Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnazpomorza

Jestem 23letnią samotną matką. Dlaczego fajni faceci mnie unikają ?

Polecane posty

Gość gość
"po jakimś czasie musi w końcu poznać to dziecko, przystawać na to, że ten związek od samego początku jest w trzech bo przecież dziecka nie pominie. Dzielenie czasu, odpowiedzialności lepsza organizacja. I oczywiście dochodzi to, że nie każdy chce wychowywać czyjeś dziecko. Każdy ma do tego prawo to leży w podświadomości i jeśli ktoś nie potrafi pokochać cudzego dziecka i nic na to nikt nie poradzi." swiete slowa; od siebie dodam, ze jestem kobieta i tez by mi taki uklad nie pasowal; dlaczego macie pretencje do facetow? kobiety tez mysla podobnie, z tym, ze kobiet jest niestety wiecej, a zatem chcac nie chcac jakies beda z dzieciatymi, bo wola to mimo wszystko niz samotnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"za grzech trzeba zapłacic 2011.04.28 cierpieniem nie po to bók ustanowił przykazania by nas zniewolić ale po to byśmy byli szczęśliwi złamałaś 6 przykazanie to cierp jest jeszcze ratunek w Jezusie ale czy z niego skorzystasz" co za bzdura; a jak by byla 23-letna wdowa z dzieckiem w identycznej sytuacji, to ciekawe, co bys jej odpowiedzial(a)???? :o nie ma tutaj wogole znaczenia, jak to sie stalo ze zostala sama z dzieckiem - znaczenie ma fakt, ze o zwiazek z drugim czlowiekiem jest coraz trudniej, a z dzieckiem jeszcze trudniej; kazdy czlowiek ma jakies wymagania wobec partnera i nie kazdy chce bawic cudze dziecko; ktos wspominal o biologii, ja sie z tym calkowicie zgadzam, z tym, ze zaznaczam, ze dotyczy to obu plci, ani kobiety ani mezczyzni instynktownie nie chca obcego potomostwa, bo to jest konkurencja dla ich genow; wiadomo, ze wraz z rozwojem cywilizacji wylsztalcilismy pewne mniej drastyczne metody radzenia sobie z "konkurentami" dla naszego potencjalnego potomstwa - teraz po prostu masz wybor: nie musisz sie wiazac z dzieciatymi, jak nie chcesz; nie rozumiem autorko, czego oczekujesz: chcesz FAJNEGO faceta, ale taki zapewne moze wybierac wsrod bezdzietnych, wiec dlaczego mialby wybrac ciebie? bezdzietni ludzie maja troche odmnienne podejscie do zwiazkow: chca korzystac z zycia i bawic sie zanim zaloza rodzine - dlaczego mieliby sie pakowac ZA MLODU w chowanie cudzego dziecka? ja do twojego dziecka nic nie mam, tylko do twojej postawy zakrawajacej na roszczeniowa: pomysl, ze kazdy czlowiek jest wolny i ma prawo dobierac sobie takiego partnera, jaki mu odpowiada, a nie charytatywnie wiazac sie z dzieciatym/-ta na dzien dzisiejszy, sprawiedliwa opcja dla ciebie to bylby mlody wdowiec, albo rozwodnik z dziecmi, wtedy zadne nie mialoby pretensji o cudzie dziecko, bo obydwoje jedziecie na tym samym wozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale po co jej cudze dziecko skoro swoje przecież NAJWAŻNIEJSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poco fajny facet ma brać się za ochłap? Kobieta sypia z kim popadnie i jak spieprzy sobie życie chce spokojnego faceta. Sory ale czasy się zmieniły i jak chcesz spokojnego fajnego faceta to musisz go brać jak jesteś młoda i bezdzietna a nie jak już po ptakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest młoda i bezdzietna to pluje na takich z obłoków w których nos nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No ale po co jej cudze dziecko skoro swoje przecież NAJWAŻNIEJSZE" no tak, ale skoro ona oczekuje, ze ktos zaakceptuje jej dziecko, to ona powinna wzamian zrobic to samo, a nie szukac faceta bez zobowiazan; po prostu niech sie zastanowi w jakiej sytuacji stawia tego przyszlego faceta i czegokolwiek oczekuje od partnera niech sama tez oczekuje od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj tytuł po raz drugi.... Prowokacjo... Będziesz wiedziała czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jesteś idiotką. Dlaczego myślisz,ze faceci chca zwiazków bez zobowiazan ? Jakas częśc na pewno ale to tak samo jak u kobiet . Wazne, że faceci chcą mieć zobowiązania dobrowolne a nie przymusowe, zobowiązanie to własne dziecko i wszystko co z tym się wiąże,a nie obcy bachor. Trzeba bylo nie popuszczac szpary w tak mlodym wieku , trudno, spieprzylas sobie zycie. Bo badz pewna,ze na tak fajnego faceta nie mozesz liczyc jak sobie wyobrazasz. I chocby inna dziewczyna miala wiecej wad od ciebie, ale bedzie bezdzietna-wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden porządny normalny mężczyzna z honorem nie zwiąże się z puszczalską z dzieckiem! Porządna kobieta nie zostaje panną z dzieckiem! No może z 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzeszowszczak1984
