Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

Kurde u mnie mniej niż 3 miesiące. masakra :) Ja mojego do mamy wywalę, muszę się wyspać przed, a on się w łóżku rozpycha :D A z tą spowiedzia to ja nie będę podchodzić tak serio. Przecież najważniejsze to przed Bogiem się wyspowiadać i z nim to załatwić, a nie będzie jakis koleś (czyli ksiądz) decydował czy mi Bóg wybaczy. Najważniejsze to być dobrym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
moniczka84 i tu musze sie z Toba zgodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my i tak razem spać nie będziemy w przeddzień ślubu, bo będziemy w swoich rodzinnych domach i zgodnie z tradycją w dniu ślubu narzeczony po mnie przyjedzie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
a ja jeszcze nie wiem :P jakos tak wiecznie za nim tesknie ze nie wiem czy dam rade, a szczegolnie teraz gdy kasa potrzebna i staramy sie na nadgodziny chodzic to juz calkiem tylko gdy spimy to sie widzimy,dlatego tez ciezko nam kupic cokolwiek bo chcielibysmy razem a nie zawsze nam sie to udaje.Dziewczyny a moze cos wiecej o sobie skad jestescie? juz kilka sie wypowiedzialo, a co z reszta? Ja jestem ze Szczecina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
Sluby sierpien 2011 mini__69 - 06.08 A JA MAM 6 SIERPNIA - 06.08 frycia.1987 - 06.08 tancereczkaaa - 06.08 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - 13.08 Faaaktycznie - 13.08 moniczka84 - 13.08 aniutek263 - 19.08 Szczecin sierpniowa panna młoda...- 20.08 Ewusiak89 - 20.08 Poznań Nha - 27.08 zozole - 27.08 amikaya - 27.08 Renixxx - 27.08 w ten sposob moze bedziemy mogly sobie bardziej pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini__69 - 06.08 A JA MAM 6 SIERPNIA - 06.08 frycia.1987 - 06.08 słupsk okolice tancereczkaaa - 06.08 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - 13.08 Faaaktycznie - 13.08 moniczka84 - 13.08 aniutek263 - 19.08 Szczecin sierpniowa panna młoda...- 20.08 Ewusiak89 - 20.08 Poznań Nha - 27.08 zozole - 27.08 amikaya - 27.08 Renixxx - 27.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaktycznie
My na pewo noc przed ślubem też spędzimy razem, ale to nie znaczy że jednego dnia nie wytrzymamy ;) Zresztą z nerwów to pewnie i tak by nic z tego nie wyszło ;) Do tego u nas jest tradycja że w przeddzień zjeżdżają się ludzie tłuką butelki na szczęście, w zamian dostają poczęstunek i coś mocniejszego i zwykle do nocy to trwa, więc trzeba będzie łapać każdą godzinkę na sen ;) Bydgoszcz wita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też jest taka tradycja z butelkami ale mam nadzieję, że mnie to ominie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też tłuką. Ale ja mam plan wywalić wszystkich o 23 najpóxniej. Kto to widział nie wyspać się na własny ślub. poza tym ja jak nie wyspana jestem to strasznie marudzę i nie można mnie znieść, a w dniu slubu mam w planie dobrze się bawić :) Śląsk pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
mini__69 - 06.08 A JA MAM 6 SIERPNIA - 06.08 frycia.1987 - 06.08 Słupsk okolice tancereczkaaa - 06.08 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - 13.08 Faaaktycznie - 13.08 Bydgoszcz moniczka84 - 13.08 Śląsk aniutek263 - 19.08 Szczecin sierpniowa panna młoda...- 20.08 Ewusiak89 - 20.08 Poznań Nha - 27.08 zozole - 27.08 amikaya - 27.08 Renixxx - 27.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Co tam u Was ? My dzisiaj jesteśmy z księdzem umówieni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
a my mielismy isc do USC tzn bylismy i akurat babeczka wolne miala dzis ,idziemy w srode i do USC i do ksiedza. Ja juz sie zastanawiam czy my jakiegos pecha nie mamy,heh moze to jakis znak:P Daj znac co tam ustaliliscie z ksiedzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w piątek byliśmy u księdza spytac kiedy mamy przyjśc na protokół co wziąść itd, to odpowieział, że mamy przyjść w lipcu i wtedy wszystkiego się dowiemy. Ale załatwiłam dekoratorkę, sala, bukiety+butonierka i samochód 1200zł, plus kościoł ok 500zł czyli jak dogadam się z parą co ma po mnie ślub to 250.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byliśmy u księdza, spisaliśmy protokół, a w lipcu drugie spotkanie i wtedy USC załatwimy. Też musimy pomysleć o wystroju Kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek1111111
