Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

no jestem :] zmęczony spac nie dam rady bo sąsiad remont robi i dupa ze snu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam takiego sasiada kupil drewno na zime w postaci takich wielkich klocow i teraz piluje taka pila motorowa ale robi to 20 razy w ciagu dnia po 10 minut zeby sie pila nie zagrzala :D koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌼 z chęcią nie tylko to bym ściągnęła z siebie - tak gorąco ;-) idę po coś do picia:) Michaszkoo musisz zaopatrzyć się w stopery do uszów - w takich sytuacjach bezcenne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłem dziś rano z Polski normalnie umieram oczy mi sie zamykaja mam drgawki jakieś takie od niewyspania ide po mocną kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliana
michaszko, dlaczego faceci klamia a wymagaja od nasz prawdy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ameliana zaskakuje mnie tępota wojego pytania :/? jakiej odpowiedzi oczekujesz?? Chyba logiczne jest to że nie każdy facet kłamie tak samo jak nie każda kobieta mówi prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa Michaszkoo jako że kobiety mają pierwszeństwo :D- zrobisz kawę dla ZU??- nie da nam żyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziała że nad wszystko chciałbym mieć dziecko, poczatkowo niewinnie zaczeła temat a potem praktycznie złożyła mi ofertę że jak chcem to ona może zostać u mnie i być moją kochanką i dziecko też może być moje włącznie z wpisem ojcostwa, nie dowierzając zapytałem czego oczekuje wzamian powiedziała że chce bezpieczeństwa dla siebie i dziecka zapytałem jak to bezpieczeństwo ma według niej wyglądać powiedziała że wiadomo że wszystkie kwestie finansowe ale oprócz tego bezpieczeństwo uczuciowe i że wie że ja bym jej i dziecku to zapewnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja za nimi też jakoś niespecjalnie przepadam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezpieczenstow uczuciowe??? a co to jej zdnaiem jest, myslala ze uzgodni z Toba ze sie w niej zakochasz? nie wierze w to co czytam, ze laska mogla byc tak bezczelna i badz co badz - odwazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszko ja mam takie pytanie: wyobraź sobie sytuacje,ze męzczyzna zakochuje sie w kobiebie, są razem ponad rok i kobieta go zostawia bo ten jest nieobliczalny (agresywny) pyt. 1 czy jest to mozliwe,ze mężczyzna móglby dwa lata nie spac z zadną inną kobietą bo czekalby z nadzieją,ze tamta wróci? Pyt.2 czy to wogole normalne wśrod męzczyzn,ze koles ponad 2 biega za jedną kobietą i blaga o powrot chociaz wie,ze ona juz nie wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdziłem że u mnie to tak nie działa i ze nie potrafiłbym sie zakochać na zawołanie ani w niej ani w jej dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×