Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

odwykłem już chyba od gówniar w jej wieku bo kazde jej słowo działało mi na nerwy to zadzwoniłem do jej brata wyjaśniając sytuację w piatek rano przyszła mnie przeprosić widac kumpel zadziałał i pyta sie mnie czy jednak może u mnie zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ma laska wymagania wziales sobie problem na glowe, nie ma co ale ja tez bym weszla, to normalne zdrowe odruchy ze jak sie ktos nie odzywa to wlaze i patrze co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, pewnie zrozumiała że nic złego nie miałeś na myśli wchodząc do łazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo nie ma gdzie iść a do domu też nie może wrócić z powodów prywatnych mówie do niej że może mieszkać tutaj ile chce bo jej brat jest moim przyjacielem i mu to obiecałem ale nie może robić takich numerów a nastepnym razem jak bedzie się kąpać o niech se weźmie radio do łazienki i sprawa załatwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale coś mnie tknęło żeby sie zapytać jakie to są te jej powody prywatne że nie może do domu wrócić i zgadnijcie co usłyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU my to chyba jesteśmy bardziej konsekwentne - a przynajmniej ja ;-) taka dziecinada z tą pokazówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w czym problem ?? jest w ciąży a ojciec dziecka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlesze jest to że nikt nie wie ani jej mama ani jej brat wie ojciec dziecka ale jak ona to określiła jest totanym dupkiem także chyba do dziecka sie koleś nie poczówa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU to też mnie teraz zastanowiło- co ona chce teraz z tym wszystkim zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie musiała się przyznać - to jest trochę nieodpowiedzialne , ciąże przecież nie ukryje a dziecka tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile jeszcze większe kłopoty z tego nie wyjdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po ztym koleś na dzien obecny czeka na sprawę w zakładzie karnym i teraz tak z chaty jej nie wyrzucę bo niewiem jaki podły musiałbym być żeby powiedziała mamie to jej nie zmuszę (jej decyzja) jest dorosła do jej brata nie zadzwonię bo nie bedę kablował skoro powiedziała mi to w zaufaniu do pracy jej ie wyśle bo jak ?? skoro jest w stanie błogosławionym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ze do kolegi powinienes zadzwonic i powiedziec bo on prosil Cie o pomoc nie wiedzac co mloda kombinuje a za moment i tak sie wyda, kumpel bedzie moze mial zal, jej matka to wogole nie wiadomo co pomysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo porozmawiaj z nią bo tym ukrywaniem też narobisz sobie bałaganu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze pomyślą że to jest twoje dziecko hmm jeżeli jest dorosła to niech ponosi za swoje czyny konsekwencje nie rozumiem dziewczyn z takim myśleniem naprawdę :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już kij z pieniędzmi bo utrzymanie jednej osoby wiecej to w sumie tyle że muszę kupować więcej jedzenia więc koszty nie są duże najgorsze jest to że ona nie ma żadnego planu na siebie po porodzie niewiem czy ta ciąża to jest szok tez dla niej i po prostu nie przemyślała sobie tego jeszcze czy to wynika z jej nioodpowiedzialności życiowej nie potrafię z nią o tym rozmawiać bo ona zaraz sie wkurwia i fochy odwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie wez ja na rozmowe i powiedz ze skoro jest dorosla, to niech powie jak widzi ta sytuacje dalej, co zamierza i ja jednak bym ja zobowiazala zeby chociaz brata poinformowala, bo nie wiesz co mloda dalej wymysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drugiej strony może powinienem zadzwonić do kumpla zanim sytuacja nabierze tempa i zostanę wkręcony w ojcostwo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musisz zadzwonić i w delikatny sposób jemu powiedzieć - on jest jej bratem, porozmawiajcie co zrobić w takiej sytuacji , może zdecyduje się przylecieć do ciebie i z nią porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszko, ale Ty jej uswiadom ze nie jestes od tolerowania jej fochow i ze to nie tedy droga a co bedzie jak wrocisz do Polski w sierpniu?? zostanie tam i przepraszam liczy ze jej kase zostawisz? a co do kosztow to dzisiaj to tylko jedzenie i wyzsze rachunki, ale po porodzie chcesz lozyc na czyjes dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puki co poprosiłem koleżankę która ma 2 dzieci (też polka też mniej więcej w jej wieku bo tylko 2 lata od niej starsza) żeby mnie odwiedziła i pogadała z dziewczyną jakie są opcje i drogi do wyboru dla samotnej mamy w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie wydaje ze moze chciec Cie wkrecic, na poczatku po dobroci a pozniej jak trzeba to po zlosci... a wypieranie sie ojcostwa przez badanie DNA chyba nie jest Ci potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×