Wszystkie takie typowe sobotnie daty weselne a ja :) 15.08.2011 PONIEDZIAŁEK :) :) sami wybraliśmy już rok temu głównie dlatego by nie było poprawin bo dla nas to męczarnia. Pozdrawiam sierpniowe Panny Młode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałek??? a nie boicie się, że goście nie dostana wolnego w pracy, albo że na dugi dzień muszą wstać do pracy i dlatego długo nie zostaną. Jeśli to tylko obiad to oki, ale jak przyjęcie, to ja nie wiem czy w pon bym poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 sierpień to akurat jest święto i wolne w pracy z tego co mi się kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaatycznie
Żeby iść do USC musimy wyciągnąć nasze akty urodzenia a to już inna bajka, bo trzeba do innego miasta jechać itp Chociaż ostatnio dzwoniłam i babka powiedziała że można to listownie załatwić No spróbuję Przed nami ma jeszcze ktoś ślub i też byłam umówiona z tą dziewczyną, w kwietniu wszystko obgadałyśmy miała iść do kwiaciarni się zorientowac i dać mi znać i coś się nie odzywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie to prawda z tym załatwianiem listownym, ale idz do najbliższego USC i poproś o wniosek do wysłania do właściwego urzędu po akt urodzenia, wpłącasz na konto właściwego USC(jest konto w necie) 22zł i wysyłasz potwierdzenie wpłąty z wnioskiem i oni Ci akt wysyłają. Sama tak zrobiłam i czekam na akt;) ma przyjśc do domku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, też macie dylemat co z odkrytymi ramionami w kościele? ja nie chce bolerka, czy uważacie że wystarczy okryć ramiona welonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja będę coś kombinowała z zakrywaniem ramion welonem, bo mam jeden długi rękaw i jedno ramię zupełnie odkryte także żadne bolerko czy szal nie wchodzą w grę :) Przyszły kolczyki.... na żywo są tak cudne, że bym w życiu się nie spodziewała że tak będą wyglądały... identyczne jak kamienie na sukience :) straaasznie się cieszę :) A słuchajcie, jak u Was ze świadkami, rodzina czy znajomi? :) ma któraś z Was tak, że na przykład ma siostrę a bierze na świadkową koleżankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam odkryte ramiona i ani bolerko ani szal u mnie nie wchodzi w gre bo nie podoba mi się i psuje efekt sukienki, wiec welon kupialm za ramiona specjalnie do kościoła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa panna młoda...
ja tez nie bede miala bolerka chce kupic jakis dluzszy welon i w kosciele opuszcze go na ramiona zeby nie bylo.... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaktycznie
Ja się raczej na bolerko zdecyduję, jakoś dam radę, a może będzie chłodno? to wtedy jak znalazł ;) Renixxx - znalazłam wniosek w necie uff Nie mam jeszcze ciasta zamówionego, nie mam pojęcia jakie i ile, to samo z wódką też nie mam pojęcia ile tego Mamy przyjęcie na ok 25 osób w tym 6 dzieci (7-15 lat), no i kolejny problem nie mam pojęcia na którą zamówić transport, żeby gości porozwoził Myślałam żeby o 1, ale nie wiem czy ludzie jak dj nie ma to tyle posiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja będę miała bolerko do Kościoła, bo nie chcę iść z gołymi ramionami. Takie szyfonowe, chyba tak się ten materiał nazywa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
mini_69 ja mam siostre i brata a swiadkami beda nasi pzyjeaciele,ale nie ma nikt o to pretensji. Bede miala bolerko szyte specjalnie pod suknie z tego samego materialu i ozdoby te same bo mam w suknie wszyta srebrna nic i na bolerku tez ona bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×