Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusiak29

bolące stawy (kolana i łokcie)

Polecane posty

Od jakiegoś dłuższego czasu szczególnie na zmianę pogody bolą mnie kolana i lokcie a nawet i łydki czasem to doslownie z bólu nie wyrabiam, a ten tydzień to okropny ciągle mnie boli. Co to może być za jakieś chorubsko. Dodam, że należę do tych wieszaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdfgfdg
ja ma identycznei, bardzo reaguja mi nogi i rece na zmiane pogody, diagnozuje sie u reumatologa ale z innych powodow...kregoslupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehe ehe
hmm..mam tak samo! i tez sie zastanawialam nad lekarzem ...ja juz mialam glupie mysli o bialaczce...bo mam silna anemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehe ehe
moj wynik z ob to 35..wiec mam jakis stan zapalny...wiem tez ze jak sie ma reumatyzm to ob jest podwyzszone ..na razie chodze do nefrologa a on nie bral pod uwage reumatyzmu..jak na nefrologa zajal sie nerkami ..mialam podejrzenie wodonercza ale nie mam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehe ehe
mnie bole biora w nocy...tak mnie rwa,,,kiedys mnie rwaly nogi na zmiane pogody..ale niedawno poczulam ze bola mnie tez lokcie...same z siebie ...jak cos dzwigam to tez mam jakies takie dziwne uczucie...oooo..i pare tygodni bolalo mnie w biodrze ale przestalo...nie moglam nogi podnosic do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do reumatologa da
ci skierowanie na anty ccp to w kierunku rzs choc to sie raczej od drobnych stawow zaczyna. masz podwyzszone ob wiec masz jakis stan zapalny. moze chlamydia?moze bolerioza? moze po poprostu zuzycue chrzastki? a przy bialac\ce stawy moga bolec. choc u ciebie raczej to nie to. slyzalam kiedys o dziecku ktore skarzylo sie ze go nozki bola(kosci i stawy) i mialo wlasnie bialaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.jmd
Ja mam rzs czasem zaczyna od duzych stawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsgsgsgsgs
do reumatologa i na rehabilitacje,prześwietlenia, oraz badania krwi mozesz zrobić prywatnie jak nie da, profil kostny:wapno,fosfor,fosfotaza alkaliczna,fosfataza kwaśna oraz badania podstawowe krwi OB,morfologia,CRP,mocz a także kwas moczowy,mlekowy oraz czynnik RF,boł stawów może także być spowodować chorobami zakaźnymi (chlamydia,borelioza,paciorkowce,gronkowce i inne) Z zabiegów najlepsze jes sollux,laser,prądy kąpiele solankowe,siarkowe oraz picie herbaty z pokrzywy leki przeciw zapalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina

Mam problemz ze stawami i bardzo czesto mnie bolą , ostatnio zaczełam korzystać z zabiegów w komorze hiperbarycznej , które bardzo mi pomogły. Dużo lepiej sie czuję i stawy mniej mnie bola więc polecam. Ja chodze do Bio Life Medicine  w Krakowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×