Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

niee a po co :D ?? Jak juz nawet mialbym sie macac to wole skorzystac ze swojej wyobrazni po za tym gówniary mnie nie kreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU🖐️ w firmach powiedzieli mi że bez dyplomu nie przyjmują :(- i co my biedne zrobimy ;-) Michaszkooo ty też chcesz?:D - ale ostrzegam że to następną godzinę potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze wole swoja wyobraznie :P bo wtedy wszystko jest tak jakbym chcia zeby byo :D a wyobraznie to mam bardzo bogata :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trójkąty powiadasz:-P dobrze że żadnej pomarańczki nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU już podane:D nie noo dzisiaj dowiedziałam się jak łatwiej przeżyć- i dyplomu nie musisz mieć :Dhaha chyba jednak wyjdę za mąż :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i koleanka dobrze znowu sie zmyla pewnie natlok pracy :] Pomalowalem juz wiekszosc mieszkania :] i jestem z siebie superdumny :] jak w tej reklamie "zostan bohaterem w swoim domu" no to ja wlasnie jestem takim bohaterem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z poważnymi decyzjami a wy mnie nie słuchacie :(---:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU musisz spełnić parę warunków ....staranie się o mnie nie jest łatwe ;-) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga w utrzymaniu nie jestem, parę razy w miesiącu wyprowadzisz mnie do restauracji żeby przez szybę popatrzeć :P a tak na codzien to budyń czekoladowy wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuchnia jest biao czarna i nic nie zmienialem pomalowalem tak samo, salon jest utrzymany w cieplych barwach wiec na piaskowy kolor 2 ciany i 2 na pomaranczowo moj pokój pozostal taki sam nic nie malowalem bo jest pomalowany w moro wojskowe robil to dla mnie kumpel i glupio by bylo jakbym tak zniweczyl jego prace lazienka na dole jest niebieska a ta na górze jest czerwona i 3 pokoje na górze zielony, fioletowy i taki morski hymmmmmmm jak to powiedziec taki turkusowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez podjalem decyzje ze znajde se bogata babke i nigdy juz do pracy nie pujde skalac moich plebejskich raczek wysilkiem a co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie skonczylem 1 warstwa poszla dopiero a wprawe mam bo troche na budowie pracowalem w zyciu :D w koncu z Plebsu jestem wiec musialem zapruwac cale zycie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×