar kupić sobie jakąś koszulkę nocną , bo mąż mnie uświadomił, że w razie "W"(szpital), to ja nie mam żadnej odpowiedniej do szpitala:P hihi przeglądaliśmy szafę i śmialiśmy się , że w takiej hmm bieliźnie to dopiero byłoby show:) Wrócę jeszcze na chwilkę do tematu wózków- miała któraś z Was taki? Zakochałam się w nim:) http://allegro.pl/zestaw-baby-merc-wozek-merc-s6-fotelik-kola-pomp-i1746537855.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×