Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

powiedziałem jej że szarga moimi uczuciami wiedząc że chciałbym być ojcem, ale nie wzięła pod uwagę tego że 1 chciałbym mieć żonę która kocham 2 chciałbym być ojcem dla swojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona powiedziała że jej nie muszę kochać że ona sie bedzie starać że bedzie przykładną matką i opiekunką domowego ogniska i że nie wymaga odemnie uczuć dla siebie najgorsze jest to że dziewczyna normalnie prawie mnie błagała żebym jej nie wyrzucał z chaty :/ to wszystko było takie przykre :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo piszesz w temacie,ze odpowiesz na wszystkie pytania. Powiedz mi co o tym sądzisz co wczesniej napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoniłem do jej brata wyjaśniłem mu sytuację poprosił żebym ją przywiózł do Polski tak szybko jak jest to możliwe i tak zrobiłem polecieliśmy w niedzielę rano a dziś wróciłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszko, moze i przykre ale to bylo wyrachowane i obliczone na to zeby Ciebie wkrecic w nie twoje dziecko a Ty po prostu masz miekkie serducho( co odpowiednia kobieta na pewno doceni, a nie wykorzysta) i temu te emocje w Tobie siedza i myslisz i pewnie ogolnie Ci z tym wszystkim strasznie zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bad bad woman sądzę że jest to niespotykane aczkolwiek możliwe jeżeli facet sie zkochał na amen to tylko że tak to określę Bóg wie do czego jest zdolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dziewczyny teraz sobie myślę że może źle zrobiłem że może powinienem jej powiedzieć że pomogę jej stanąć na nogi bezinteresownie a potem sobie już sama poradzi nie robiąc z siebie darmowej dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej całej sytuacji postąpiłeś słusznie wysyłając ją do domu -i nie godząc się na jej warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mętlik w głowie wzrok kumpla jak już byliśmy u niego mówił sam za siebie był wściekły na siostrę, nie szło mu nic wytłumaczyć dobrze że jego żona go przywróciła do porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iniby wszystko jest ok i niby zrobiłem dobrze ale skoro tak to dlaczego czuję się winny ? i tak jakbym coś stracił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze to by sie nie udalo ona widzac ze zostaje u Ciebie robila by sobie nadzieje i snula dalsze plany, nawet bez twojej swiadomosci poza tym nie oszukuj sie, ona nie byla w porzadku, to co chciala zrobic to zwykle naciagactwo a jeszcze inna strona medalu jest taka, ze jestes szalenie wrazliwym i emocjonalnym facetem i bys sie zzyl z tym dzieckiem. Jakis czas by byli w twoim domu, ale co by bylo jak laska kogos by poznala(to raczej w jej wieku pewne) i by pewnego dnia tak po prostu wyprowadzila sie? Pustka by Cie dobijala na kazdym kroku, bardzo bys przezywal i zwyczajnie po ludzku tesknil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michszkoo dobrze zrobiłeś, jeżeli ona potrzebowała by takiej pomocy ...to jest na tyle dorosła że porozmawiałaby z tobą o tym a nie wychodziła z taką propozycją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mysle ze proponowanie czegos w stylu dziwnego seks - ukladu bylo kolejna proba grania na emocjach a dorosli ludzie nawet jesli oczekuja pomocy od drugiej osoby to rozmawiaja inaczej, na innym poziomie, nie skladajac tak zenujacych propozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je ju jak gorąco - takie gorączki mnie zmuszają do ubierania kiecek :-O Michaszkoo ni myśl teraz o tym że jej nie pomogłeś- bo wręcz przeciwnie, próbowałeś pomóc ale ona chciała czegoś innego a nie tędy droga ;-) zrobiłeś tak jak powinno być, powiedziałeś rodzinie, pomogłeś jej wrócić do Pl - poradzi sobie razem z rodziną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, w koncu dziewczyna ma swoje lata i dobrze wiedziala z czym sie seks wiaze...no skoro byla gotowa to sorki, ale odpowiedzialna tez musi byc a rodzina jej przeciez krzywdy nie da zrobic, w koncu nie ona pierwsza mlodo w ciaze zaszla, nic strasznego sie nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wiecie czytam tak swój topik i stwierdzam że on jest o wszystkim i o niczym :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście - dlatego już dzisiaj stwierdziłam że go odrobię do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod kiecką gorąco kochana :classic_cool: nie mów że chcesz świętować dzień bez bielizny na dwie raty :-P??? Michaszkoo śpisz? - jeszcze jedną kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no uważaj bo będziesz miała zakaz wychodzenia z domu :D - coś niebezpieczna jesteś na drodze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, zeby to na drodze, ja na chodniku sie poruszalam :P a w dniu bez stanika nabylam dwa piekne komplety bielizny i musze po babsku przyznac ze jestem strasznie zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajemnica- ale mogę cię nauczyć parę sztuczek jak się ogrzać :-D powiedz tylko słowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×