Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milosniczka_meskich_dusz

wrazenia po spotkaniu z osobami z kafe :) Warto bylo?

Polecane posty

Gość Amin...............
gupie cwelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Arm 777777
Twoja żona na 1000 % nie wie, że siedzisz na forum erotycznym. Myślę, że skrzętnie to przed nią ukrywasz. Mam też pewność, że wiesz, że ona tego nie zaaprobuje a pisanie potraktuje ak zdradę. Masz rację, że kto sieje wiatr ten zbiera burze. Lubimy sobie powflirtowac ale nie lubimy żeby ten flirt miał konsekwencje w naszym zyciu małżeńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amin...............
fotki Rowerki nie byly przwdziwe zostawcie Dziewczyne w spokoju!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podeślij adres żony arm 7777
sprawdzimy jaka jest tolerancyjna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Arm 777777
Pozdrów żonę i dzieciaki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak piasalem moze wie a moze nie tak wiec nie wciagaj mnie w gierki o tolerancji, tym bardziej ze nie wiem co bys wyslal mojej zonie i czy ona zyczyla by sobie abym jej maila podal no i czy mam zone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że mogę i pisałam już prędzej że moje fotki mają w aż 3 osoby od kąt tu jestem a dziwie się tylko czemu niechcesz napisać nicka na @ skoro to Ty a poza tym róbta co chceta bo mnie to już wkurza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Arm 777777
Ty wiesz najlepiej jaka jest prawda. Z jakichś powodów nie zalogowałeś się używając swojego nazwiska i nie podajesz tu prywatnego maila. Ale może ja mało znam życie i rzeczywiście masz żonę, której zwisa co robisz na rorum erotycznym. Moje by to nie zwisało i dlatego ukrywam przed nią mój pobyt na forum. Zacieram nawet historię przeglądanych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do rowerki
Tylko trzy osoby?, czuje się zaszczycony. Próbowałem sobie przypomnieć jaki miałaś nick zanim zostałaś rowerka :) ale sobie już nie przypomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amin...............
tez nie mam zony:D wiec KONIEC TEMATU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do rowerki
z wieczora napisze jedno zdanie na @ teraz muszę zająć się żona i dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ali
Alu trzeba przyznac ze jestes sliczniutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Arm 777777
Podasz na forum swoje prawdziwe nazwisko? Przecież przez nata nic ci nikt nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do rowerki
Ala ma męża, miała kochanka i jeszcze kilku wielbicieli to pewnie brzydka nie jest. Alu czy wyślesz swoje foto ?. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro twojej zonie to nie zwisa to tu sie nie udziela. moze ona ma racje ze nie powinienes, nie ufa ci i najwyrazniej slusznie. wynika z tego ze macie problem wiec moze czas na powazna rozmowe, w koncu to tez czlowiek i zasluguje na to zebys jej nie oklamywal, a skoro nie zasluguje to czemu ci na niej zalezy itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym chcial podac swoje dane to bym to zrobil w stopce skoro tego tam nie ma to widocznie nie chce tu/tobie podac ale gdybys jednak zdobyl jakos moja tozsamosc to trudno. do poki nie wykonujesz czynnosci karalnych to to jest moje ryzyko ktore sobie skalkulowalem co nie znaczy ze strzele sobie w kolano bo mnie ktos podpuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milosniczka_meskich_dusz czy ty kobieto szukasz czegos :classic_cool: czy tak ino ciekawość ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inkognito :) pozdrawiam i buziak :D ale Ty pewnie jeszcze mojej fotki na forum nie oglądałeś co ? czy też wiesz jak podobno wyglądam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do rowerki
Rowerka domyślasz sie? Napisz tu moje imię i dam Ci spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opzdro dla wszystkich zastraszonych, poczytam sobie teraz inne fantazje:) w iiych tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ,nie napisze bo jeśli Ty to Ty ten pierwszy szczery i do rany przyłóż to chciałabym wiedzieć co u Ciebie słychać :D oczywiście jeśli to Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Arm 777777
Po co to całe pisanie o tym, że jesteś z Gdyni, żonie i dzieciach? Na podpuchę, żeby inni o sobie więcej pisali? Za radę dziękuję, nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturKrak67
A Ty Miłośniczko Męskich Dusz spotkałaś się z kimś? Jakie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale sie porobilo. "A" kiedys Ci napisalam, ze jestem mila do czasu, Ty zaczales wojne a ja ja skoncze. Glupku ja od nikogo nie wyciagam info, i nie napisalam nic w sumie na forum o Tobie, to ze masz dzieci, zone i mieszkasz w Kraku to o niczym nie swiadczy buraku. Ale wyzwiska w moja strone to juz przesada, ja Ci nic nie zrobilam gnojku. Prosze bardzo pisz co chcesz. Mi lata to kolo dupy mam juz tego dosc. Eha a Tobie o co chodzi? Ja nikogo nie szukam, jak klikam ale widze, ze tutaj to nie bardzo wychodzi bo tepak sie przyczepi i drazy po jakiego czorta to nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×