Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

W wakacje jak to w wakacje zawsze jest ryzyko, że coś pójdzie nie tak, znam takich, dla których sierpień był lekko mówiąc pechowy :P Warto za wczasu się we wszystko zabezpieczyć... kilka miesięcy wcześniej, hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj rozdaliśmy ostatnie zaproszenia. Trochę mi głupio - bo byłam u chrzestnej. Wcześniej gadałam, że najlepiej jakby nie przyszła, bo w sumie to nie widziałam jej chyba z 15 lat albo dłużej i ona mi milion razy obiecywała, że wpadnie na urodziny albo na kawę i nigdy nie przychodziła ani nie dzwoniła i w ogóle nie mam z nią kontaktu i zapraszam tylko dla formalności itd itd. no i jak bylismy wczoraj u niej to strasznie głupio mi sie zrobiło, bo ona jest ciężko chora chyba, nie wyglądała za dobrze i chyba nie przyjdzie na serio, ale to z powodu tej choroby. Teraz mi głupio, że tak o niej gadałam. W sumie pracowała na tą relację 26 lat, ale i tak mi głupio i teraz to bym chciała, żeby przyszła.... Człowiek myśli, że ludzie są wieczni i chowa jakieś głupie urazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
wspolczuje ale chyba wiem co czujesz,dzis dostalam zla wiadomosc,moja siostra jest powaznie chora i tak naprawde to juz mi sie odechcialo tych przygotowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaktycznie
Monia nie przejmuj się, relacje swoją drogą, a choroba swoją A jak jej się nie uda przyjechać to jeśli nie mieszka daleko zawsze możesz z ciastem do niej wpaść czy coś, napewno się ucieszy Aniutek przykro mi, to coś bardzo poważnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu trochę mi głupio. No niby mogę z tym caistem, ale tak nie bardzo wiem jak się zachować. Ani z nią pogadać o czym nie mam, ani jak pomóc. Tak naprawdę dla mnie to obca osoba jest, z drugiej strony to głupio, że ciocia i chrzestna a obca... A najbardziej mnie wkurza, ze nikt nie dał nam znać. W końcu to rodzina, fakt, że nie utrzymujemy kontaktów. Ale to siostra mojego taty i nikt nawet nie zadzwonił, że z nia nienajlepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
Wiesz może im głupio było No bo jak średnio utrzymujecie kontakt to pewnie nie wiedzieli jak się zachować Wpadniesz z ciastem opowiesz jak było na weselu, często chore osoby czują się bardzo samotne, a tak może choć na chwilę zapomni o swojej chorobie i będzie się cieszyła Twoją paplaniną Trochę trudno powiedzieć jak masz się zachować, bo to trzeba by znać charakter Twojej cioci, no bo z drugiej strony czasem nie chce się wydzieć nikogo... Trochę ją jednak znasz, spróbuj wymyśleć jakiś kompromis, może z Tatą pogadaj? Wczoraj odwiedziłam atlantic i mistique i nadal nie znalazłam Właśnie mnie olśniło że może ja złe rozmiary przymierzam, może jakbym wzięła troszkę większe w obwodzie to i miseczka by pasowała Ja wiem że w moim wieku to masakra że się stanika nie potrafi dobrać, ale na swoje usprawiedliwienie dodam że schudłam trochę ostatnio i muszę do nowej numeracji się przyzwyczaić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie są necie takie kalkulatory dobierania biustonoszy może tak spróbuj abyś wiedziała choć o co prosić w sklepie. My załatwiliśmy dokumenty z USC i od księdza i teraz wybieramy się w następnym tyg na spsianie protokołu i kupienie napojów. Dziś powiesilam zaproszenie w pracy i jaki był szok, w sumie to wiedziały tylko 3 osoby bo jakoś kiedyś im wspominałam, więc posypały się gratulacje, chłopaki nucili mi mendelsona, miałam zabawny dzień w pracy. Do ślubu 2 miechy a oni składali mi życzenia jakby było już po;) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaktycznie
nam jeszcze mnóstwo zostało do załatwienia: zamówienie ciast kupno alkoholu napoje obrączki strój dla przyszłego nauki u wikarego pierwsza spowiedź wysłanie zawiadomień oj mogłam tego nie pisać bo zaczęłam się stresować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ My już mamy w sumie wszystko załatwione, dopiero w lipcu będziemy działać dalej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy.
