Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnazpomorza

Jestem 23letnią samotną matką. Dlaczego fajni faceci mnie unikają ?

Polecane posty

Gość PITER_W-Wa
Znałem taką jedną co w wieku 18-20 lat odrzucała porządnych gości którzy dzisiaj mają dobrą pracę,mieszkania,samochody a dawała na lewo i prawo blokersom i innym obszczymurom z osiedla.Minęło 8-10 lat i jest sama z dwójką dzieci i desperacko szuka porządnego faceta i ojca dla swoich dzieci.Takich przypadków jest bardzo dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki sam
Ją mm już 24 można powiedzieć, no przynajmniej będę miał 24 grudnia :|. No ale wracając do tematu. Mam własny system wartości, jestem odpowiedzialny i porządny. Nie wim jak można zostawić własne dziecko ?!? Mój starszy brat został ojcem w wieku 22 lat, a jego dziewczyna w wieku 20 lat. I są szczęśliwi, więc nie bagatelizujcie, że jak ktoś ma 22 lata to jest nieodpowiedzialny i nie może być dobrym ojcem czy matką, dojrzałości nie mierzy się w metryce. Poznałem ostatnio dwie dziewczyny, jedną w wieku 27 lat z 7 letnim dzieckiem, druga 21 lat też z małym dzieckiem. Obydwie odrzuciłem, nie dlatego, że jestem czasem. Bardzo je polubiłem, fajne były z.nich dziewczyny, ładne i interesujące. W obydwu przypadkach ojcowie tych dzieci woleli towarzystwo kumpli i alkoholu. Kolegów każdym ma, też swoich lubię. Ale moi koledzy są podobni do mnie, odpowiedzialni. Na pytanie autorki odpowiedziałem, że nie chciałbym żyć z nią do końca życia i codziennie patrzeć na dziecko które nie jest moje, tylko innego faceta. Nie miałbym nic przeciwko gdybym nawet teraz został ojcem. Z pewnością bym nigdy go nie zostawił, ale jest różnica między własnym dzieckiem a cudzym. Życie polega na tym aby brać odpowiedzialność za swoje czyny. Współczuję tym dziewczyną które poznałem, bo gdyby nie te dzieci to bym się o nie starał. A tak to życzę im jk najlepiej. Tobie mogę doradzić jedynie abyś była dobrych myśli, zawsze są wyjątki od reguły jak to mówią. Ale chłopaki tu dobrze mówią, łatwo zrobić sobie dziecko z nieodpowiedzialnym cwaniaczkiem który da nogi później. Porządni faceci nie lubią cwaniaczków, wychowywanie ich dzieci to jak strzał w twarz, dumę męską. Faktycznie łatwiej będzie jak szukasz kogoś tzn chłopaka w podobnej do twojej sytuacji, albo faktycznie starszego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość następna samotna matka hehe
dawajcie dupy, to będziecie szczesliwe na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo poznałaś samych dupków.znam wiele samotnych matek którymi są zainteresowani całkiem fajni faceci i to one wybierają i przebierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhghib
Facet, który wiąże się z dzieciatą to albo desperat albo trafiła go strzała amora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej to ona desperatka bo
musi kogoś szybko mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie beznadziejni
A jak kobieta ma to dziecko, bo została zgwałcona? Nikt tez nie ma na czole napisane, że jest odpowiedzialny i czasem jego odpowiedzialność znika w momencie pojawienia się ciąży. Znam samotne matki i większość z nich to dziewczyny, które sie nigdy nie puszczały, nie oddały dziecka, nie usunęły. A te bez dzieci bardzo często mają na swoim koncie skrobanki i po każdej dyskotece budzą się w innym łóżku. ( oczywiscie nie wszystkie) Teraz pytanie w czym jest lepsza ta puszczalska bez zasad morlanych od samotnej, porzadnej matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla pierdu pierdu
zgwałcona, też coś... niech się nie zadaje z elementem, niech się nie szlaja po nocach, to nikt jej nie zgwałci. porządne kobiety potrafią odróżnić dobre towarzystwo i się nie szmacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeMe2Da