Wiem, że to stary temat, ale mnie właśnie też coś takiego spotyka. Poznałem ostatnio dziewczynę, troszkę młodsza ode mnie, śliczna blondynka o długich włosach, inteligentna i roześmiana. Wszystko jest na TAK...ale jest jedno ALE...ma malutką CÓRKĘ...i czar prysnął jak bańka mydlana:((( A mogła poczekać te dwa lata na mnie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dała doopy jakiemuś debilowi badboyowi który się zmył i teraz szuka frajera, typowa durna baba, polecam OMIJAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak mi słów żeby napisać jakimi smieciami ludzkimi jesteście. Karma do was wróci za to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzeszowszczak1984
Brak mi słów żeby napisać jakimi smieciami ludzkimi jesteście. Karma do was wróci za to wszystko A to niby dlaczego? I dlaczego nas obrażasz? Mam takie samo prawo jak ty dobierać sobie partnerkę pod kątem osobistych wymagań. Tak jak kobiety (a przynajmniej większość) odstraszałby mężczyzna niezaradny życiowo, bezpłodny lub chory czy kaleki dla mnie takim samym znakiem STOP jest posiadanie przez kobietę potomstwa z poprzedniego związku czy przygody. Ta dziewczyna którą opisałem wyżej wydaje się być kompletna w każdym calu, śliczna, inteligentna, uśmiechnięta, dbająca o dom itd., itp....Ma wiele plusów jak widzisz, była by wręcz wymarzoną żoną dla każdego normalnego mężczyzny, ale nie dla mnie. Posiada tylko jeden minus, ale to jest MINUS NAD MINUSY, który przysłania wszystkie jej zalety. Nie będę nigdy w życiu łożył (też i pieniądze) w trud wychowania, opiekę i wprowadzenie w dorosłe życie dla nie swojego potomka (nie swoich genów). Po prostu nie i już. Kiedyś przeczytałem jedno zdanie, które dobrze to oddaje "KOBIETA Z DZIECKIEM JEST RÓWNIE NIEATRAKCYJNA DLA MĘŻCZYZNY CO NIE ZARADNY MĘŻCZYZNA DLA KOBIETY"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie sobie ją odpuść, pozna kogoś lepszego i bardziej uczuciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowa babska hipokryzja. olewac fajnych i milych bo prymitywni i agresywni sa tacy maczo, zrobi dziecko, zniknie, i zaraz wrzaskun sie wlacza "gdzie ci prawdziwi faceci" i szuka tych ktorych wyzywala wczesniej od frajerow lub gorzej, pomiatajac bez wyrzutow sumienia. jeszcze jakas pusta szmata falszywej kretynce kibicuje. co za poryte czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:15 A skad ty frajerze wiesz z kim ona ma to dziecko? Bo nie są razem to oznacza dla ciebie z marszu że jakiegoś prymitywa poznała? Kolejna płacząca c***a widząca tylko 2 typy facetów. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Rzeszowszczak1984 wczoraj Wiem, że to stary temat, ale mnie właśnie też coś takiego spotyka. Poznałem ostatnio dziewczynę, troszkę młodsza ode mnie, śliczna blondynka o długich włosach, inteligentna i roześmiana. Wszystko jest na TAK...ale jest jedno ALE...ma malutką CÓRKĘ...i czar prysnął jak bańka mydlanasmutas.gif A mogła poczekać te dwa lata na mnieusmiech.gif " Dwa lata wcześniej, bez dzieciaka to nawet by na ciebie nie splunęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne są te laski co wypisują "znajdziesz lepszego , odpowiedzialnego faceta"... Haha a gdzie była wasza odpowiedzialność , samotne matki w wieku lat 20.. ? Nie którzy panowie może brutalnie, ale prawdę powiedzieli. Nikt nie chce wychowywać nie swoich genów, taka jest natura. Wasza przeszłość ma realny i dożywotni wpływ na waszą przyszłość, dlatego logicznie myślący facet nigdy nie związe się z kobietą z dzieckiem. Chyba nikt normalny nie zakłada e dziecko magicznie znika po skończeniu magicznej liczby 18. No nie, tak to nie działa. Dziecko to obowiązek i odpowiedzialność na całe życie i zawsze potrzebuje rodzica, jego wsparcia, bo to studia, bo to ślub , bo to później wnuki. To jest niekonczaca się opowieść. Jeśli ktoś podchodzi do życia realnie i potrafi przewidywać co się z czym wiąże to właśnie związek z dzieciata kobieta to porażka. Nie mówiąc o częstych szarpaniach z byłym, tym że facet za nakład w związek i wychowanie nie swojego dziecka to często nawet wdzięczności nie otrzyma. Rozsądek zdecydowanie mówi uciekaj. Kobiety i mężczyźni z dziećmi powinni wiązać się z takimi samymi jak oni, wszyscy wtedy jadą na jednym wózku. Dla osób bezdzietnych taki układ zawsze jest krzywdzący, tak układ, nie związek, bo związek na całe życie tworzy się od podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzeszowiak 1984