a kiedy idziecie do pierwszej spowiedzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już byliśmy 6 czerwca, bo ksiądz nam tak mówił, że zaraz po wywieszeniu zapowiedzi mamy iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej kartce którą dostaliśmy od księdza to jest napisane że na 3 m-ce przed ślubem powinna byc ta pierwsza spowiedź, ale my jeszcze nie byliśmy, ups dziewczyny, a może któraś z Was zamawiała welon na allegro i może polecić jakiegoś sprzedawcę? szukam długiego około 2 metrowego welonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta spowiedzą to spokojnie, nie ma obowiązku 3 miesiące przed, my dopiero za tydzień idziemy na spisanie protokołu i dopiero wtedy dostaniemy karteczki do spowiedzi. Zanzaczam, że byliśmy pod koniec maja i kazał przyjśc na przełomie czerwca/lipca albo w lipcu i wtedy mamy wszystko załatwić. Ale za tdzień mamy 3 dni wolnego tozamierzmy załtwić częśc spraw. Dziś ustaliłam godzinkę przymiarki, mam wpaśc w sprawie tortu (zamówiony ale jeszcze nie wybrany)do USC, oraz kupić napoje i ustalić menu. Faktycznie moja lista spraw do załtwienia jest z 4 krotnie większa!!!! Sama się nią przeraziłam!!!! Bo myślałam, że same drobiazgi zostały ale ich ilość już nie jest taka drobiazgowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba w każdej parafii jest troszkę inaczej, bo my protokół już mamy dawno spisany. Teraz w lipcu idziemy tylko donieść dokumenty z USC. Renixx, najważniejsze że jest lista i wiesz, co masz jeszcze do załatwienia, spokojnie wszystko załatwisz. :) My teraz mamy w planie kupić koszulę mojemu narzeczonemu, bo tego jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanibalka
Witam Kobietki! Ja również ślubuje w sierpniu, a dokładnie 6 sierpnia! ;* :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
mini__69 - 06.08 A JA MAM 6 SIERPNIA - 06.08 frycia.1987 - 06.08 Słupsk okolice tancereczkaaa - 06.08 kanibalka - 06.08 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - 13.08 Faaaktycznie - 13.08 Bydgoszcz moniczka84 - 13.08 Śląsk kasiulek1111111 - 15.08 aniutek263 - 19.08 Szczecin sierpniowa panna młoda...- 20.08 Ewusiak89 - 20.08 Poznań Nha - 27.08 zozole - 27.08 Marcia22222222222 - 27.08 amikaya - 27.08 Renixxx - 27.08 Aksik27 - 27.08 miss..ss - ?.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
my bedziemy mieli spowiedz tylko jedna bo mieszkamy razem,dzis mi kolezanka mowila ze zapowiedzi juz wisza,dziwne bo proboszcz mowil ze 3 tyg wczesniej zawiesi. Jestesmy w trakcie poszukiwan garnituru,a i musze znow ponczochy kupic bo nie wiedzialam ze samonosne nie pasuja do pasa a chce go miec na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutek do pasa trzeba mieć specjalne pończochy, są w Venezianie w Gatcie i też z ładną koronką. Ja ostanio łaziłam w swoim paosie i pończochach aby sprawdzić czy wygodnie i jest extra, zamierzam tak częściej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
no teraz to i ja to wiem wiec kupie dwie kolejne biale heheh co ja z nimi bede robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
Mam pierwszą przymiarkę w połowie lipca, bo potem krawcowa od 01.08 ma wolne, mam nadz że w ciągu miesiąca moja waga się nie zmieni ;) Dziś wieczorem mam mocne postanowienie iść do pierwszej spowiedzi Trzymajcie kciuki bo znając siebie na pięć minut przed czasem się rozmyślę i wmówię sobie że jeszcze jest czas :) A któraś z Was już była na pierwszej spowiedzi, bo mi umknęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rzeczywiście w każdej parafii inaczej, my jak byliśmy u księdza na 3 miesiące przed ślubem to dał nam kartki na których było napisane jakie mamy skompletować dokumenty i powiedział że mamy iść do pierwszej spowiedzi przedślubnej, i po tym mamy przyjść do niego żeby spisać protokół dziewczyny szukam welonu takiego 1,90- 2 metry, pomocy, długiego i gęstego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
mini__69 - 06.08 A JA MAM 6 SIERPNIA - 06.08 frycia.1987 - 06.08 Słupsk okolice tancereczkaaa - 06.08 kanibalka - 06.08 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - 13.08 Faaaktycznie - 13.08 Bydgoszcz moniczka84 - 13.08 Śląsk kasiulek1111111 - 15.08 aniutek263 - 19.08 Szczecin sierpniowa panna młoda...- 20.08 Ewusiak89 - 20.08 Poznań Nha - 27.08 zozole - 27.08 Marcia22222222222 - 27.08 amikaya - 27.08 Renixxx - 27.08 Aksik27 - 27.08 ewunia89 - -27.08 miss..ss - ?.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
dzewczyny jak wasze wieczory paniejskie? wczoraj moja przyszla swiadkowa wygadala sie ze szykuje cos i zaskoczyla mnie tym bo myslalam ze nic nie planuje, mam wybrac teraz dobry termin i nie wiem czy weekend przed slubem czy dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robię wieczoru panieńskiego, ale moje koleżanki są w ruznych stronach Polski i z racji pracy nie mogą jechać do mnie ponad 200km na wieczór panieński, dobrze, że wolne wzieły na ślub. a w mojej miejscowości mam tylko jedną przyjaciółkę tak więc daruję sobię, choć trochę mi szkoda ale nic widac tak miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
My robimy wspolny wieczor paniensko kawalerski w klubie... bedziemy sie razem bawic... Razem tak postanowilismy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
U mnie też się coś szykuje, bo była znajoma w niedzielę i wypytywała o moje koleżanki ze studiów itp No ale niestety z wieloma osobami nie utrzymuję już kontaktów więc będzie nas tylko kilka Mam nadz że nie wymyśli żadnego wyjścia do klubu bo bez mojego to ja nie lubię wychodzić ;), liczę na jakąś domówkę Zobaczymy :) Spowiedź pierwsza już za mną, zero problemu, tyle się nadenerwowałam a on bardziej o organizację ślubu mnie pytał niż grzechy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zostały równo 2 miesiące. Już po pierwszej spowiedzi :) Tak sie stresowałam a całkowity luzik :) Szybko sprawnie i po krzyku. Kolejna sprawa placki załatwiona. Makabra razem z weselem, paczkami dla rodziny i paczkami dla przychodzacych z życzeniami do domu wyszło 28 blach i 3 piętrowy tort. Chyba tirem trzeba będzie podjechać po odbór tego wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
to już tylko 2 miesiące!!! masakra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×