Jestem 23letnią samotną matką. Dlaczego fajni faceci mnie unikają ? Jak to mówi mądrze mój ojciec: "Ktoś to zaruchał, kopnął w dupe i popierdolił a ja mam to teraz brać? Trzeba być skonczonym frajerem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jaki ciemnogród tu panuje. Zgwałcone bardzo często są kobiety normalnie ubrane, wracające po pracy do domu. Jeżeli jesteś kobietą, to w takim razie życzę Ci abyś coś takie przeżyła, ubrana w spodnie i spiesząca się do domu zimową porą gdzie o 17 już jest ciemno i ktoś Cię dorwał w bramie gwałcąc. Wtedy porozmawiamy o tym jak to zgwałcone szlajają się po nocy i to ich wina. A teraz żegnam bo nie zamierzam zniżać się intelektualnie do poziomu rowu mariańskiego. Ciekawa jestem, czy taką opinię wygłosiłabyś/wygłosiłbyś podpisując się twarzą pod tym co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serafina Sf
Dziecko, obce, psuje związek jak licho nie dziwię się facetom - mój ma dziecko i wiem jakie to trudne znosić jego dziecko, które nie jest moje a facet ma tylko trudniej bo ma tego malucha codziennie, non stop i cale życie jest podporządkowane dziecku - niestety dla niego obcemu dlatego ja nie gardzę, tylko bardzo podziwiam takich mężczyzn, którzy potrafią się z tym uporać ( ja jako kobieta nie potrafię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WomanInTheFog już nie mam
do Ciebie szacunku. w innym temacie o wspólnym dostępie do konta wypowiadałaś się zupełnie inaczej, a tutaj życzysz komuś źle. jak widać w tamtym temacie pokazałaś klasę na chwilę i jesteś fałszywa i zakłamana, skoro w tym temacie teraz komuś życzysz źle. jednak baby są obłudne i nie warto wam ufać. w tym temacie niby taka z klasą kobieta jesteś, buahahaha. wyrachowana kolejna. nie ma dla was czegoś takiego, jak zasady w życiu. tutaj link do tamtego tematu http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5436875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrzebuję żadnych linków, bo wiem co piszę i nie jestem obłudna. Jeżeli ktoś czegoś nie przeżył to jakim cudem może mówić, że zgwałcona sama na to zasłużyła? Zresztą to było napisane to osoby aby jak przeżyje to wtedy napisała jeszcze raz to samo. Założę się że zmieniłaby zdanie o 180 stopni. Obrażanie zgwałconych kobiet jest poniżej wszelkiej krytyki. Poza tym według autora tamtej wypowiedzi, to nie wychodzi na to, że to coś złego, więc nikomu źle nie życzę. Proszę czytać ze zrozumieniem. P.S. Myślę, że przeżyję Twój brak szacunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WomanInTheFog już nie mam
A przeżywaj sobie, co chcesz. Zwyczajnie życzysz komuś źle i nie musisz się tutaj do mnie odzywać i popisywać. Daruj sobie, bo już się pokazałaś. Miało cie tu juz nie być, wiec po co wracasz? typowa baba. mozesz sioe wyrkecac, ile chcesz, ale dla mnie to nie masz zasad i faceta nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WomanInTheFog czytaj ze
zrozumieniem. tu jest twoja dobra wola i cieplutkie serduszko "Jeżeli jesteś kobietą, to w takim razie życzę Ci abyś coś takie przeżyła,", wiec nie wykręcaj się, bo to żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozbawiaja mnie kobiety mowiace Kochalbys mnie ale mam dziecko :D Rownie dobrze mozesz powiedziec Mam dziecko wiec cie kocham nagle :D Kazdy sam wybiera ojca swoich dzieci trzeba byc walnietym na glowe by robic za wola roboczego i zapieprzac na cudze dzieci :) Krotko i zwiezle kiedys cie nie chciala a teraz jestes swietna partia jeleniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie chca cudzych dzieci. Ja jestem jeszcze bardziej szurniety bo jak nie jest kobieta dziewica to momentalnie brzydnie w moich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
