Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

juz Ci napisalem ,co robic... chyba mnie ktos nie czyta :D ps. nie mylcie mnie za autorem tematu - choc przejalem troche jego obowiazek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kobiety-A 24 lata
ja tez jestem.wypachniona i piekna leze z laptopem na lozku a ten przyszedl nadąsany z pracy i sie nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnij pachnij i zajmij się sobą :D a ubrałaś się sexi? trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci że normalnie czuję się teraz jak w kinie:D żadnych znaków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej wez coś upuść na ziemię i się tak ostentacyjnie pochyl :P bez zginania kolan :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kobiety-A 24 lata
juz nic nie pomoga wasze rady,obejrzal fragment meczu odwrocil sie dupą i udaje ze spi :(:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kobiety-A 24 lata
drzemal na przerwie, teraz twardo nadal oglada.... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam iz...
jedna jest, nie zalamuj rak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam iz...
skad piszesz? grzecznie z pracy czy sie lenisz w domu karaluszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaszkoo mam do ciebie
pytanko. odpowiedx na nie zawazy na mojej przyszłosci wiec mniej na uwadze moje dobro. Którą pracę mam wybrać?? Obecna - zarobki 1800zł brutto ale za 2-3 lata możliwosć przejścia na funkcjonariusza straży pożarnej nowa - 3000 zł brutto praca zmanowa przy odbieraniu telefonu, raczej bez możliwosci wielkiego awansu za to szybko sie cżłowiek wypala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo zapytam. Zjadłabym sobie coś dobrego, a nie potrafię sprecyzować co to miałoby być :D Co pysznego mi polecisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...milady... Banany zapiekane z czekoladą mniammmmmmm... 20 minut w piekarniku a deser taki że pace lizac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaszkoo mam do ciebie pytanko. odpowiedx na nie zawazy na mojej przyszłosci wiec mniej na uwadze moje dobro. Którą pracę mam wybrać?? Obecna - zarobki 1800zł brutto ale za 2-3 lata możliwosć przejścia na funkcjonariusza straży pożarnej nowa - 3000 zł brutto praca zmanowa przy odbieraniu telefonu, raczej bez możliwosci wielkiego awansu za to szybko sie cżłowiek wypala Na twoim miejscu wybrałbym prace która umożliwia jakis awans wiec opcja numer 1 ale jeżeli bardziej zależy Ci na lepszych zarobkach to masz ciężką decyzję do podjęcia i musisz to zrobić sama niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy nie uważasz autorze topika
że Twój nick jest nieco gejowski lub oznacza że 35 letni facet określa siebie jak chłopca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy nie uważasz autorze topika że Twój nick jest nieco gejowski lub oznacza że 35 letni facet określa siebie jak chłopca ? Nie nie uważam tak no ale jeżeli Ty tak uważasz to jest wolny kraj masz do tego prawo:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×