Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnazpomorza

Jestem 23letnią samotną matką. Dlaczego fajni faceci mnie unikają ?

Polecane posty

Gość wiosennie za oknem:)
Nie chodzi o to, że samotne, młode matki są gorsze. Po prostu chodzi o to, że gdy dwoje ludzi się spotyka zaczyna się poznawanie siebie, randki, wyjazdy no jak to każda para. Potem jeśli jest git poznaje się rodziców itp. wszystko się rozwija swoim tempem. A jeśli kobieta ma dziecko facet po jakimś czasie musi w końcu poznać to dziecko, przystawać na to, że ten związek od samego początku jest w trzech bo przecież dziecka nie pominie. Dzielenie czasu, odpowiedzialności lepsza organizacja. I oczywiście dochodzi to, że nie każdy chce wychowywać czyjeś dziecko. Każdy ma do tego prawo to leży w podświadomości i jeśli ktoś nie potrafi pokochać cudzego dziecka i nic na to nikt nie poradzi. Jeszcze te gadanie innych, że samotna matka to puszczalska i głupia od razu a jak jeszcze młoda to w ogóle gadanie. A w Twoim wieku nie dziw się. Ja w wieku 23 lat byłam na 3 roku studiów i wież mi żaden facet nawet by na Ciebie nie zwrócił uwagi inne priorytety ale nie znaczy to, że nikogo nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mało kto chce
mieć laskę z czyimś dzieckiem i to w wieku lat 23. Jak byś miała 45 i celowała w facetów 45+ po rozowdach, to nie byłoby pewnie tak dużych problemów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za grzech trzeba zapłacic
cierpieniem nie po to bók ustanowił przykazania by nas zniewolić ale po to byśmy byli szczęśliwi złamałaś 6 przykazanie to cierp jest jeszcze ratunek w Jezusie ale czy z niego skorzystasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwaki kwaki
nie prawda! autorko masz szanse....ja znam osobiscie 2 mlode samotne matki i obie bardzo szybko znalazly sobie nowych facetow (bezdzietnych). Nie wiem jak i dlaczego ale mowi sie że dobrze uchylaly szparyi dlatego nie sa same:D-a nie od dzis wiadomo ze tak najlepiej zlapac i przytrzymac faceta:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma szans
a Ty chciałabyś przeciętnego faceta z dzieciakiem? śmieszne są te wasze teorie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce babsztyla obciazonego
bagazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X77
Odpowiedź na to pytanie już podałaś w temacie dyskusji. Proste i logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seriwWwali
Szczerze mówiąc to ja sie nie dziwie w tym przypadku facetom bo też bym sie nie chciała wiązać z dzieciatym facetem i podlizywać jakiemuś gówniarzowi ,żeby mnie polubił. Z 2 strony znam 2 takie dziewczyny z dzieckiem i znalazly sobie facetow, nie jakies nie wiadomo co ale niby są szczęśliwe wiec chyba nie ma zasady. Jak jesteś ładna, zadbana i miła to miej jeszcze nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seriwWwali
Chcę jeszcze dodać ,że chyba każdy marzy ,żeby mieć swoje dzieci z tą ukochaną osobą a nie wychowywać cudze. Po za tym zawsze zostaje to nie fajne uczucie wiecznego przywiązania do tej drugiego rodzica i zależności od niego. Nie chciała bym być w takim związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfvdevsdcvesvse
nie jesteś widać aż tak atrakcyjna moja siostra w wielu 23 lat była rozwódką z dzieckiem i faceci się o nią zabijali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to troche normalne
większosc kobiet pewnie też nie zdecydowałaby sie na związek z dzieciatym, ja też bym miała obawy. Nie chodzi o kłopot, niechec do dzieci, ale to w jakis sposob łaczy samotnego rodzica z drugim rodzicem. Nawet jezeli nie utrzymuja kontaktu to wydaje mi sie to ciezkie. Wiem ze takie myslenie jest niezbyt dojrzałe, ale przynajmniej autorko masz łatwo o selekcje niewartosciowych typków :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego fajny facet unika
dlaczego fajny facet unika facetki? bo jest niefajna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy dzieciaci
są w ciemnej doopie bez względu na wiek i płeć. Ale cóż, taka cena za egoistyczną chęć plenienia swoich marnych genów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? 23-letnia samotna kobieta z dzieckiem jest odstraszająca dla prawie każdego faceta: 1) jest uznawana za osobę nieodpowiedzialną - skoro zrobiła sobie dziecko z jakimś pacanem, z którym potem się rozstała, albo w ogóle nie była, można o niej pomyśleć, że jest puszczalska 2) faceci w Twoim przedziale wiekowym nie chcą odpowiedzialności związanej z dzieckiem i to jeszcze obcym 3) kobieta z małym dzieckiem wiecznie nie ma na nic czasu, a na początku związku tego czasu trzeba sobie poświęcać bardzo dużo, żeby się dobrze poznać Znałam taką młodą matkę, która szukała faceta, ale tak naprawdę szukała kogoś, kto będzie ją i dziecko utrzymywał, bo sama była niezaradną ciamiajdą, a dzieciaka machnęła sobie mając 17 lat. Faceci boją się być wykorzystywani i dojeni z forsy. A jak wygląda Twoja sytuacja? Masz mieszkanie i pracę? Czy też szukasz sponsora? Masz szansę znaleźć kogoś na stałe, ale podejrzewam, że dopiero za kilka lat, albo kogoś o dużo starszego od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba bym musiał
