Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Groszek 25- ja mam dzisiaj wizytę u dentysty na 18:00 . Zapisałam siebie i męża:) Odebrałam wyniki badań: morfologia- wszystko w normie oprócz HCT(norma jest 37-47, a mam 35) mocz- nie mam pojęcia jak interpretować, ale mam: kolor-jasnozółty, przejrzystość-klarowny, nabłonki płaskie- nieliczne, kryszt. szczawianu wapnia-nieliczne, bekterie-liczne i śluz-liczne pasma (azotany, białka, cukier w normie) Zna się któraś na tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam termin - zwolniły go na 3 m-ce dlatego, że teraz miały obowiązek zatrudnić go na stałe, więc kombinowały, kombinowały i wykombinowały. Za 3 miesiące znowu będą mogły dawać umowy krótkoterminowe i mieć nad wszystkim kontrolę. One tam nikogo nie szanuję, z wyjątkiem "lizidupków". Są strasznie zachłanne i nie lubią jak ktoś dużo zarabia. Zatrudnią go bo jest dużo pracy, ale boją się na stałe. W tej firmie każdy ma niskie pensje, pieniądze konkretne mają za zrobienie projektów (ale dopiero po jego wykonaniu, kasa od zleceniodawców). Mąż dostanie pieniądze za projekty i może je nadal robić tylko bez umowy o pracę, a przez to też jednak sporo traci bo wszystko musi zaczynać od nowa. Po tych 3 m-cach prawnie nie muszą już zatrudnić go na stałe i o to chodziło. Mąż ma już swoje plany, które trzeba było zrealizować w tamtym roku. Człowiek uczy się na błędach.... Ok już nie przynudzam ;) Kizia_mizia - ja też mam taką ciemną linię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Kizia_mizia, oczywiście że to wina łożyska. Jeśli jest na przedniej ścianie macicy to tak się dzieje. Linii póki co nie mam, ale w pierwszej ciąży miałam więc się pewnie pojawi. To w końcu kwestia hormonów. Edzia, HCT to hematokryt -zbyt niska ilość to anemia może być. Ale to już zinterpretuje lekarz. :) Co do moczu to chyba jakaś infekcja, ale nie chciałabym cię w błąd wprowadzać. Wszelkie interpretacje i analizy to robota lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia jeśli w morfologi inne wyniki są w normie to tym jednym się nie przejmuj a co do moczu to problemem mogą być bakterie w moczu , a nie odczuwasz jakiegoś pieczenia przy sikaniu ? dobrze żeby skonsultować to z lekarzem bo może być potrzebny antybiotyk i lepiej z tym nie czekaj . Te bakterie to częsta przypadłość w ciąży , ale zdarza się tez tak że pojawiają się w podanym do badania moczu bo albo w laboratorium za długo trzymają albo my oddajemy za późno. Najlepiej jak mocz jest poranny, z środkowego strumienia i trzeba pamiętać żeby przed pobraniem przetrzeć się rywanolem , tak mi zalecił lekarz , mówił tez że zdarza się że te niby sterylne pojemniki mogą byc zanieczyszczone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki u mnie póki co nie ma linni ciemnej a tak to mierzyłam się w brzuszku i mam 98 cm w najszerszym miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocz brałam o 5 rano (środkowy), ale mam grzybicę i może to dlatego? nie mam pojęcia. Brałam już Furaginę , a teraz nic mnie nie piecze... Wizytę mam 02.09 i chyba poczekam z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121- hmm dziwne praktyki stosuja w tej firmie... Ale po 2 umowach pracodawca nie ma już obowiązku zatrudniania na stałe... W zeszłym roku tego znieśli. Tak więc mogą zatrudniać na 3m-ce "do upadłego"... Szkoda nerwów, a może sam założy działalność? Na pewno zna struktury... Ludzie, również pójdą za nim założę się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 ta sytuacja w pracy Twojego męża to aż się prosi o zgłoszenie do inspekcji pracy. Może coś nie dokońca wyjaśniłaś ale wszystko to wydaje się grubymi nićmi szyte. Jak później Twój mąż wyjaśni w nowej pracy te 3 miesięczne przerwy? Nikt mu nie uwierzy i będzie miał plamę w życiorysie. Lepiej niech zacznie szukać czegoś nowego. Jaka to branża? Może coś pomogę. EdZiA:) wygląda mi to na infekcję, chyba będzie antybiotyk ale o tym zdecyduje lekarz, śluzem, szczawianami i morfologią bym się nie przejmowała. Cama to Ty już ładny masz brzuszek - dawaj zdjęcie najnowsze :D A mnie coraz bardziej brzuch boli, normalnie jakbym miała mieć okres i to taki co to już na zastrzyk chodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Aga
