Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

Gość europejkaa
ZU :D:D No cos Ty?! Zwariowala? ;) Czuje sie jak mlody bog!:classic_cool: Tylko ta data urodzin mnie tak przeraza :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
europejkaa przyznaj nam się tu szybciutko ile masz latek :-P ZU ale to porządnie napchaj , sama chyba takk zrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
Wy sie smiejcie, ale jak mialam 15 lat to razem z moja przyjaciolka wpychalysmy sobie skarpetki do biustonoszy w celu... powiekszenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
Boje sie Wam powiedziec, bo stwierdzicie, ze oszalalam, ze pewne zarty nie przystoja ;) ok.ok. 36 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
Oooo tak! I jeszcze " daj mi te noc, te jedna noc! " :D Nie wspomne Mydelka Fa :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka miła straszny kompleks na punkcie biustu --- zabrała od mamy jakieś miseczki które prawidłowo wkładają kobiety po porodzie:-P i tak przygotowana poszła na dyskotekę:D w czasie rozmowy z chłopakiem jej się jeden cycek do pasa przesunął- chłopak nie chciał nic mówić, głupio mu było -ale w końcu ze śmiechu nie wytrzymał i powiedział że coś z cyckami ma nie tak :D i gdzie on tam spoglądał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
No i jeszcze Modern Talking ... Jejku... naprawde ten czas to jak chwila :) Pamietam, ze podkochiwalysmy sie w obu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam 🌻🌻🌻 Dziewczyny co tutaj powiedziec po tym co przeczytałem :D:D:D ja w meskich rozmowach słyszałem takie określenia że popadałybyście :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU nie chciałabym być na miejscu tej dziewczyny :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michszkoo powiedz, nas już chyba nic nie zdziwi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
Dobrze, :D:D tez mam pare wspomnien.... Moja miala stroj kapielowy taki w starym stylu z tym biustonoszem plastikowym :D:D Oczywiscie zalozylam go, na wierzch sukienke i dumnie powedrowalam z kolezanka na dyskoteke. A poniewaz ludzi bylo mnostwo, ktos zahaczyl o material sukienki i cale ce cycki przesunely mi sie na bok... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
europeka to ja wszystkie te przeboje przerabiałam w rodzinie :-P a Dieter do dzisiaj przystojny- tylko po solarce:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
Michaszko, przeciez jestes "wiekowy" i chyba juz Cie nic nie zdziwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU mówię co do jego wieku- nie każdy się tak trzyma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
Dobrze, troche formaliny i nie ma mocnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mam sporo znajomych w pracy w wieku 20 - 25 lat i to co czasem od nich słysze to po prostu szczena i opada czasem Jednak życie nas zaskakuje coraz bardziej z wiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×