na łeb upaść żeby utrzymywać i wychowywać cudze geny. Gościu zaruchał, rozmnożył się i poszedł w długą, a ja bym miał na jego bachora zapyerdalać ? A w gratisie rozciągnięta pochwa i rozwalona dupa JEGO nałożnicy ? Ci co wychowują cudze bękarty to frajerzy najczystszej wody. Sad but true.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety tak jest
jak lew wchodzi na nowe terytorium to zagryza młode - pozostałość po działalności poprzedniego "gospodarza". Natura wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo że samotne matki
to desperatki szukające protfela a nie miłości. Miłość to one miały wcześniej i słabo na niej wyszły. Większość ma uraz do facetów i po prostu szukają frajera żeby się odgryźć na całym meskim rodzaju. Unikam jak mogę samotnych matek. Zwłaszcza tych sierot przed 30tką - one to nawet specjalnie nie ukrywają, że szukają dojnej krowy do dojenia z kasy, a nie miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwie sie facetom. Jak sie zaczyna zwiazek, to sie chce polazic gdzies beztrosko i do pozna, wyskoczyc do kina o przypadkowej porze i snuc marzenia o podrozach i podbojach swiata, a nie przejmowac sie dzieciakiem, kula u nogi i to jeszcze z obcej spermy. Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się im nie dziwię
bo też bym nie chciała dzieciatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shizuka polac ci
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bliżej 40-tki ludzie decydują się na związki z dzieciatymi, rozwiedzionymi, itp. bo wtedy już większość ma różne rzeczy za sobą. Ale ledwo co po 20 roku życia to ludzie wolą szaleć, a nie bawić się w rodzinę i to nie do końca swoją. smutne, ale prawdziwe. Powiedziałabym, że trzeba się było zabezpieczać, ale co to da, jak już po fakcie. Skoro nie myślałaś przed to musisz sobie teraz jakoś poradzić i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się im nie dziwię
a co stoi na przeszkodzie żeby samotna matka po 20tce zainteresowała się np. rozwodnikiem po 30tce ? Czemu każecie jej czekać ileś tam lat skoro już teraz są wolni, starsi faceci. I to wcale niedużo starsi. Ona w tym wątku nie pyta o rówieśników tylko mówi generalnie o fajnych facetach, że ich brak, głąby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxdxdxdxxxxdxxd
Powoli,poczytaj sobie inne topiki,prawda jest taka ze czy masz dziecko ,czy jestes wolna,tak czy inaczej ciezko jest poznac kogos z kim bedziesz chciala ulozyc sobie zycie.Nie kazdy sobie pasuje nawzajem Bla bla bla,panowie ktorzy nie maja za krztyne urody beda jadem pluc,tak samo sa samotni bo nie chca partnerek na swoim poziomie,tylko marza im sie lalki barbie,natomiast wpadaja w ciezkie oburzenie ze owe panny wybieraja sobie przystojniaczkow, Nie kazdy przystojniak to zly facet,nie generalizujmy. A to ze w Polsce kobieta z dziecmi to problem,jest sprawa oczywista ze chodzi o kwestie materialne,bo za granica tu gdzie mieszkam,to miej otwarte serce,badz normalna kobieta,pelna ciepla to chlopy sie beda za toba uganiac chocbys miala 4 dzieci,bo znam wiele takich przykladow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaaaaaaa
Hej. Piszę bo do niedawna miałam ten sam problem. Ale nie trać wiary, nie będę sie tu rozpisywać bo wiadomo jacy tu ludzie czasem siedzą.... ale naprawde nie trac wiary. facet docenia kobiete wartosciową, która daje rady sobie w życiu ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozadebilki
ja chrzanie skretyniale samotne matki do uja kto wybiera wam ojcow waszych dzieci okazuje sie ze sami pijacy despoci i mamisynki macie racje to ich wina i wina spoleczenstwa ze takich dostalyscie z przydzialu innych nie bylo Jak ktos jest glupi lub ma inteligencje na poziomie przecietnym to rzeczywiscie nie pozna sie na facecie kurka gadam z kolesiem 5 minut mi starczy by poznac ze lubi chlac cpac zaliczac laski ale jak ktos nie widzie poza jego uja to naprawde zal mi takich kretynek. Dziwne ze was nie chca szok normalny moze trzeba bylo myslec zanim dupy sie byle komu dawalo A co teraz jelenie szukacie na ojcowanie Tepic patologie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDA WOCZY KOLE
UNIKAJĄ CIĘ BO JESTEŚ KURRWĄ SZMATO :D RUCHAŁAŚ SIĘ Z KIM POPADNIE TO TERAZ PŁAĆ ZA SWOJE BŁĘDY ŻADEN FACET NIE BĘDZIE WYCHOWYWAŁ CUDZEGO BACHORA, ROZUMIESZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijąca_poranną_kawę
Musisz być cierpliwa autorko a na pewno znajdziesz partnera dla siebie i ojca dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34567890-sdfghjkl
Bez dziecka gardzicie porządnymi mężczyznami, że nudni itp. i dajecie dupy pukaczowi a później płacz, że faceci są źli i nie chcą dzieciatej itp. sory ale gardziłaś porządnym facetem nie mając dziecka to się bujaj i ponoś tego konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skąd te informacje
mówisz z własnego przypadku? hhghghhhhh 1.) większosc wspolczesnych facetów nie chce dzieci. Jesli już je mają to najcześciej z przypadku 2.) fajny facet ma inne zajęcia niz rodzina i dzieci 3.) zaczekaj kilka lat i j.w znajdą się chetni . Rozwodnicy albo Ci ktorym sie nie poszczęścilo w związkach. 4.) czy to naprawde taka tragedia zyc bez faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×