Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnazpomorza

Jestem 23letnią samotną matką. Dlaczego fajni faceci mnie unikają ?

Polecane posty

Gość gość
Smutne życie macie prawiki :D Ale powiem wam coś w kontekście biologii, bo wy też to bardzo lubicie. Matki z dzieckiem (nawet te samotne) wygrały z wami ewolucyjnie. To one przekazały swoje geny, a nie wy. W dodatku w świecie zwierząt istnieje dość popularna praktyka, że kobieta do zapłodnienia używa najlepszego genetycznie samca alfa, a do wychowania potrzebuje innego, stabilnego i łagodnego samca. Skoro żadna bezdzietna kobieta was nie chciała to oznacza, że jesteście drugim sortem mężczyzn. Wniosek jest taki, że powinniście interesować się jedynie drugim sortem kobiet takim jak my-samotne matki, rozwódki, wdowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz sobie pomarzyć... W dzisiejszych czasach taki jak to nazwałaś "beta pravik" woli pchać w prostytutkę, gumową lalę czy nawet w dziurę w płocie niż w takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno geniuszu w spódnicy - w świecie zwierząt nie ma kobiet, są za to samice (jak widać w świecie ludzi niestety również)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę zrozumienia dla czytanego tekstu. Autorka temat pyta dlaczego ja omijają fajni faceci. Ano dlatego, że przez bycie samotną matką, stala się kimś gorszego sortu. Bo nikt raczej nie cieszy się z perspektywy wychowywania cudzego dziecka, o ewentualnym kręceniu się w pobliżu biologicznego tatusia nie wspominając. Więc nie ujadajcie tu na prawikow czy innych nieudaczników, bo oni być może się skuszą, nawet na "towar niepełnowartościowy". Rescator 555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział, że samotne matki polecą na taki mocno wybrakowany towar jakim są kafeteryjne prawiki? Teraz kobiety same na siebie pracują, potrafią utrzymać dom i dziecko więc taki frajer bez mózgu i szacunku do kobiet nie ma u nich szans. Dla kafe prawiczków zostają dzieciate karynki z biednych dzielnic, a nie wysoko postawione samotne matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:30 Zostaw kafeteryjne prawiki w spokoju, niech sobie walą konia do śmierci ;-). Autorka pyta, dlaczego ja omijają fajni faceci i może to jej wyjaśnisz. O kafeteryjne prawiki nie pytała. Rescator 555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:30 Akurat te samotne matki są "wysoko postawione". Gdyby tak było, to potrafiły by dawać d**y bez zachodzenia w ciążę. To w większości właśnie takie Karynty z dyskoteki, akurat partnerki dla prawikow z kafeterii. Rescator 555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ale rozwódki i wdowy też są samotnymi matkami. Czy to znaczy, że są to także karynki z remizy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałem " w większości ". Nie umiesz czytać. Oczywiście wdów nie zaliczam do tej grupy, to sprawa losowa. Co do rozwódek, to już sprawa dyskusyjna, dlaczego wyszła za mąż i dlaczego się rozwiodła. Biorąc pod uwagę, że znaczna część małżeństw to te z powodu wypadki, więc wiele z tych kobiet to także Karyny, a nie wyższa półka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach taki jak to nazwałaś "beta pravik" woli pchać w prostytutkę. x A myslisz ze prostytutki to jakas klasa wyzsza wzgledem samotnych matek? :D Zdziwilbys sie ile z nich tak pracuje zeby wlasnie sie utrzymac bo sa samotnymi matkami :) przeciez zadna ci sie nie przyzna a po ciele zwykle nie jestes w stanie poznac zwlaszcza u kobiet ktore rodzily mlodo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 32 lata i mialam ojczyma niestety umarl Ja jako male dziecko 2 letnie nie przeszkadzalam mu . Wrecz orzeciwnie byl dobrym czlowiekiem baaardzo dobrym nigdy nie poczulam iz nie jeetem jego mam rowniez przyrodnia siostre .Nigdy nas inaczej nie traktowal ze jego i mie jego dziecko. Bardzo go kochalam i mowilam do miego tato. Moj ojciec jak sie dowiedzial o ciazy mojej matki spiepszyl zagranice. Ale moja mama byla zawsze aktywna zawodowo poznali sie w pracy . Jak tak pomysle to wtedy znam pare zwiazkow malzenskich gdzie kobieta miala juz dziecko . Teraz kazdy patrzy tylko na wlasny czubek nosa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 lata to bardzo mało,ja w tym wieku bym nie chciała dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który młody chłopak zdecydowałby się na dziewczynę z bagażem? Trzeba nabrać dojrzałości, posiadać własne dziecko i wtedy podjąć decyzję czy chcemy się związać z taką kobietą. Jak ja miałam 25-30 lat to do głowy mi nie przyszło, żeby wychowywać swoje dziecko, a co dopiero cudze. Po co komu kula u nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są te samotne mamuśki co absolutnie wykluczają rozwodników z dziećmi :D. Hipokryzja level master

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że w miarę ogarnięty facet będzie potrafił odróżnić typową pijawkę od reszty kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety, zwłaszcza te samotne z dziećmi zawsze patrzyły na koniec własnego nosa. Jedyne co się zmieniło to to że teraz i mężczyźni zaczęli w końcu patrzeć na własne interesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobieta z dzieckiem to dodatkowe wyzwanie.Jeżeli dzieciak jest mały i jeszcze nie kumaty to istnieje szansa że partner pokocha dziecko.Nastolatek to już inna bajka i tu zaczynają się schody. Taki gówniarz ma już swoje towarzystwo i swój świat , najlepiej wszystko wie. Partner jest traktowany jak piąte koło u wozu czasem również jak bankomat jeżeli nie jest w stanie dogadać się z małolatem. Dla kobiety najważniejsze będzie dziecko i jest to normalne podejście bo matka podczas ciąży jest już mocno związana z  przyszłym potomkiem.To co tu napisałem w dużej mierze znam z własnego doświadczenia.Małolat gadał takie głupoty że na trzeżwo nie mogłem tego słuchać. Nigdy więcej kobiety z dzieckiem. Chociaż podziwiam ludzi którzy wchodzą w takie związki i tworzą szczęśliwą rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe

Fajni faceci? Raczej nikogo takiego nie spotkalas w zyciu, bo nie spotkalas mnie. Moze tylko podobaly ci sie ich ryje ale z fajnoscia nie mieli nic wspolnego, tylko pozory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×