Aguniek, uważam że robią Twojego męża w trąbę. Też jestem na umowach krótkoterminowych bo nie chcą na stałe ale przerwa musi wynosić ponad miesiąc. Uważam więc, że trochę przeginają z długością tej przerwy, tym bardziej, że Twój mąż nadal będzie pracował a składek nie będzie, ale widzę, że to już wszędzie taki wyzysk!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za "rozgardiasz" w moich wypowiedziach, ale klawiatura mi szwankuje(!!!) i mam 100 myśli na minutę...:P cama- to Ty masz już śliczny brzuszek na pewno!Pokazuj na garnku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdZiA:) może faktycznie to efekt grzybicy. Mam nadzieję że tą Furaginę brałaś jak nie byłaś w ciąży? Ona mimo że bardzo skuteczna jest szkodliwa, wielu lekarzy odradza jej stosowanie, jestem ekspertem w dziedzinie zapalenia pęcherza bo leczyłam się na to z 7 lat :-) Jak masz wizytę dopiero za 2 tyg. to idź z tymi wynikami do rodzinnego. Nie ma co bagatelizować bakterii w moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furaginę brałam będąc już w ciąży od 13tc- lekarz mi przepisał i powiedział że jest to bezpieczne dla dzidziusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam złe wiadomości wczoraj i dzisiaj rano miałam twardy brzuch, potem lekkie krwawienie, potem jakby śluz z krwią, a na końcu bóle po prawej stronie brzucha przeszywające... do tego zawroty głowy co się dzieje? :( o 14ej jade do lekarza, mimo ze miałam tylko po skierowanie to jednak posiedzę w gabiniecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdZiA:) dziewczynkowy mówisz?? hehe :) Martini nie wypowiem się na ten temat niestety ,ale trzymam kciuki kochana Będzie dobrze !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini657- słonko jesteśmy z Tobą... Trzymam kciuki... Cama_85- brzuszek dziewczynkowy-hehe , mówi się, że jak jest spiczasty to chlopiec, jak okrągły- dziewczynka:) Ale to przesądy są, więc nie bierz tego na poważnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze kto wie może dziewczynka :) ostatnio krostami mnie wysypało na twarzy wiec może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85- ja mam całą brodę wysypaną czerwonymi krostkami-masakra, a lekarz mówił, że to chłopiec, no ale mam spiczasty brzuch:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
z tymi kształtami brzucha, smakami i wyglądem to takie ludowe mądrości. Raz sie trafi a raz nie. ;) Martini, oby wszystko było w porządku. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martini - Kochana jesteśmy z Tobą, wszystko będzie dobrze. Idź do lekarza i pisz co tam słychać. Ja miałam twardnienie brzucha i to były skurcze, ale po nospie i mg już jest ok. A to krwawienie to mam nadzieję, że też nic poważnego. Trzymam kciuki! Dziewczyny dziękuję za rady ;) My sobie damy radę (tzn.mąż) także będzie ok, ja chciałam się tylko wygadać bo miałam zły klimat. Mufi - nie opisałam wszystkiego i może to jest nie jasne, ale nie chcę też tu na forum o tym pisać. Mąż chce tam pracować, wszystko jest w porządku do póki nie dochodzi do podziału kasy, wtedy Panie Prezes szaleją. Mają dużo projektów do realizacji i kasa też za nie jest spoko dlatego nie szukał innej pracy, a poza tym nie bardzo chciał odchodzic z tej firmy z pewnych względów, ale też nie chcę o tym pisać ;) Edzia - mąż właśnie chce założyć swoją firmę, nawet jeśli tam zostanie - firmę 2 -os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini657 nie martw wszystko będzie dobrze, daj znać po wizycie. EdZiA dla dziecka może i bezpieczny ale dla ciebie nie bardzo, w razie gdyby znowu trzeba było brać antybiotyk to poproś o jakiś nowoczesny a nie przedwojenny furagin. Cama ewidentnie dziewczynkowy brzuch, ale ja tam w to nie wierzę. Chociaż sama mam spiczasty i piękną buzię i już się nakręcam na chłopca. No nic wszystko okaże się 5 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi- ale Furagin to nie jest antybiotyk :) Jest to leka bardzo skuteczny przy zapaleniach pęcherza itd, szybko działa , trzeba tylko pamiętać żeby zażywać go razem z wit.C I co najważniejsze jest bezpieczny w ciąży , można go też stosować przy karmieniu piersią , może Ci się pomyliło z innym lekiem :) http://moda.allegro.pl/kamizelka-slubna-i1782624737.html martini - trzymaj się :) Mogłas od razu pojechać na Izbę Przyjęć a nie męczyć się jeszcze czekając na skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dziewczyny jak zwykle czytam was na bieżąco w pracy, ale odzywam się rzadko :) Za wszystkie oczywiście trzymam kciuki i wszystkim kibicuje :) Cama_85 mam pytanko, mamy na ten sam dzień wyznaczony termin, ale jak tu czytam regularnie to ty zawsze jakoś kilka dni później zaczynasz kolejny tydzień. Wiem, że to nie ma znaczenia, ale po prostu mnie strasznie intryguje. Ja ciąże liczę od 22 kwietnia tj. pierwszego dnia ostatniej miesiączki. 22 kwiecień to był piątek, więc od piątku do piątku liczę kolejny tydzień. Według tej zasady jestem teraz w 17 tygodniu i 5 dniach ciąży :P Nie wiem być coś ja mieszam, ale nie wiem jak wy to liczycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po USG.... Hurrrrra...wiemy co będzie, 100%chłopiec. wszystko idealnie. a i zmienił mi się termin porodu z usg na 1 lutego. ale zostaje z wami, wszyscy się śmieją że chłopaka to przenoszę i bedzie prezęcik na walentynki... Zmykam za chwilę do pracy...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×