Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

Gość wyjazd na gg !!!!!
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zu no to 🖐️ ja śmigam nie mam zamiaru czytać wypocin niedowartościowanego człowieka który tylko na necie może odreagować swoje frustracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londonianka
ZU i Michasszkoo, Milo sie was czytalo, dlaczego znikliscie. Cos czuje ze sie nowa milosc z was wykreci..powodzonka :)) Michaszkoo a ty bedziesz tu jescze zagladal czy na gg tylko bedziesz czatowal teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Londonianka :) na gg zwialiśmy bo pomaranczki poczuly sie upowaznione do komentowania naszych rozmow a nie chcialo nam sie uzerac Dobrze gdzies w akcji zaginela, chyba na rowerze jedzie te 900 km do domu:P Ale mysle ze nadal sie bedziemy tu wszyscy pojawiac, oczywiscie w miare naszych mozliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka69
Czy poszedł by pan do łóżka z 16 - latką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londonianka
ZU no to fajnie, bo mnie tam sie fajnie was czytalo... a tak pozatym to widze ze zycie dalo wam troche w kosc ;( ale wszytko sie wam pewnei wynagrodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke dalo, ale trzeba isc do przodu teraz mam na glowie chorobe mamy i to jest najwazniejsze we wtorek juz bedzie miala operacje jak do tego czasu wytrzymam i nie zwariuje, to bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londonianka
wytrzymasz...jestes silna babeczka...a co nas nie zabija to nas wzmacnia. Trzymam kciuki za operacje i badz przy mamie swoim sercem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawałek
dojechała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja walne posta do wszystkich: To dlaczego siedze sobie na gg i z kim i co wogóle tam robimy to akurat nic nikomu do tego nasza sprawa. Co oczywisie nie oznacza ze zapomnialem o swoim temacie tutaj, nie zapomnialem i bede regularnie odpisywac. nataszka69 16-latka to siksa a jak juz pisalem z siksami nie chce miec nic wspólnego. Wiec masz odpowiedz na pytanie Londonianka Czy wywiaze sie z tego romans hymmmmmmmm :) niewiem czas pokaze :P puki co mysle ze nie ma co zbyt wczesnie wyskakiwac z wielkimi stwierdzeniami Tyle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze uśmiechnięta :) ja bede po 1:30 na necie puki co mam teraz nawal pracy takze bede puzniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ale mialam fajnego pana przed chwila :D przychodzi facet i prosi o bandaz. No to grzecznie pytam o jakiej szerokosci ma byc. Pan mi na to ze waski, bo to nie do opatrunkow. No to pytam do czego....? a on mi na to: "kurczakowi musze nogi zwiazac" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×