Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

Gość OMGOMG
No tak..polskie ceny aut to masakra..ZU takiego opla kupisz nowiutkiego za niecale 50 000 zl w UK, ale co z tego..skoro go nie zarejestrujesz..a do tego zalac :-) dlatego pytalam jaki silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domidomibum dziewczyno nie bardzo umiem Tobie pomóc niewiele wiesz o kolesiu i nie chcesz sie o nim nic dowiedziec wiec znaczy to ze nie chcesz go poderwac z czystko romantycznych pobudek a w takich sprawach ja sie nie dokladam do podsycania ognia wiec :/ sorry ale Ci nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla niektorych kobieta po rozwodzie to juz kobieta drugiej kategorii, a ja nie chce sie tak czuc nie wiem tez czy bym chciala drugi raz wziac slub, no chyba ze taki jak kiedys gdy rozmawialismy na gg, jesli pamietasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem , i tak samo jak kiedys twierdze ze taka kobieta jak ty nie bedzie musiala dlugo szukac bo faceci sami beda padac do stóp :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mi sie cos przypomnialo :D:D:D tylko nie smiej sie ponoc z zona i 3 dzieci bede na farmie mieszkal dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe mi to i nawet na reke by bylo :D:D mieszkac na wsi spokój i cisza, zdrowo wszystko swoje typu warzywka itd. i zero spalin :] zyc nie umierac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasne warzywka fajna rzecz tylko troche pracy trzeba w to wlozyc :P hehe nawet sobie wyobrazam Ciebie na takiej wiosce, wykopujacego ziemniaczki :D ale jakos nie czuje zeby tak mialo byc no daj spokoj, zyjesz w UK, nie chcesz tam zostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez daj spokój w zyciu nie chcialbym tutaj zostac albo w Polsce albo w stanach UK - niee nienawidze tego kraju no w sumie zle powiedzialem nie kraju tej wysepki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiekszosc czasu spedzasz w UK? czy tak po rowno z Polska? ja za duzo o zyciu w UK nie wiem, niby mam tam znajomych ale juz zadzieraja glowe bo wiesz, pojechali i siedza tam od kilku lat wiec zgrywaja ze nie wiadomo jak sie dorobili takie typowo polskie zachowanie a po angielsku do dzis nie umiejaj 3 zdan powiedziec w podstawowych czasach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie to mnie wkurza najbardziej :/ ludzie którzy zyja ze tak powiem o samej wodzie i chlebie biorac wszystkie mozliwe rzadowe dotacje i zapomogi po to zeby do polski pojechac raz na rok i sie przed znajomymi chwalic ile to siana nie maja i jacy to nie sa cool :/ tak jakby zasobnosc portwela swiadczyla o tym jakim jestes czlowiekiem. mam taka dziewczyne w pracy boze jak ja jej nie cierpie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 miesiace w Polsce 3 w UK w sumie po równo ale to w Uk jestem zatrudniony wiec tak miedzy prawda to niby po równo ale jednak wiecej w UK jakby spojrzec obiektywnie na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×