Nienawidzę samotnych matek. Kiedyś, jak jeszcze mieszkałem w tej norze to te pasztety ostro dawały lokalnym ziomkom - no bo jaka szansa dla wiejskiego kocmołucha mieć przystojniaka najlepiej z golfem adzin? Rozstawiać kulasy jak najszerzej! Jak byłem młody i głupi to nawet startowałem do takiej (też chciałem mieć laskę a nic lepszego w tej dziurze nie było) - oczywiście dostałem kosza i jeszcze zostałem zrugany, bo ona ma wymagania ostre co do wyglądu i nie tylko! A dziś jak rodzinę odwiedzam fajną furą na warszawskich blachach, ubrany, uczesany przez profesjonalistę a nie powiew znad obory to nagle "dzień dobry Panie Henryku!" - a one wszystkie średnio 2 dzieci każde z innym. I dalej imprezki wiejskie, konkurencję robią nowemu pokoleniu. Najgorsze w tych samotnych matkach jest to, że niczego się nie uczą, dalej zadzierają nosa, wymagają, imprezują, wymądrzają, zwalają winę na facetów itp. itd. etc. A co gdy jesteś z taką, dzieciak mówi do Ciebie "tato" a tutaj prawdziwy tatuś wraca z UK i chce synka/córcię. Co wtedy ja zrobię? Mógłbym cały tydzień bez przerwy mówić o tym, dlaczego NIE samotnym matkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po skończonych badaniach można powiedzieć jedno: to niewątpliwie najlepsze feromony, jakie można było zrobić. Od jakiegoś czasu stosuje się je na Zachodzie, obecnie dopiero wchodzi do naszego kraju. Nasi zachodni sąsiedzi bardzo sobie go chwalą, określając mianem klasy Hi-tech – nic dziwnego, jeżeli tylko spojrzymy na to, z jaką intensywnością feromony działają obecnie na płeć przeciwną warto zastosować przed wejściem do klubu – dzięki temu masz pewność, że będziesz się dobrze bawić, bowiem każdy będzie chciał choć na chwilę się do Ciebie przytulić. Przydają się także na spotkaniach towarzyskich, randkach, po to by wzniecić w naszym stałym partnerze ogień pożądania https://www.youtube.com/watch?v=tYn4L2KnWts&ab_channel=Feromony.pl http://www.feromony.pl/pp/asfl03mjf893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze starszy cie zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci wola swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo każdy się boi, że dla ciebie twoje dziecko będzie ważniejsze od niego. Że zawsze po stronie twojego, a nie waszego dziecka staniesz. Z drugiej strony, czemu normalny chłopak ma uczestniczyć w wychowaniu dziecka, które nie jest jego? Czemu ma się godzić, żeby once dziecko korzystało np. z wspólnego budżetu. Bo to dziecko zawsze będzie twoje i tylko twoje i nic tego faktu nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie bedziesz miala feromonow to cie nie zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty bys chciala faceta z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciało się bad boyów to won do nich. Najpierw dać się zapłodnić maczo a później szukać frajera który będzie wychowywał i sponsorował przy okazji bo misio się nie poczuwa do odpowiedzialności. Prawda jest taka że tymi których teraz szukacie gardziłyście na całego gdy rozkladałyście nogi przed byle wytatuowanym karkiem (bo taki męski był)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takich związkach facet zawsze będzie na ostatnim miejscu. Najpierw dziecko, potem ona a na szarym końcu frajer. Jak komuś nie przeszkadza robić za piąte koło u wozu to jest szansa. Ale takich jeleni ze świecą szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zauważyliście że ktoś wykopał stary temat dla reklamy jakiegoś ferogooowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka młoda a już się puszczała i wpadła :( Ja jestem rok starszy i jestem prawiczkiem bo czekam na porządną kobietę i chyba się nie doczekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadając na pytanie.. Zazwyczaj nie chcą bo nie wiedzą że laska jest wolna, zresztą na miejscu takich matek bym chyba ukrył fakt że mam dzieci żeby koleś się bujnął bo wtedy cieżej mu będzie odejść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×