Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milosniczka_meskich_dusz

wrazenia po spotkaniu z osobami z kafe :) Warto bylo?

Polecane posty

Gość stara kafeterianka
Od lat pisuję na forum i przeraża mnie to, co teraz czytam. Jak można wywlekać informacje z ptrywatnej korespondencji. Nie rozumiem tego i nie mam dla takich praktyk aprobaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara kafeterianka
Nie wyobrażam też sobie jak można najpierw pisać z kimś prywatnie a później sie z tego wyśmiewać, pisać, że jest wburakiem czu idiotą. Smutno mi się robi, bo zostawiłam na tym forum trochę serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och po prostu wychodzi na wierzch to co wszyscy wiedzą od dawna - na forum siedzą dzieci :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara kafeterianka
Czułabym się podle gdyby ktoś, z kim pisywałam prywatnie zaczął insynuwać, że może gdzieś coś prześle albo wyszydzał mój wygląd czy coś czego się dowiedział. Bardzo mnie smuci, że ludzie z tego forum ak sobie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udu woodu
ja tez jestem na kafe od dawna,z kilkoma osobami się spotkałem,z wieloma piszę do dzis,mamy swoje zdj.i duzo wiemy o sobie i powiem ze nie spotkałem się z takim czyms,zebyktos chciał tutaj wywlekać jakies prywatne informacje czy fotki..albo ja mam szczęscie,albo świat schodzi na psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stara kafeterianka
Może miałaś szczęście i wybierałaś odpowiednich ludzi do prywatnych rozmów. Wierz mi, że zdarzają się tu tacy dla których liczą się jeszcze jakieś zasady a prywante znaczy święte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MMD
Ty pierwsza zaczęłaś pisać informacje z priva. Ja bym się zastanowiła czy warto zaczynać z Tobą rozmowę. Inni też powinni pomyśleć czy chcą dowiedzieć się z forum o czym rozmawiacie na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajron z zapaleniem spojówek
pax, pax między chrześcijany! ewentualnie umówcie się na wojnę na gołe klaty i pokażcie potem zdjęcia z tego wydarzenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisz sobie co chcesz, tylko nie przeginaj, jestes chory i tyle. Porsze bardzo Ty tez mozesz sobie napisac o mnie co tylko chcesz, ja tam sie nie obrusze. A jak mowie, ze nie spotkam sie z Toba to nie i koniec, nie jestes w moim typie tyle. zakonczmy to i niech kazdy idzie w swoja strone tak? To tyle co mialam do powiedzenia w tej sprawie. Zapamietaj nie pozwole sie obrazac. Juz pisalam ze jak ktos zajdzie mi za skore potrafie sie odwdzieczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróciła ta co wyciąga
i vice versa MMD. Ja też potrafię być nieprzyjemny dla kogoś kto mi zalezie za skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróciła ta co wyciąga
Sądziłem, że to o czym piszemy zostaje tyko między nami. Ty nie dość, że to teraz wyciągasz to jeszcze wyzywasz mnei publicznie od buraków. Pomyślcie zanim coś do niej napiszecie. Może się okazac ze też przyjdzie jej ochota w was zadrwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróciła ta co wyciąga
Nigdzie nie napisałem, że jesteś dziwką czy kurwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie probuje zachecac do "obnazania" sie. chcialem tylko zwrocic uwage ze nie warto sie cisnieniowac, to po pierwsze, po drugie 90% danych to sciema, co najwyzej opinie sa w miare realne, po trzecie trzeba brac po uwage ryzyko, po czwart nie pochwalam wywlekania prywatnych rozmow na forum publiczne bez aprobaty obu stron. nie mniej jednak nawet gdy do tego dojdzie to i tak w necie jest. dosc dobra anonimowosc, a nawet jesli ktos zostanie rozpoznany. to co. wiecej luzu ludziska. jak masz zbyt wiele do stracenia to tu nie pisz lub nie rob glupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, a przeczytaj sobie topik od poczatku! Myslisz, ze jestem taka glupia? Wiem, ze pisales z kilku nickow. Nie potrzebnie to zaczales po co? po co glupie gadki typu ze krece z kilkoma na raz. itp. Po co sie pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodzież kafeteryjna :D nie znam waszych ników więc dla mnie jesteście młodzieżą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna ......
Ja również poznałam kogoś na tym forum, kogoś wydawało mi się wyjątkowego, spotkalismy się pare razy , kilka miesięcy klikania itd. wcześniej wymiana zdjęć ..... kiedy zaczął wymuszać na mnie deklaracje róznej maści postanowiłam przystopować znajomość i....... zaczęło się... smsy w nocy i pogrózki,że moje zdjęcia i nr telefonu zamieścił na wielu portalach z najbardziej obrzydliwymi opisami, okropnie sie bałam, to był koszmar, a miałam nadzieję,że poznałam kogoś wartościiowego !!! Uwżajcie więc z ta wymiana zdjęc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziarno kafe
Ale dajecie popisy...Wrażenia widzę dość ostre...Wracając do tematu:P Mam nabite archiwum gg,maili,zdjęć,smsów itp , bo trochę się tego uzbierało.Wszystko jest nieujawniane.Spotkania pełne,udane,kontynuowane były trzy na jakieś 10 wybranek z kilkudziesięciu kiepskich,bo niekonkretnych lub z problemami.Tyle statystyki.Byłaby rewolucja i głupota gdybym ujawnił tyle różności.Niestety raz jedna pojechała na kafe ostrzej ale ją utemperowałem,bo zaczeła grać nie fair i cos upubliczniać.Nie doszło do dekonspiracji, ale liczyłem się z wpadką.W zasadzie i tak nie mam nic do stracenia oprocz zasad a tych się trzymam,więc milczę i nie upubliczniam żadnych danych a najbardziej interesuje mnie Perwersja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MMD
Sama się przechwalałaś do Zdesperowanej żony że piszesz z kilkoma na raz i każdemu wstawiasz inną gadkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość następny co wszysko wie
spieprzaj dziadu ze swoim archiwum x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzecz w tym ze to samo moze nas spotkac po znajomosci z reala przy czym w necie latwiej trafic na swira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość następny co wszysko wie
arm 77777 miło by ci było gdyby laska latała po kolegach i znajomych i gadała, że jesteś burakiem? Że twoje listy są cienkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MMD
Ja skończę kiedy zechcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna ......
Co Wy wipisujecie...ech........ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×