Piszące tutaj kobiety, które obrażają mężczyzn nie godzących się na stały związek z samotną matką to egoistki. Ja nie jestem i nie będę frajerem który będzie chował nie swoje geny. Bardzo często za to poświęcenie...tak, tak drogie Panie to jest POŚWIĘCENI,E nie otrzymuje w zamian nawet wdzięczności. A gdyby po moim domu miały walać się zabaweczki czy inne prezenciki po owym tatuśku albo..... o zgrozo on sam lub jego rodzina przychodziłaby do moich 4 ścian to bym się sam uznał za życiowego FRAJERA I PRZEGRAŃCA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samiętka
Do samotnych matek (i nie tylko): Po pierwsze-żyjcie same, dajcie sobie spokój z facetami, bo oni nie są warci nawet splunięcia. Jestem teraz na studiach i widzę wiele. Parki chodzą wielce zakochane, a faceci szaleją po imprezach, zdradzają swoje dziewczyny i to za ich plecami. One nie są ani brzydkie, ani dzieciate, a faceci to nie badboye. Po drugie-dajcie całą swoją energię dziecku i własnemu rozwojowi. To przyniesie o wiele więcej satysfakcji niż użeranie się z kolejnym frajerem. Do ujadających prawiczków: Miałam faceta (męża), z którym mam dziecko. Gdy się poznaliśmy to oboje byliśmy "czyści" pod względem seksualnym. Jednak po kilku latach związku mój "kochany" prawiczek i jedyny zaczął się rozglądać za innymi. Nagle to ja byłam brzydka, miałam najwięcej wad i jedyne do czego byłam mu potrzebna to do dawania pieniędzy (które w dodatku dostałam w spadku). Mój ukochany mąż, wielce porządny, prawdomówny, stał się diabłem wcielonym. Kłamał jak najęty, chodził po imprezach, zdradził mnie i w dodatku okradał. Więc proszę mi tu nie pieprzyć, że poleciałam na badboya :) Ciche wody są najgorsze i ja mam już awersję do facetów na całe życie, mimo, że ja miałam go tylko jednego i nigdy nie zdradziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta debilka z ostatniego postu udowodniła,że każda baba na świecie to zwyczajne g****o,na które nawet szkoda napluć.Mam andzieję,suko,ze twój cuchnący bachor zdechnie w ogromnych męczarniach,co w sumie byłoby dla niego lepsze niż życ z taką dupodajką jak ty ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.23 oo juz się oburzył jeden z tych ,,dobrych i spokojnych" prawiczkow ze kobieta cala prawdę napisała o was wszystkich (nie tylko o bad boyach). Nie spodobało się wiec zaczął ja wyzywac. Zamknij jape prymitywie bo śmieszny jesteś :D nie pogrążaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję dziecku, psycholka wychowa go na życiowego przegrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADM
a ja znam gościa co po ślubie kościelnym uświadomi swoją małżonkę że on już ma 2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samiętka
22:23 Takie posty to miód na moje zmęczone oczy, bo tylko utwierdzam się w przekonaniu, że mam rację. :D A tak btw w swoim poście masz już zawartą odpowiedź dlaczego nikt Cię nie chce i nadal jesteś prawiczkiem. Gdy otwierasz usta wylewa się z nich potok g****a. To, że masz nieużywanego penisa nic nie znaczy skoro nie używasz też mózgu i brak Ci kultury. I ty uważasz się za porządnego człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie chce wychowywać nie swoich genów x To w takim razie gdzie są dawcy tych genów? Ojcowie tych dzieci, dlaczego jakoś nie garną się do wychowania tylko zwijają manatki i nara? Do tanga trzeba dwojga, ale w razie wpadki to kobieta ponosi największą odpowiedzialność i jeszcze się nasłucha jak to "rozłożyła nogi", "popuściła szparę" itd. A niech tylko spróbuje oddać dziecko i zachowywać się jak panienka (tak jak ojciec odgrywa kawalera) ooooo, zostałaby wywieziona na taczce gnoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczkow powyżej pewnego wieku powinno się odizolowac w jakimś bunkrze pod lasem bo u facetów prawictwo to choroba psychiczna co widać we wpisach. Dupa im się w szwach rozchodzi od bólu że jakiś bed boj ***** a oni tacy porządni i wspaniali kisza swoje smetne ogory w spierdzialych gaciach pranych przez matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja... mi aż ciary po plecach przechodzą, że takie indywiduum może być moim sąsiadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W polandii nawet jak facet jest lepszym rodzicem to i tak dziecko dostaje matka więc o czym my tu dyskutujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×