Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

Dziewczyny poradźcie, gdzie mogę kupić koszule dla Młodego, ale taką taliowaną, albo slim to się jeszcze nazywa. Bo znalazłam na allegro, ale albo kolorowa, albo bez mankietów na spinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...ja tam nie wiem nie znam się na koszulach ale wczoraj mój przymierzył swoje koszule jedna za 200zł a rękawy chyba o 7cm za długie - no to ładnie teraz muszę gonić do wa-wy i ją wymienić - lepiej niech idzie do sklepu i od razu przymierzy bo potem wyjdzie tak jak u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To napewno. Sama bez niego bym nie kupiła. Ale nie chce mi się jeździć po wszystkich butikach, myslałam, że moze wiecie jaka firma ma to w ofercie i wtedy już bym konkretnie jechała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam juz krawaty i podwiazki bordowe do tego zastanawiam sie nad etykietami. Te drugie tez fajne ale drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bordowe to takie jak ja!!! i jak wyglądają?? ale te ubranka pary młodej to tylko 1 komplet na stół pary młodej - myślę że 40 zł(z przesyłką) to nie majątek a ładnie będzie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaktycznie
Ja kupiłam takie zawieszki z motywem jak na zaproszeniach, nie pamiętam dokładnie jakiś tekst sto lat młodej parze czy coś, ale to są papierowe Dziś byliśmy po raz pierwszy obejrzeć obrączki, spoko z tradycyjnych to raczej większość "od ręki" mają, ewentualnie grawer ok tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co wybraliście sobie jakieś? ja na swoje musiałam czekać trzy tygodnie :) ale są śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaaktycznie
właściwie nie ma o czym mówić bo mi się podobają tradycyjne jak np te z apartu http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,3,5370 a jemu troszkę inne ale też dosyć tradycyjne: http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,3,142 więc teraz musimy dokonać wyboru które i już, oglądaliśmy w takim mały jubilerskim sklepie w środę się wybieramy już konkretnie zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to ja mam decydujące słowo - zresztą w tej sprawie mamy ten sam gust:) wybraliśmy obrączki ze wstawką białego złota - dodatkowo w moim białym złocie są 4 cyrkonie + grawer gratis i poszerzenie obrączki mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jeżeli chodzi o obrączki to kupiliśmy je już w maju. Mam złote- 1/2 obrączki mrożone złoto a druga połowa gładkie, w mojej jest dodatkowo jeden diamencik. Faaktycznie to na co ten Twój czeka z tym garniturem?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnitur to nie taki duży problem - ale powinien już mieć raczej coś na oku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
moniczka84 bardzo ładne koszule męskie mają w Wolczance - seria Lambert, czysta bawełna, świetna jakość i mają koszule taliowane takie jak szukasz... My właśnie kupiliśmy tam koszule do ślubu.. mają duży wybór kolorów... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Dodam że koszula jest taliowana i ma mankiety na spinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
W Kruku mają ładne obrączki i dosyć przystępne ceny... jak porównywałam to Kruk jest raczej tańszy jeśli chodzi o obrączki od Apartu My wybraliśmy takie: (zupełnie klasyczne - tylko że moja ma 3 brylanty obok siebie) http://wkruk.pl/product-pol-2310523-OBRACZKA-ALCHEMIA.html są bardzo ładne, zgrabne ;) Pamiętajcie że im więcej obrączka ma zdobień tym później większy problem żeby ją np powiększyć... nie oszukujmy się po ciąży palce na pewno nam trochę "spuchną" albo w ogóle z biegiem czasu rozmiar nam się zmieni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że klasyczne obrączki są najpiekniejsze;) Jak będę chciała coś wydziwianego to zawsze mogę sobie kupić pierścionek a obrączka to ma być obrączka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
Nha właśnie takie obrączki mi się podobają Zobaczymy na czym stanie w środę :) A co do garnituru to nie mam pojęcia o co mu chodzi, tłumacze mu że może być do poprawki np skrócenia i nic, nadal mówi że ma czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
_MalgosiaGosia_ masz tu link do strony http://wolczanka.com.pl/search.php?filter_traits=&filter_price=&filter_sizes= coś w tym stylu... My kupiliśmy akurat koszule ecru ale na stronie ich nie widzę... najlepiej jak pójdziesz do ich sklepu i powiesz o co Ci chodzi na pewno coś Ci doradzą i zobaczysz na żywo że na prawdę gatunek jest bardzo dobry tych koszul... a teraz akurat są promocje z tego co wiem... także spiesz się bo rozmiary znikają i zaraz wejdzie nowa kolekcja a wtedy już ceny mogą się kręcić w granicach 300zł za koszulę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
My tez wybraliśmy obrączki trochę większe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja swoich nie widziałam na żadnej stronie więc się nie pochwalę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
Zamówiłam wczoraj ciasto: tort, sernik, jabłecznik, cappuccino i jak pani powiedziała że niecałe 400 zł będzie kosztować to jeszcze babeczki owocowe zamówiłam :) Mówię Wam ale się ucieszyłam że tak mało bo już się bałam że mi z 1000zł policzy, no ale taka mała ilość gości robi swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musisz to kupować? ja mam wliczone w cenę za osobę we własnym zakresie muszę kupić alkohole i tort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×