Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

no raczej tak... ale wiesz... ja po prostu muszę być idealną gospodynią w domu, damą w towarzystwie i dziwką w łóżku... więć udziwnienia zawsze są mi potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze zwykly sex tez jest dobrym pomyslem ?? czasem te wszystkie udziwnienia przeslaniaja ludziom to co w sexie najwazniejsze odrazu dla niekumatych dodam ze orgazm nie jest tym najwazniejszym czyms :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to macie tak urozmaicone zycie seksualne ze juz chyba tylko bzykanko podczas skoku na bungee albo na srodku ronda w Warszawie jest Was w stanie zaskoczyc :P nie wiem, ja tam lubie normalny seks i cudow przy tym nie robie ;) za stara chyba jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do powiedzenia tego ze kobieta musi byc .... itd. jest to durne powiedzenie które nie ma racji bytu w dzisiejszych czasach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym też wiem... tylko wiesz jak się kochamy codziennie to czasami potrzebujemy jakiejs odskoczni i adrenaliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta wiesz my (ja i Zu) to chyba za starzy jestesmy zeby Ci pomóc, ale jestem pewnien ze jak wejdziesz na forum dla mlodzierzy to któras z kurewskim charakterem Ci dopomorze dobra rada typu moze we 3 albo cos z bardziej ekstremalnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, u kobiety z wiekiem temperament rosnie ;) nie licz na to ze Ci przejdzie ale moze zaczniesz seks przezywac emocjonalnie, zmyslowo, cenic bliskosc, spojrzenie, oddech partnera.....mowie Ci, to dopiero jest doznanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zaskakiwania faceta mialem kiedys dziewczyne co to mnie lubila zaskakiwac w tych tematach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spierdalalem od niej po 3 tygodniach :D:D:D:D bo wykrecila mi numer nie z tej ziemi ale przez te 3 tygodnie bylo zabawy na maxa tylko ze prócz zabawy nic wiecej nie bylo niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale oni sa razem 5 lat to obydwoje niewyyci jestecie :D to z jednej strony na plus a z drugiej uwazaj eby sie wam nie przejadlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe... po prostu wielbiamy się e sobą kochać... teraz to jeszcze bardziej mi sie chce bo planujemy dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kurcze szmat czasu, znacie sie najlepiej i tylko Wy wiecie co wam najbardziej odpowiada ja wymiekam jak slysze o tych wszystkich kajdankach, striptizach i przywiazywaniach :P no moze laskotania piorkiem nie bylo to probujcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zu napisze jezeli tak bardzo Ciebie to ciekawi :] do kolezanki : a nie uwaasz ze 22 lata to troche przymalo jak na bycie matka ?? znaczy wiesz ja Ciebie nie oceniam nasze babki rodzily mlodziej i radzily sobie moze ty tez jestes nad wyraz zaradna i dojrzala ale jednak ja mysle ze 22 lata u kobiety to trioche malo a u faceta 24 lata to jestem pewien ze jest to za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×