Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

ja tez nie lubie jak ktos tak zgrywa nie wiadomo kogo a jeszcze jak polskiego zapomina w gebie, a wysila sie na angielski :D a tak sie sklada ze ja znam angielski na niezlym poziomie i uszy mi wiedna, ale coz :P nie smiem poprawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko mam
Auto masz ubezpieczone w UK czy w Pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zawsze.......
Niezly poziom to jaki ? Bo nie ma takiego okreslenia na stopien znajomosci jezyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta laska odemnie z pracy az wstyd mówic ale chyba kazdego probowala wyrwac na moim pietrze no masakra dziewczyna ladna ale zeby sobie dupa na przyszlosc zapracowac to trzeba miec tupet :/ na poczatku to sobie myslalem ze spoko z niej dziewczyna a jak uslyszalem ze jest Polka to wogole bylem mile zaskoczony ... no do czasu oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko mam
Direct line ? Tak pytam, bo podejrzewam, ze jezdzisz autem stamtad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zawsze....
STOPNIE ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW 4.Opanowanie sprawności językowych podzielono na pięć stopni oznaczonych od 1 do 5. Ogólnie można je określić następująco: Stopień 1 Podstawowy Stopień 2 Dostateczny (zdolność wykonywania pracy w ograniczonym zakresie) Stopień 3 Dobry (minimum profesjonalne) Stopień 4 Bardzo dobry (znajomość profesjonalna) Stopień 5 Doskonały (język ojczysty lub dwujęzyczność) Kod () oznacza brak istotnego lub praktycznego opanowania danej sprawności. Mialas w szkole, tak ? Podejrzewam, ze tez wiele nie umiesz a psioczysz na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zawsze....
a czemu tak sie czepiasz pomaranczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zawsze....
Moge cie poprosic o sprawdzenie jednego krotkiego zdania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole masz pamaranczku kurwa mac sapy to wypad nikt tutaj nie bedzie tolerowal twoich glupawych zaczepek a juz tlumaczen tym bardziej nikt za Ciebie robic nie bedzie co pani na wakacje prace domowa z angola zadala a ty nie umiesz odrobic??? :D:D:D no zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak na marginesie stopni znajomosci jezyka jest 4 podstawowy srednio zaawansowany zaawansowany biegly a mother language sie nie liczy jako stopien znajomosci i taki schemat jest wykorzystywany ogólnie w kadym pastwie do szkoly sie wróc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka_mala_VA i oczekujesz odemnie sorry bardzo czego dokladnie??? co mam Ci wyjasnic jak masz nogi rozkaldac przed swoim facetem??? A moze lepiej byloby z nim o tym pogadac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu go chcesz zaskoczyc to juz normalny sex bez zadnego przebierania sie i pierdól jest dla was zbyt nudny i za malo zaskakujacy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o to chodzi... uwielbiam się z nim kochać... ale czasami chciałabym go zaskoczyć czyms... striptiz, zabaweczki, przebrania, wiązania itp mam już za soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie....jak za kazdym razem chcesz zrobic wielkie wow z przebierankami, zelami poslizgowymi i takimi tam bajerami to pomyslow kiedys zabraknie... moze spobouj inaczej go calowac...tak zeby tylko lekko muskac ustami, moze caluj go tam gdzie nigdy wczesniej, moze zacznij mowic cos do niego szeptem jesli tego nie robilas wczesniej nie wiem, spontan zawsze jest najlepszy znasz tego faceta najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×