Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

bardzo stronniczy artykol, nie ma w nim zbyt wielu odniesien do faktow. Latwo jest oskarzac kogos po tylu latach kiedy to wiekszosc dowodow na jego wine badz niewinnosc zaginela z biegiem czasu, tak naprawde skazali go bez racjonalnych dowodow co jest po prostu chore latwo jest oceniac jak sie nie wie jak wyglada wojna a w tamtych czasach albo ty zabiles zyda albo niemcy ci rozwalili polowe rodziny na twoich oczach jak dla mnie to sprawa byla by prosta zabilbym zyda a nawet 1000 zydow zeby ocalic zycie mojej rodzinie A robienie wielkiego szumu wokol sprawy juz historycznej jak II wojna swiatowa jest tylko po to zeby odwrocic uwage ludzi od innych bardziej waznych spraw I to jest to co Ja osobiscie mysle Po co ?? po co to rozgrzebywac?? prawdy juz i tak nie dojdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, ja też tak pomyślałam- przecież to jest głupota po tylu latach takie rzeczy rozgrzebywać, lepiej żeby się zajęli innymi rzeczami a nie tymi duperelami i robili przedstawienie w tamtych czasach większość osób żyło w strachu ...byli pod presją ratowali życie nie tylko swoje a oni skazują teraz dziadka 91-letniego na pięć lat więzienie- dla mnie to przedstawieni i śmiech .... a ty dzisiaj nie w humorku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
Dobry wieczor dobrze 🖐️ Czyzby ktos mial muchy w nosie? ;) Nie sadze, mysle ze data wyjazdu z ukochanej Polski robi swoje:) Trzymaj sie Michaszko, takie zycie emigranta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
jasne ze taaaa :D wiesz czego ja w zyciu nie chcialam najbardziej? obrazalskiego faceta...no i punktualnie zarowno moj pierwszy jak i drugi byli ciagle nie w sosie :D a ja to lubie tak kawe na lawe albo kosmiczna awanture i potem pokoj...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam podobne podejście o ile pamięć mnie nie myli ;-)- skleroza w tym wieku niedopuszczalna:D ale te momenty pogodzenia- bywają słodkie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaa
oj bardzo............. :) Przykro mi Dobrze, ale musze zmykac do pracy. Mam nocny dyzur. Milego wieczorku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłej pracy życzę :) - ja zabrałam się za oglądanie TopModel ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nawet bardzo- jedna sama zrezygnowała...myślisz że mam szanse skoczyć na jej miejsce :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak ja się dostane ...jakoś zniszczę konkurencje , będziesz startować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie pakuje walizki :-P mam nadzieje że nie będę najniższa :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to nie za wiele :D- uff aż mi ulżyło, wezmę wyższe buty na korkach :-P wszystko, wszędzie mam malutkie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×